Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141112-8»
-
ID: UA-2026-08-28-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні вироби та перев’язувальні матеріали за ДК 021:2015 “33140000-3“ Медичні матеріали
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість2 110,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33140000-3 Медичні матеріали(пластер, шприци, рукавички, марля, бинт, вата)
Очікувана вартість27 923,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-003848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт марл. н/ст.7м*14см Лубн (Лубнифарм ПАТ (Україна)). Бинт марл. н/ст.7м*14см Тип 17 Білосніжка (УКРМЕДТЕКСТИЛЬ ТОВ (Україна, Черкаси)). Вата ст. 50г ролік Екобинт (Екобинт ТОВ (Україна, Дніпро)). Л/п Dr.House катуш. 3см*5м ткан. осн. бум. уп. (Jiagsu Nanfаng Medical (Китай)). Шпатель
отоларингологічний пластик. №90 (Склоприлад АТ (Україна)) Очікувана вартість11 013,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали за кодом ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали(код НК 024:2023-34832 Лейкопластир водонепроникний; код НК 024:2023-48126 Рулон марлевий нестерильний;код НК 024:2023- Бинт еластичний нелатексний нестерильний багаторазового використання; код НК 024:2023-48134-Серветка марлева
ткана стерильна; код НК 024:2023-56286 Рукавичкі оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні) Очікувана вартість754,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерев’язувальні матеріали
Очікувана вартість156,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПЛАСТИРЬ Д-Р ХАУЗ 2*500 ТКАН.П (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість599,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні матеріали в асортименті
Оголошено14 серп. 17:33
Прийом пропозицій14 серп. 17:33 – 31 серп. 09:00Очікувана вартість126 845,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-008346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластир котуш. хірургічний 2,5см*9,1м(НК 024:2023:44990-лейкопластир для поверхневих ран), ємкість для сечі стерильна 120мл(НК 024:2023:31400-контейнер для збирання проб сечі стерильний(IVD)),бинт н/стерильний 5м*10см(НК 024:2023:48126-рулон марлевий нестерильний), бинт н/стерильний 7м*14см(НК
024:2023:48126-рулон марлевий нестерильний), бинт стерильний 5*10(НК 024:2023:48127-бинт марлевий стерильний), бинт стерильний 7см*14см(НК 024:2023:48127-бинт марлевий стерильний), катетер в/в з портом та крильцями(НК 024:2023:40601-периферійний судинний катетер)(ДК 021:2015:33140000-3 Медичні матеріали) Очікувана вартість17 235,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластир 5*500(МНН: Comb drug) -33140000-3 Медичні матеріали, 44990 Лейкопластир для поверхневих ран
Очікувана вартість192,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-002651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички нестер оглядові нітрил.неопудр. IGAR p 7-8,Пластир медичний 2,5см * 500см Teta неткана основа,Шприц одн 2мл 3-x кoмп. MedPlast 2 голки, (G23*32mm, (G24*25mm),Серветки спиртові №100 ІГАР,Пластир медичний 2,5см * 500см RIVER PLAST,Бинт нестер. 5*10 Білосніжка, MedTextil Бинт еласт
1,5м*8см,Пластир бактерицидн2,5см*7,5см IGAR Коттон 100уп Очікувана вартість813,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт нестер.7*14 Білосніжка,Рукавички нестер оглядові нітрил.неопудр. IGAR чорні p8-9, Шприц одн 2мл 3-х комп.BLADE з голкою (G23* 0,6 mm32mm, зел. Пор.,Шприц одн 5мл 3-x ком.22G MedPlast,Шпатель отоларинг.пластмас. стер. однораз. JS,Пакет охолоджуючий GOLD PACK д/першої допомоги,Пластер медичний
2 см*500см RiverPlastКАРТ.уп. класичний, Пластир бактерицидн 2,5см*7,5см IGAR Коттон 100уп,Серветки спиртові №100 ІГАР ,Шприц одн 20мл 3-ох компонентний АУSEТ з двома голками (G21*38mm, G23*32mm) Очікувана вартість572,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт нестер.5*10 Білосніжка, Серветки спиртові №100 ІГАР,Маска мед.3-х шар. на резин Тета, Рукавички нестер оглядові нітрил.неопудр. текстуровані MedPlast p.L, Грілка звичайна 1 л,Шприц одн 5мл 3-x ком.22G MedPlast,Шпатель отоларинг.пластмас. стер. однораз. JS,Пакет охолоджуючий GOLD PACK д/першої
допомоги,Лейкопластир Мікропор хірургічн. Пластир 2,5см*9,1м 1530-1,MedTextil Бинт еласт 1,5м*8см, Пластир бактерицидний 2,5см*7,2см Тета д/ран тканинна основа, Шприц одн 2мл 3-х комп.АУSEТ 2 голки (G23*32mm,G24*2 5 mm, Шприц одн 20мл 3-ох компонентний АУSEТ з двома голками (G21*38mm, G23*32mm) Очікувана вартість1 875,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластир 2*500 , Салфетка мар.стер.16*14. ; 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-002821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали різні
Очікувана вартість20 630,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички нітр. н/прип., Пелюшки поглинаючі гігієнічні нестерильні, Бинт нестерильний, Л/пласт., Серветки спиртові, Бахіли мед.низьк н/стер, Бинт когезивний самофіксуючий)
Очікувана вартість1 723,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Ім'я:Пекач Людмила ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384273374 Факс:+380384273374ЄДРПОУ:23563740Очікувана вартість1 018,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-004630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимедичні вироби
Очікувана вартість464,05 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Очікувана вартість84 934,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість585,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Ім'я:Ліпська Катерина ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382622150 Факс:+380380382622ЄДРПОУ:35556229Очікувана вартість206,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro