Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141620-2»
-
ID: UA-2026-08-31-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір),
53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7). Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006926-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКасета для введення контрастних речовин (НК 024:2023: 61657 Набір для введення лікарських засобів до інфузійної помпи з електроживленням, багаторазового використання) (НК 031:2024: A030499 НАБОРИ ДЛЯ ВВЕДЕННЯ – ІНШЕ); Трубка пацієнта 320 см (НК 024:2023: 35833 Набір для введення лікарських засобів
для інфузійного насоса з електроживленням, одноразового використання) (НК 031:2024: A03020102 ПОДОВЖУВАЛЬНІ ТРУБКИ ВИСОКОГО ТИСКУ) (Показник національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали). Ім'я:Купливацька Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380574560000 ЄДРПОУ:40199749Оголошено27 серп. 14:21
Прийом пропозицій27 серп. 14:21 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-009410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали та діагностичний набір
Оголошено21 серп. 14:52
Прийом пропозицій21 серп. 14:52 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2022-02-07-009965-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгимедичні матеріали для потреб алотрансплантації нирки (від живого донора) та алотрансплантації нирки (від донора-трупа)
Оголошено7 лют. 2022 14:41
Прийом пропозицій7 лют. 2022 14:41 – 2 бер. 2022 11:00 -
ID: UA-2026-08-31-007078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДіагностичні диски для визначення антимікробних речовин
Очікувана вартість3 354,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали та діагностичний набір
Оголошено26 серп. 08:51
Прийом пропозицій26 серп. 08:51 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 150,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Аптечка першої допомоги універсальна» код ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 ЄДРПОУ:00131954Оголошено20 серп. 11:20
Прийом пропозицій20 серп. 11:20 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 836 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-005039-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиHemo_Control Mікрокювета гемоглобінова
Оголошено19 серп. 12:05
Прийом пропозицій19 серп. 12:05 – 27 серп. 01:00Очікувана вартість31 984,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-19-003976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні медичні матеріали
Оголошено19 серп. 11:26
Прийом пропозицій19 серп. 11:26 – 27 серп. 01:00Очікувана вартість21 583,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-007908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Трубка насоса; Трубка пацієнта, 250 см, 2 зворотні клапани)
Оголошено17 серп. 14:43
Прийом пропозицій17 серп. 14:43 – 25 серп. 01:00Очікувана вартість5 226 650,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-011302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали в асортименті
Оголошено14 серп. 17:33
Прийом пропозицій14 серп. 17:33 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість126 845,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-007438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДіагностичні набори
Оголошено14 серп. 14:17
Прийом пропозицій14 серп. 14:17 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали (33140000-3 Медичні матеріали)
Очікувана вартість4 771,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-008567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтент сечовідний полімерний (код НК 024:2023: 58005 Стент сечовідний полімерний; код НК 031:2024: Z12050302 - СЕЧОВІДНІ СТЕНТИ З ПЕТЛЕЮ НА ОБОХ КІНЦЯХ; код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти); Напрямний провідник урологічний гідрофільний (код НК 024:2023: 46691 Ендоскопічний провідник
одноразового застосування; код НК 031:2024: U0601 - ГІДРОФІЛЬНІ УРОЛОГІЧНІ НАПРАВЛЯЮЧІ ДРОТИ; код ДК 021:2015: 33141620-2 Медичні комплекти) Ім'я:Глущенко Ірина ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577250905 Веб сайт: ЄДРПОУ:22689195Оголошено31 лип. 16:51
Прийом пропозицій31 лип. 16:51 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 392,55 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-009288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСечоприймач приліжковий
Очікувана вартість7 344,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали для введення контрастних речовин – 4 найменування
Оголошено29 лип. 18:19
Прийом пропозицій29 лип. 18:19 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість809 475,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-004758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДиски діагностичні
Очікувана вартість1 968,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-012846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015. 33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено23 лип. 23:55
Прийом пропозицій23 лип. 23:55 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість674 425,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004492-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалоприймач двокомпонентний Coloplast Alterna, Захисний спрей для шкіри Brava 50 мл №1, Калоприймач SenSura®(СенСура) непрозорий 10-76 мм(mm), Абсорбуючий порошок Coloplast Brava 25 г №1, Уростомний мішок Coloplast Alterna фланець 50 мм, Очищувач для видалення адгезиву спрей Brava 50 мл №1,
Stomadress® Плюс Однокомпонентний калоприймач непрозорий 19 - 64 мм, Паста герметизуюча Coloplast Brava без спирта 60 г №1 Очікувана вартість49 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПробірки для попередньої обробки Architect Transplant Pretreatment Tubes
Оголошено21 лип. 10:00
Прийом пропозицій21 лип. 10:00 – 29 лип. 01:00Очікувана вартість14 980,00 грн
без ПДВЗавершена