Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512940-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори інструментів
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-000957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНабори інструментів
Оголошено28 серп. 09:32
Прийом пропозицій28 серп. 09:32 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Набори електроізольованого інструменту для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено26 серп. 15:03
Прийом пропозицій26 серп. 15:03 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-001568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомплекти головок дюймових з тріскачкою TOPTUL 3/4" 24 од. (12-гр.) GCAD2405(або еквівалент) та набори ключів дюймових комбінованих TOPTUL 16 од. (1/4"-1-1/4") GBAA1604 (або еквівалент)
Оголошено25 серп. 09:56
Прийом пропозицій29 серп. 10:00 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-003158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (Інструменти та обладнання для виконання ремонтних робіт по об"єктах благоустрою господарським способом)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість8 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти різні
Очікувана вартість31 660,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір інструментів
Очікувана вартість3 689,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір для обслуговування коаксіального кабелю
Очікувана вартість3 910,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-013385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір інструментів акумуляторних
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 44510000-8 Знаряддя: Набір інструментів Dnipro-M 150 шт за кодом 44512940-3
Очікувана вартість12 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗнаряддя ручні
Ім'я:Гіщак Василь ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380673712958 Факс:+380673712958ЄДРПОУ:13809128Очікувана вартість3 715,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучні інструменти та комплектуючи
Очікувана вартість83 148,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір інструментів
Ім'я:Соломаха Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351208 Факс:+380545351449ЄДРПОУ:02973103Очікувана вартість2 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпеціалізований інструмент для технічного обслуговування техніки спеціального призначення
Ім'я:Кавалерова Світлана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672877036 ЄДРПОУ:14321860Оголошено19 серп. 15:11
Прийом пропозицій19 серп. 15:11 – 28 серп. 15:00Очікувана вартість39 466,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-007976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір ключів
Ім'я:Мирослава ГодованюкE-mail: [email protected] Телефон: +380976373727 Веб сайт: ЄДРПОУ:26234296Очікувана вартість1 060,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-003374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнаряддя - за кодом ДК 021:2015 – 44510000-8 (Комплекти ручного інструменту (Інвестиційна програма 2026 року - п.п. VII.1.7, VII.1.8, VII.1.9, VII.1.10, VII.1.11, VII.1.12, VII.1.13))
Оголошено17 серп. 11:25
Прийом пропозицій17 серп. 11:25 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість389 130,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-16-000143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабори інструментів
Оголошено16 серп. 12:10
Прийом пропозицій20 серп. 12:03 – 26 серп. 12:03Очікувана вартість458 493,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір головок
Ім'я:Тендерний відділ ПрАТ РівнеобленергоE-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт: ЄДРПОУ:05424874Очікувана вартість5 898,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Викрутки зі змінними насадками, плоскогубці та інше)
Оголошено13 серп. 16:34
Прийом пропозицій13 серп. 16:34 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість247 253,99 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 44510000-8 – «Знаряддя»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено13 серп. 15:40
Прийом пропозицій13 серп. 15:40 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 432,90 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась