Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44512300-5»

  • ID: UA-2026-08-25-013769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Знаряддя

    Ім'я:
    Микола Павленко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967152522 ЄДРПОУ:
    26637835
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 20:14

    Прийом пропозицій
    29 серп. 18:00 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    10 773,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-000659-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ручні інструменти

    Ім'я:
    Антоненко Андрій Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444540166 ЄДРПОУ:
    39607507
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 09:10

    Прийом пропозицій
    25 серп. 09:10 – 2 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    414 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-001820-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Викрутка удар (6 шт) Молоток 500гр Стамеска 18 Стамеска 10 Плоскогубці Маяк 1 3м

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 465,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-013067-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Штикова лопата; Совкова лопата; Мітла; Граблі пластикові; Сокира; Молоток; Напилок (рашпіль); Викрутка хрестова; Викрутка пряма; Свердло; Пензлик малярний; Валик малярний; Сапа; Держак для сапи; Біта; Заклепник ручний; Рулетка 5м

    Ім'я:
    Наталія Євлах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506672311 ЄДРПОУ:
    20623513
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-006943-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    молоток

    Ім'я:
    Щербан Ірина Мирославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380343734286 ЄДРПОУ:
    20567482
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    167,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-15-000032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кувалда, монтування. Код за ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    41595792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 225,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-011318-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні інструменти

    Ім'я:
    Олександр Саламатін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685345490 ЄДРПОУ:
    01995083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    802,01 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-011530-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 44510000-8 Знаряддя (Викрутки зі змінними насадками, плоскогубці та інше)

    Ім'я:
    Барташ Анастасія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380459344199 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 16:34

    Прийом пропозицій
    13 серп. 16:34 – 21 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    247 253,99 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-010046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    товар за кодом ДК 021:2015: 44510000-8 – «Знаряддя»

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 15:40

    Прийом пропозицій
    13 серп. 15:40 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 432,90 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-008845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пістолет для герметика каркасний CAULKING GUN HAISSER, 31121; Держак для метал. лопати WOFFMAN 120см оранжев. 2911; Лопата совкова рельсова №2 Seven 91461; Молоток-кувалда VIROK 1000 г. кований дообуховий 02V199

    Ім'я:
    Ігор Мирошник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668655571 Веб сайт:
    https://bsr1653.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40411811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 101,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-007902-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар за кодом ДК021 2015 44510000-8 «Знаряддя»

    Ім'я:
    Андреєв Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:
    35756919
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:29

    Прийом пропозицій
    13 серп. 14:29 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    295 494,60 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-006314-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Киянка гумова металева ручка 900г, 70мм; Набір ключів ріжково-накидних Cr-V, 12 шт (6-22 мм)

    Ім'я:
    Озерняк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 341,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-001548-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інструмент слюсарно-монтажний

    Ім'я:
    Авдоніна Олена Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:55

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:55 – 21 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    170 811,90 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-11-005545-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні, слюсарні та електромонтажні інструменти (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 44510000-8 - Знаряддя)

    Ім'я:
    Бобеляк Лілія Ярославівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985224592 ЄДРПОУ:
    44101707
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-08-000002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Молоток. Код за ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    41595792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    266,10 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-011807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кувалда. Код за ДК 021:2015 - 44510000-8 Знаряддя.

    Ім'я:
    Юрій Конопля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380636880014 ЄДРПОУ:
    41595792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    780,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-005623-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Знаряддя різне

    Ім'я:
    Юлія Шулатова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612251043 Веб сайт:
    http://zap.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02909973
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 421,05 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-001419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Знаряддя

    Ім'я:
    Хомич Інна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380504351070 ЄДРПОУ:
    33982673
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 030,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-010993-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Первинний робочий інструмент .Молотки

    Ім'я:
    Головатюк Наталія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442946904,380442946900,380979988444 ЄДРПОУ:
    03069699
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-005076-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручні знаряддя та інструменти для ЗДО №154 Львівської міської ради (ДК 021:2015:44510000-8 - Знаряддя)

    Ім'я:
    Гнат Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380322953206 ЄДРПОУ:
    41321682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 570,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 66 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro