Медичні матеріали код ДК021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" (НК024:2019 63095 Шприц / голка загального призначення, 47590 Пробірка вакуумна для відбору зразків крові IVD, без добавок, 38501 Шприц інсуліновий з голкою, стандартний, 58234 Стрічка ватяна, 34831 Лейкопластир гіпоалергенний, 34655 Марля, неткана, 48126 Рулон марлевий, нестерильний, 14221 Зонд назогастрального харчування, 34920 Катетер для периферійного судинного вливання, 45603 Уретральний катетер для разового дренування, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 46864 - Підключичний катетер, 10749 Аспіраційний трахеальний катетер, 46967 Ендотрахейна стандартна трубка, одноразового використання, 12170 Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань, 35375 Кран, 57991 Нитка хірургічна з поліглітона, 34930 Катетер уретральний для одноразового дренування / промивання, 46402 Ручна система вакуум-екстрації плоду, 13898 Хірургічна нитка кетґут, 13910 - Стерильна хірургічна нитка з натурального шовку, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні, 60951 Рукавички хірургічні з латексу гевеї, непудровані, антибактеріальні, 47172 Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні, 12747 Внутрішньоартерійна голка, 43998 Затискач для пуповини, одноразового використання, 10759 Катетер пупковий, 37997 Нитка хірургічна поліамідна, полінитка, стерильна, 13472 Скарифікатор, 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні, 34831 Лейкопластир гіпоалергенний)

Замовник: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону. Замовник здійснює закупівлю шляхом застосування відкритих торгів у порядку визначеному Особливостями відповідно до пункту 10 Постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178

Очікувана вартість

2 408 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 лист. 2022 09:29

до 7 груд. 2022 12:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 7 груд. 2022 12:00

до 12 груд. 2022 08:33

Пропозиції розглянуто

з 12 груд. 2022 08:33

до 22 груд. 2022 11:23

Подання пропозицій:
29 лист. 2022 09:29 – 7 груд. 2022 12:00
Період уточнень:
29 лист. 2022 09:29 – 4 груд. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
7 груд. 2022 12:00
Оскарження умов тендера:
29 лист. 2022 09:29 – 4 груд. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
29 лист. 2022 09:35

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
01986244
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 50029, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Панаса Феденка, буд. 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Ірина Дудченко
Володіння мовою:
Телефон:
+38056947356
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Медичні матеріали код ДК021:2015 33140000-3 "Медичні матеріали" (НК024:2019 63095 Шприц / голка загального призначення, 47590 Пробірка вакуумна для відбору зразків крові IVD, без добавок, 38501 Шприц інсуліновий з голкою, стандартний, 58234 Стрічка ватяна, 34831 Лейкопластир гіпоалергенний, 34655 Марля, неткана, 48126 Рулон марлевий, нестерильний, 14221 Зонд назогастрального харчування, 34920 Катетер для периферійного судинного вливання, 45603 Уретральний катетер для разового дренування, 35212 Голка спінальна, одноразового застосування, 46864 - Підключичний катетер, 10749 Аспіраційний трахеальний катетер, 46967 Ендотрахейна стандартна трубка, одноразового використання, 12170 Набір для подовження магістралі для внутрішньовенних вливань, 35375 Кран, 57991 Нитка хірургічна з поліглітона, 34930 Катетер уретральний для одноразового дренування / промивання, 46402 Ручна система вакуум-екстрації плоду, 13898 Хірургічна нитка кетґут, 13910 - Стерильна хірургічна нитка з натурального шовку, 37445 Лезо скальпеля, одноразового використання, 47179 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, стерильні, 60951 Рукавички хірургічні з латексу гевеї, непудровані, антибактеріальні, 47172 Непудровані, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні, 12747 Внутрішньоартерійна голка, 43998 Затискач для пуповини, одноразового використання, 10759 Катетер пупковий, 37997 Нитка хірургічна поліамідна, полінитка, стерильна, 13472 Скарифікатор, 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні, 34831 Лейкопластир гіпоалергенний)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

2 408 000,00 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 29 лист. 2022 09:29
Електронний підпис 29 лист. 2022 09:35
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 408 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальне некомерційне підприємство "Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром" Криворізької міської ради

Вас може зацікавити

Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Ім'я:
Ковтун Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: 380631116472 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 420 841,12 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 938 501,88 грн без ПДВ

Дивитись
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покриття, колір : Жовтий, у відрізках; Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 1(5,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 0(3,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,45м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 17мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 1(4,0), 1,5м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48мм, Колюча, Одно-голкова, з петлею, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 2/0(3,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 30мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 3/0(2,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,7, м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 1(4,0), 1,2 м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 65 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 0(3,5), 1 м,не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 40.0 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід 6/66, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, USP(EP):3/0(2,0), 0,9м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен, Монофіламентна,USP(EP):3/0(2,0), нитка:0,9 м, не розсмоктується, без покриття, голка 1/2 кола, 31.0 мм, голка:Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки:Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки :17 мм,Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5),довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 20мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 5/0(1,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола,довжина голки : 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 9.3 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 11 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 13 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки,Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна,7/0(0,5), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 8 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, Товщина нитки USP(EP): 7/0(0,5), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 9.3 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP): 8/0(0,4), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 6.5 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 5(7,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 60, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):3/0(2,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP):4/0(1,5), 0,7м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 22мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покр...
Ім'я:
Анастасія Пустовойт
E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
14233274
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 962 616,82 грн без ПДВ

Дивитись