Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141115-9»
-
ID: UA-2026-09-01-009011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт, вата, лейкопластир, пов’язка, серветки стерильні
Очікувана вартість434,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні вироби та перев’язувальні матеріали за ДК 021:2015 “33140000-3“ Медичні матеріали
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість2 110,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШприц одноразовий ін'єкційний 2 мл, з голкою 23 G; Вата нестерильна
Очікувана вартість877,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали(пластер, шприци, рукавички, марля, бинт, вата)
Очікувана вартість27 923,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт марл. н/ст.7м*14см Лубн (Лубнифарм ПАТ (Україна)). Бинт марл. н/ст.7м*14см Тип 17 Білосніжка (УКРМЕДТЕКСТИЛЬ ТОВ (Україна, Черкаси)). Вата ст. 50г ролік Екобинт (Екобинт ТОВ (Україна, Дніпро)). Л/п Dr.House катуш. 3см*5м ткан. осн. бум. уп. (Jiagsu Nanfаng Medical (Китай)). Шпатель
отоларингологічний пластик. №90 (Склоприлад АТ (Україна)) Очікувана вартість11 013,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали -Шпріц 5 мл -3хкомп+голка 0,7*40 ЛуерСліп (ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци,НК 024:2023: 47017 Шприц загального призначення одноразового використання); Шпріц 2 мл -3 комп 0,6*30 мм ЛуерСліп (ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци, НК 024:2023: 47017 Шприц загального
призначення одноразового використання); Вата 100г гіг. н/стер.Білосніжка (зіг-заг) (ДК 021:2015: 33141115-9 Медична вата, НК 024:2023: 58234 Стрічка ватяна). Очікувана вартість2 428,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-002422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВідріз марлевий медичний, нестерильний, 5 м Вата, фасовка 250 г
Очікувана вартість8 139,49 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали в асортименті
Оголошено14 серп. 17:33
Прийом пропозицій14 серп. 17:33 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість126 845,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-12-012402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали (33140000-3 Медичні матеріали)
Очікувана вартість4 771,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШприц ін'єкційний 10 мл, трикомпонентний, Луер, стер., з голкою 21G (0,8*40 мм) Вата, фасовка 100 г
Очікувана вартість999,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали різні
Очікувана вартість20 630,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Очікувана вартість84 934,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість4 332,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВата, фасовка 100 г Відріз марлевий медичний, нестерильний 5 м
Очікувана вартість499,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБИНТ МАР. МЕД. СТ. 7МХ14СМ; ВАТА МЕД. Н/СТ 50 Г (ЗІГ-ЗАГ); ШПРИЦ 10МЛ 3-КОМП. МЕДПЛАСТ G21 3789; ШПРИЦ 2МЛ 3-КОМП. 2 ГОЛКИ МЕДПЛАСТ 4106; ШПРИЦ 5МЛ 3-КОМП. МЕДПЛАСТ G22 3772
Ім'я:Коваль Катерина ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість484,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-000978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні вироби
Очікувана вартість1 441,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерев'язувальні матеріали
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 025,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-000864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33141115-9 Медична вата
Очікувана вартість818,55 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-008957-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість262,12 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-005471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби та медичні матеріали
Очікувана вартість544,01 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro