Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141320-9»

  • ID: UA-2026-08-28-010089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 33140000-3 «Медичні матеріали» (Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,25*25мм (НК:024:2023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,30*40мм (НК:024:202023: 34175 Голка для … акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,30*50мм (НК:024:202023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,16*7мм (НК:024:202023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання))

    Ім'я:
    Сергій Василишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687130518 Веб сайт:
    http://hospitalkp.km.ua
    ЄДРПОУ:
    26381844
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:08

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:08 – 6 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 16 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013179-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 ЄЗС 33140000-3 Медичні матеріали (код НК 024:2023 47540 - Голка для біопсії м'яких тканин одноразового використання; 46350 Голка для біопсії кісткового мозку одноразового застосування)

    Ім'я:
    Андрій Мих
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322957079 Веб сайт:
    http://www.cancer.lviv.ua/
    ЄДРПОУ:
    01996792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 17:35

    Прийом пропозицій
    26 серп. 17:35 – 3 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    1 700 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    16 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-009071-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33140000-3 - Медичні матеріали – за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування; 33141110-4 —Перев'язувальні матеріали; 33141320-9 Медичні голки )(Декомпресійна голка для плевральної порожнини; Катетер для ін'єкцій … типу «метелик» з луєр адаптором розмір 23G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 22 G синя; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 20 G рожева; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 18 G зелена; Лезо з ручкою (скальпель) №23 одноразове,стерильне; Шовний матеріал Вікрил USP2/0 фіолетовий 75см голка 36мм, 3/8 кола , тип зворотньо-ріжуча; Шовний матеріал Вікрил USP3/0 ріж. 26мм, 75см, 3/8 кола, незаб.; Шовний матеріал Поліамід USP3/0 1/2, ріжуча, одногол., плетена, біла, 75 см; Шовний матеріал Поліамід USP2/0, 1/2 ріж., 30 мм, трикутне тіло, плетена, біла, 75 см)

    Ім'я:
    Олена Гулякевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +0532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 241,47 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-14-008342-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:33140000-3 -Медичні матеріали(Голка з ізоляцією для провідникової анестезії Stimuplex® А 21 G x 4” 0,80 x 100 мм (НК 024:2023: 45178 Тупокінцева голка для блокади периферійних нервів, НК 031:2024 А010399 Голки і набір для проведення анестезії – інше); Голка з ізоляцією для провідникової … анестезії Stimuplex Ultra 360 розмір 22G 0,7 x 50мм (НК 024:2023: 45178 Тупокінцева голка для блокади периферійних нервів, НК 031:2024 А010399 Голки і набір для проведення анестезії – інше)

    Ім'я:
    Томашівська Людмила Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380963405964 ЄДРПОУ:
    14321771
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 14:50

    Прийом пропозицій
    14 серп. 14:50 – 24 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    186 900,93 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-13-007492-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні матеріали код за ДК 021:2015 33140000 - 3 Медичні матеріали (коди згідно НК 024:2023 62477 Набір зі стоматологічним композитом, 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, 12740 Разова голка на стоматологічний шприц, 46939 Зубний цемент із жирних кислот, 16704 Стоматологічний … склойономірний цемент, 35870 Дентальна композитна смола, 48170 Засіб гемостатичний на основі желатину, 38785 Засіб для відбілювання зубів, 57964 Накладка захисна для ясен під час відбілювання зубів ) (коди згідно НК 031:2024 Q01010103 Композити для терапевтичної стоматології, Q01010201 Стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів, A010601 Карпульні голки, Q0101010203 Тимчасовий пломбувальний матеріал, Q0101010299 Цементи для тимчасового і постійного пломбування зубів – інше, M040503 Гемостатичні пов’язки з желатиновою губкою, Q01010106 Склоіономери для реставрації зубів, Q01010101 Суміші для терапевтичної стоматології )

    Ім'я:
    Сорокіна Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251007 ЄДРПОУ:
    02001601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 14:16

    Прийом пропозицій
    13 серп. 14:16 – 21 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    466 938,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-002295-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Шприц ін’єкційний одноразовий 2 мл(код НК 031:2024:А0201), Шприц ін’єкційний одноразовий 5 мл (код НК 031:2024:А0201), голка одноразова стерильна (0,6х30 мм) (код НК 031:2024:А010199), рукавички оглядові нітрилові без пудри (код НК 031:2024:Т0102020)

    Ім'я:
    Зарицька Наталія Степанівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 80675322087 ЄДРПОУ:
    14321653
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 386,55 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-001633-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    код ДК 021:2015 - 33140000-3 «Медичні матеріали» (Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,25*25мм (НК:024:2023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,30*40мм (НК:024:202023: 34175 Голка для … акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,30*50мм (НК:024:202023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання); Голки акупунктурні корпоральні для рефлексотерапії стерильні 0,16*7мм (НК:024:202023: 34175 Голка для акупунктури, одноразового використання))

    Ім'я:
    Сергій Василишин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687130518 Веб сайт:
    http://hospitalkp.km.ua
    ЄДРПОУ:
    26381844
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 10:28

    Прийом пропозицій
    10 серп. 10:28 – 18 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-004861-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 Медичні матеріали Шприц спеціального призначення, голка, кран трійник для лабораторії (Західне ТУОМ)

    Ім'я:
    Максимів Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 032 2563159 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 12:21

    Прийом пропозицій
    4 серп. 12:21 – 21 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    64 555,35 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-07-31-000324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари медичного призначення,ДК 021:2015 (CPV) : 33140000-3 Медичні матеріали

    Ім'я:
    Майстров Олександр Сергійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380671722871 ЄДРПОУ:
    01994959
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    93 375,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-000610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичні матеріали, код 33140000-3 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Голки для біопсії, код 33141323-0 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»; Голка для біопсії кісткового мозку одноразового застосування, код 46350 за НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»; Голки і набори … для проведення біопсії кісткового мозку, код A010202 за НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів)

    Ім'я:
    Клименко Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662288699 ЄДРПОУ:
    07773293
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 09:14

    Прийом пропозицій
    29 лип. 09:14 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    68 660,90 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-22-005120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Джуг венозний з пластиковою застібкою; бинт стерильний 7*14 см; скарифікатор звичайний, спис

    Ім'я:
    Оксана Тригуб
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673781684 ЄДРПОУ:
    37336813
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 880,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-011358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 - Медичні матеріали – за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (33141000-0 - Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування; 33141110-4 —Перев'язувальні матеріали; 33141320-9 Медичні голки )(Декомпресійна голка для плевральної порожнини; Катетер для ін'єкцій … типу «метелик» з луєр адаптором розмір 23G; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 22 G синя; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 20 G рожева; Канюля внутрішньовенна з ін'єкційним клапаном 18 G зелена; Лезо з ручкою (скальпель) №23 одноразове,стерильне; Шовний матеріал Вікрил USP2/0 фіолетовий 75см голка 36мм, 3/8 кола , тип зворотньо-ріжуча; Шовний матеріал Вікрил USP3/0 ріж. 26мм, 75см, 3/8 кола, незаб.; Шовний матеріал Поліамід USP3/0 1/2, ріжуча, одногол., плетена, біла, 75 см; Шовний матеріал Поліамід USP2/0, 1/2 ріж., 30 мм, трикутне тіло, плетена, біла, 75 см).

    Ім'я:
    Олена Гулякевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +0532567500 Веб сайт:
    http://arz.pl.ua
    ЄДРПОУ:
    08804689
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 17:13

    Прийом пропозицій
    21 лип. 17:13 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    23 349,17 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-20-011421-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Голки стерильні, одноразові

    Ім'я:
    Підгородецька Ольга Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382665070 ЄДРПОУ:
    38469307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-005702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    голки для забору венозної крові 0,7*38 мм

    Ім'я:
    Валентина Чорновол
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975268363 ЄДРПОУ:
    42408329
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-15-000865-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Медичні матеріали (голки для провідникової анестезії)

    Ім'я:
    Мартинюк Іванна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979913744 ЄДРПОУ:
    02000205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 09:36

    Прийом пропозицій
    15 лип. 09:36 – 23 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    15 888,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-02-006702-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 Медичні матеріали Шприц спеціального призначення, голка, кран трійник для лабораторії (Західне ТУОМ)

    Ім'я:
    Максимів Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 032 2563159 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 лип. 14:36

    Прийом пропозицій
    2 лип. 14:36 – 10 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    64 555,35 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-010154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Голки для біопсії, сумісні з автоматичними системами)

    Ім'я:
    Наталія Гнатюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт:
    https://unci.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    02011976
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 16:18

    Прийом пропозицій
    29 черв. 16:18 – 7 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 509 899,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-25-012177-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Дейніченко Олена Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979055451 ЄДРПОУ:
    45030873
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 259,44 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-010676-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Стоматологічні матеріали код за ДК 021:2015 33140000 - 3 Медичні матеріали (коди згідно НК 024:2023 62477 Набір зі стоматологічним композитом, 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, 12740 Разова голка на стоматологічний шприц, 46939 Зубний цемент із жирних кислот, 16704 Стоматологічний … склойономірний цемент, 48170 Засіб гемостатичний на основі желатину, 31750 Клей для ортодонтичних брекетів, 45233 Матеріал для розширення кореневого каналу, 38785 Засіб для відбілювання зубів, 57964 Накладка захисна для ясен під час відбілювання зубів, 45232 Дентальний покрив для зменьшення чутливості зубів, 35870 Дентальна композитна смола, 34524 Розчин стоматологічний для промивання каналів коренів зубів) (коди згідно НК 031:2024 Q01010103 Композити для терапевтичної стоматології, Q01010201 Стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів, A010601 Карпульні голки, Q0101010203 Тимчасовий пломбувальний матеріал, Q0101010299 Цементи для тимчасового і постійного пломбування зубів – інше,M040503 Гемостатичні пов’язки з желатиновою губкою, Q010407 Ортодонтичні цементи, Q01010301 Препарати з дезінфектантами, антибіотиками і протизапальними засобам, Q01010106 Склоіономери для реставрації зубів, Q01010101 Суміші для терапевтичної стоматології, Q019008 Десенсибілізатори дентину)

    Ім'я:
    Сорокіна Ірина Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577251007 ЄДРПОУ:
    02001601
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 15:28

    Прийом пропозицій
    23 черв. 15:28 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    556 712,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-23-004825-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Голка для забору венозної крові, стерильна, для одноразового використання, OMTech™ , Тип I, 21G (0.80 мм x 38 мм); Голка для забору венозної крові, стерильна, для одноразового використання, OMTech™ , Тип I, 22G (0.70 мм x 38 мм); Голка ін`єкційна 0,60 x 30 мм (23 G x 1 1/4") стер. MEDOJECT; … Утримувач голки JS №25

    Ім'я:
    Микола Крячко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661476525 Веб сайт:
    https://chigcpmsd.org.ua
    ЄДРПОУ:
    38977296
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 350,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 92 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro