Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141120-7»
-
ID: UA-2022-02-07-009965-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгимедичні матеріали для потреб алотрансплантації нирки (від живого донора) та алотрансплантації нирки (від донора-трупа)
Оголошено7 лют. 2022 14:41
Прийом пропозицій7 лют. 2022 14:41 – 2 бер. 2022 11:00 -
ID: UA-2026-08-26-000911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системишовний матеріал
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали в асортименті
Оголошено14 серп. 17:33
Прийом пропозицій14 серп. 17:33 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість126 845,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-011792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні та стоматологічні матеріали (код за ЄЗС ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (НК 024:2023: 11155 Коффердам із латексу гевеї; 13187 Система аналізування стану пульпи зуба; 16187 - Матеріал для виготовлення зубного протезу, кераміка; 16658 - Адгезивний матеріал для зубних зліпків;
16704 Стоматологічний склойономірний цемент; 34771 - Покрив дентальний/герметик на основі ненаповненого полімеру; 34799 - Матеріал стоматологічний композитний зліпковий; 35698 - Дентальний лак; 35866 Матеріал стоматологічний зліпковий силіконовий; 35870 Дентальна композитна смола; 35925 Манжета кровоспинна одноразового використання; 36095 - Матеріал пломбувальний ендодонтичний; 36153 - Стоматологічний травильний розчин; 38643 - Зуби штучні пластмасові; 44727 Стоматологічний керамічний/фарфоровий набір для реставрації; 45233 Матеріал для розширення кореневого каналу; 45236 Полімерний матеріал для виготовлення стоматологічних коронок/ мостоподібних протезів тимчасовий; 45481 Пародонтологічний матеріал для регенерації поверхні кореня; 45500 - Розчин для промивання кореневих каналів; 59235 - Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування; 60275 - Пов'язка ендодонтична; 60906 Матеріал для реконструкції кореневої оболонки зуба; НК 031:2024: Q01010103 КОМПОЗИТИ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; Q01010106 СКЛОІНОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010201 СТОМАТОЛОГІЧНІ ПАСТИ ДЛЯ ПЛОМБУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ; Q01010102 ЦЕМЕНТИ ДЛЯ ТИМЧАСОВОГО І ПОСТІЙНОГО ПЛОМБУВАННЯ ЗУБІВ; Q010304 ПАРОДОНТАЛЬНІ ПОВ’ЯЗКИ; D03010101 ГІПОХЛОРИТ, ВОДНИЙ РОЗЧИН ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ; Q01010402 МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПРОТРАВЛЕННЯ ЕМАЛІ І ДЕНТИНУ; Q01010101 СУМІШІ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ; М040503 ГЕМОСТАТИЧНІ ПОВ’ЯЗКИ З ЖЕЛАТИНОВОЮ ГУБКОЮ; Q010206 ЗУБНІ ПРОТЕЗИ; Q019002 КОФФЕРДАМИ І ГАЧКИ ДЛЯ СТОМАТОЛОГІЇ, ОДНОРАЗОВІ; Q01020501 СТОМАТОЛОГІЧНІ СМОЛИ; Q01010105 КОМПОМЕРИ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ; Q01010104 СТОМАТОЛОГІЧНІ БОНДИНГИ; Z1203010101 ПРИСТОРОЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ АНЕСТЕЗІЇ; Q010407 ОРТОДОНТИЧНІ ЦЕМЕНТИ; Q010103 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОЇ СТОМАТОЛОГІЇ) Оголошено11 серп. 16:46
Прийом пропозицій11 серп. 16:46 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість1 269 254,21 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-004554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермосумка для транспортування термолабільної продукції, Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання, Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів за кодом ДК 021:2015 -33140000-3 Медичні матеріали;
(Термосумка для транспортування термолабільної продукції ( НК 024:2023 12500-Медична сумка, НК 031:2024:W05020199-контейнери-аксесуари транспортування зразків, контейнери-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Контейнер для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання (НК 024:2023 35429 - Місткість для збирання колючо-різальних медичних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше), Пакет міцний непроникний пластиковий одноразового використання для паковання інфекційно небезпечних відходів (НК 024:2023:62172- мішок для збирання лабораторних біологічно небезпечних відходів, 031:2024: А060399- пакети і системи для збору рідини-інше)) Оголошено7 серп. 12:06
Прийом пропозицій7 серп. 12:06 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість408 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-011892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали (шовні матеріали для ортопедії) - 9 найменувань
Оголошено6 серп. 20:26
Прийом пропозицій6 серп. 20:26 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість681 183,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-009213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали (шовні матеріали. леза) - 22 найменування
Оголошено30 лип. 16:17
Прийом пропозицій30 лип. 16:17 – 7 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість729 882,43 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-07-002433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні матеріали
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено7 лип. 10:46
Прийом пропозицій13 лип. 11:30 – 16 лип. 16:30Очікувана вартість6 210,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-009680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали для лікування гострого ішемічного інсульту з нейроваскулярних втручань ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали
Оголошено2 лип. 16:48
Прийом пропозицій2 лип. 16:48 – 10 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 887 850,47 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-007158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХірургічні шовні матеріали
Очікувана вартість3 015,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні матеріали (33140000-3 Медичні матеріали)
Очікувана вартість14 104,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-009726-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛабораторні матеріали (33140000-3 Медичні матеріали)
Очікувана вартість1 904,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилабораторні матеріали (Пінцет анатомічний ) 33140000-3 Медичні матеріали
Очікувана вартість4 389,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-012807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГолка для біопсії та аспірації кісткового мозку 8G (НК 024:2023: 46350 - Голка для біопсії кісткового мозку одноразового застосування; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для аспірації кісткового мозку 15G (НК 024:2023: 46350 - Голка для біопсії кісткового
мозку одноразового застосування; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для порт-систем, що імплантуються 19G (НК 024:2023: 17180 - Голка для підшкірних ін'єкцій/ інфузій; НК 031:2024: A01010301 - Голки і набори для імплантованих систем (порт), із системами захисту), Голка для провідникової анестезії 22G (НК 024:2023: 61546 - Голка для анестезії з локалізацією нерва; НК 031:2024: A010399 - Голки і набір для проведення анестезії – інше), Голка для провідникової анестезії 20G (НК 024:2023: 61546 - Голка для анестезії з локалізацією нерва; НК 031:2024: A010399 - Голки і набір для проведення анестезії – інше), Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів з фільтром очистки розчину (НК 024:2023: 60822 - Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує/ клапанна; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Канюля для аспірації та введення лікарських засобів з мультидозових флаконів (НК 024:2023: 60822 - Голка для переливання лікарських засобів, що фільтрує/ клапанна; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Комплект для трансдермального дренажу, двохступінчатий метод 6F (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для трансдермального дренажу, двохступінчатий метод 9F (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для трансдермального дренажу, одноступінчатий метод (НК 024:2023: 10696 - Біліарний дренажний катетер; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Комплект для нефростомії розмір 9 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Набір для черезшкірного черезпечінкового дренування жовчних проток (за методом Сельдінгера), розмір 6 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Набір для черезшкірного черезпечінкового дренування жовчних проток (за методом Сельдінгера) розмір 8 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Однокроковий катетер-дренаж на голці Хіба розмір 6 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Однокроковий катетер-дренаж на голці Хіба розмір 8 (НК 024:2023: 62391 - Набір для введення несудинного катетера; НК 031:2024: A060201 - Катетери і набори для зовнішнього дренування (абсцеси, жовчні камені, кісти)), Холедохолітоекстрактор, розмір 6 (НК 024:2023: 46715 - Балонний катетер для видалення жовчних каменів; НК 031:2024: G03010199 - Гастроінтестинальна ендоскопія, балонні катетери – інше), Холедохолітоекстрактор, розмір 8 (НК 024:2023: 46715 - Балонний катетер для видалення жовчних каменів; НК 031:2024: G03010199 - Гастроінтестинальна ендоскопія, балонні катетери – інше), Накінечник кухля Есмарха Fr 24 (НК 024:2023: 11583 - Наконечник для клізми; НК 031:2024: A06010103 - Канюлі і наконечники для аспірації та іригації, одноразові), Манжета для електронних тонометрів (25-36 см) (НК 024:2023: 34978 - Манжета для вимірювання артеріального тиску багаторазового застосування; НК 031:2024: Z1203020302 - Неінвазивні інструменти моніторингу артеріального тиску), Манжета для електронних тонометрів (32-43 см) (НК 024:2023: 34978 - Манжета для вимірювання артеріального тиску багаторазового застосування; НК 031:2024: Z1203020302 - Неінвазивні інструменти моніторингу артеріального тиску), Набір інтегрального сечовідного стенту з поліуретану, центральний відкритий кінчик, розмір 6 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Комплект для нефростомії розмір 6 (НК 024:2023: 47053 - Набір для встановлення сечовідного стента; НК 031:2024: U020399 - Сечовідні стенти (інше)), Набір зі трахеостомічною трубкою, розмір 10 (НК 024:2023: 40249 - Набір для аспірації трахеобронхіального секрету; НК 031:2024: R0105010101 - Трахеостомічні канюлі і набори, без манжети, неармовані, з фіксованим фланцем)), Набір для рідинного переміщення контрастної речовини і фізіологічного розчину (НК 024:2023: 43324 - Система для переливання рідин загального призначення; НК 031:2024: A030499 - Набори для введення – інше), Кліпси титанові середні (НК 024:2023: 35649 - Застібка для лігування, металева; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Леза для кліпера (НК 024:2023: 63267 - Хірургічні ножиці для стрижки волосся; НК 031:2024: V010302 - Леза без систем захисту, одноразові – не включені до інших класів), Напівавтоматична голка для біопсії м’яких тканин 14G х 100 мм (НК 024:2023: 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Пайпель внутрішньоматковий (НК 024:2023: 32655 - Канюля внутрішньоматкова одноразового використання; НК 031:2024: U089010 - Маткові кюретки, одноразові), Презервативи латексні для ультразвукового дослідження (НК 024:2023: 45138 - Презерватив чоловічий стандартний із латексу гевеї; НК 031:2024: U110101 - Презервативи), ЕКГ-електрод 55 мм (НК 024:2023: 35035 - Електрокардіографічний електрод одноразовий; НК 031:2024: C020501 - ЕКГ електроди), Клейонка гумотканева (НК 024:2023: 35339 - Простирадло прогумоване; НК 031:2024: M01020201 - Підкладка з прогумованої целюлозної вовни), Ранорозширювач 120/130–250 (НК 024:2023: 45918 - Середній / Глибокий ранорозширювач; НК 031:2024: K01020106 - Спредери і ретрактори для мінімально інвазивної хірургії, одноразові), Сітка поліпропіленова 15х20 (НК 024:2023: 60300 - Сітка хірургічна в разі абдомінальної грижі з синтетичного полімеру; НК 031:2024: P900202 - Поліпропіленові хірургічні сітки), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір МL (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір ХL (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Полімерні лігатурні кліпси, що не розсмоктуються, розмір L (НК 024:2023: 35615 - Скоба хірургічна, що не розсмоктується; НК 031:2024: H03030101 - Одинарні кліпси для гемостазу, що не розсмоктуються, для проведення відкритої хірургії і відеохірургії), Шорти проктологічні (НК 024:2023: 37899 - Білизна спідня адаптаційна; НК 031:2024: T0299 - Захисні завіси і предмети одягу – інше), Маркер для тканин грудей, 17g x 10 cm (НК 024:2023: 40808 - Маркер локалізації ураження зображення, що імплантують; НК 031:2024: A01020199 - Голки і набори для гістологічної і цитологічної біопсії м'яких тканин – інше), Пристрій для біопсії шкіри 3 мм (НК 024:2023: 16835 - Набір для проведення біопсії м'яких тканин, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Пристрій для біопсії шкіри 6 мм (НК 024:2023: 16835 - Набір для проведення біопсії м'яких тканин, що не містить лікарських засобів; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Одноразова біопсійна голка G 14 х 100 мм (НК 024:2023: 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше), Голка для локалізації об'єкту в молочній залозі (НК 024:2023: 47020 - Зовнішній маркер для локалізації ділянки патології одноразового використання; НК 031:2024: A010299 - Голки і набори для проведення біопсії – інше) (код за ДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали) Ім'я:Валентина ЛошакE-mail: [email protected] Телефон: +380462259991, +380631875357 ЄДРПОУ:02006065Оголошено19 черв. 18:44
Прийом пропозицій19 черв. 18:44 – 2 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-002070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали для потреб ветеринарії
Ім'я:Коломієць Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380678958363 Факс:+380434364086ЄДРПОУ:26340160Очікувана вартість19 348,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-002681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХірургічні шовні матеріали
Ім'я:Буртова Інна РоманівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380352525531 Факс:+380352521408ЄДРПОУ:02001297Очікувана вартість43 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-001199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМедичні матеріали
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено15 черв. 09:54
Прийом пропозицій19 черв. 11:30 – 24 черв. 16:30Очікувана вартість6 210,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-002040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні матеріали
Оголошено10 черв. 10:21
Прийом пропозицій10 черв. 10:21 – 22 черв. 10:00Очікувана вартість140 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-010258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Пристрій для фіксації АбсорбаТак із 30 фіолетовими скобами що розсмоктуються 5 мм або еквівалент; одноразовий пристрій для фіксації ПроТак Ауто Сьючер з 30 спіральними скобами або еквівалент; сітка, що самофіксується ПроГріп лапароскопічна або еквівалент; композитна сітка Сімботекс розміром 9 см
або еквівалент; композитна сітка Сімботекс розміром 15 см або еквівалент; композитна сітка Сімботекс розміром 20 х 15 см або еквівалент; композитна сітка Сімботекс розміром 25х20см або еквівалент; композитна сітка Сімботекс розміром 30х20см або еквівалент» (Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»- 33140000-3 — Медичні матеріали) Оголошено9 черв. 15:11
Прийом пропозицій9 черв. 15:11 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 574 749,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-010125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали (код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (Класифікатор НК 024:2023: 59235 — Губка гемостатична компресійна для зовнішнього застосування; 35844 — Джгут на верхню/нижню кінцівку, багаторазового використання)
Очікувана вартість3 834,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro