ДК 021:2015 -33600000-6 Фармацевтична продукція (Лікарські засоби: Тіоцетам (Comb drug), Бетагістин (Betahistine), Цинаризин форте (Cinnarizine), Діаліпон Турбо (Thioctic acid), Т-Тріомакс (Tiazotic acid), Пірацетам (Piracetam), Гідазепам (Hydazepam), Прегабалін (Pregabalin), Нікотинова кислота (Nicotinic acid), Толперіл (Tolperisone), Мільгама (Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12), Рибоксин (Inosine), Лесфаль (Mono), Глутаргін (Arginine glutamate), Аскорбінова кислота (Ascorbic acid), Седафітон форте (Comb drug), L-лізину есцинат (Lysine), Наклофен Дуо (Diclofenac), Кетолонг (Diclofenac))

ДК 021:2015 -33600000-6 Фармацевтична (Лікарські засоби) Згідно умов цієї закупівлі оголошенням вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Оголошення про проведення" та прикріпленого текстового документу Форма "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 14 Закону. Згідно Додатку 1 до Форми (Інформація про необхідні технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі), Додатку 2 до Формм (Проект договору про закупівлю з порядком змін його умов). Застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%). Вимоги до учасника та перелік документів, що мають бути надані учасником у складі пропозиції визначено у відповідності до форми "Оголошення про проведення спрощеної закупівлі", що додається. Закупівля здійснюється згідно порядку, що передбачений абзацом 3 підпункту 1 пункту 1 Постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» від 28 лютого 2022 р. № 169 (зі змінами), а саме: замовники (крім тих, що визначені в абзацах першому та другому вказаного підпункту) здійснюють публічні закупівлі, вартість яких становить або перевищує 50 тис. гривень, із використанням електронного каталогу та/або порядку проведення спрощених закупівель, встановленого Законом України “Про публічні закупівлі”.

Очікувана вартість

282 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 5 жовт. 2022 13:43

до 11 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 12 жовт. 2022 00:00

до 17 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 жовт. 2022 00:00

до 18 жовт. 2022 13:14

Пропозиції розглянуто

з 18 жовт. 2022 13:14

до 21 жовт. 2022 10:28

Подання пропозицій:
12 жовт. 2022 00:00 – 17 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
5 жовт. 2022 13:43 – 11 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
12 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08734581
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18009, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Грузиненка, буд.1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Підгорна
Володіння мовою:
Телефон:
+380472334475
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Тіоцетам амп. 10мл N10

Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Comb drug

Кількість:

150 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
2

Бетагістин табл. 24мг №30

Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Betahistine

Кількість:

10 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
3

Цинаризин форте табл. 0.075 N20

Код ДК 021:2015: 33661000-1 Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Cinnarizine

Кількість:

50 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
4

Діаліпон Турбо р-н д /інф. 1.2% 50 мл N10

Код ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
Код INN: Thioctic acid

Кількість:

85 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
5

Т-Тріомакс р-н д /ін. 25мг/мл 4мл амп. №10

Код ДК 021:2015: 33622100-7 Кардіологічні лікарські засоби
Код INN: Tiazotic acid

Кількість:

150 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
6

Пірацетам амп. 200мг/мл 5 мл N10

Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Piracetam

Кількість:

200 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
7

Гідазепам IC табл. 0.02г N20

Код ДК 021:2015: 33661500-6 Психолептичні засоби
Код INN: Hydazepam

Кількість:

40 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
8

Прегабалін капс.75мг №21

Код ДК 021:2015: 33661300-4 Протиепілептичні засоби
Код INN: Pregabalin

Кількість:

20 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
9

Нікотинова к-та р-н д /ін. амп.10 мг/мл 1мл N10

Код ДК 021:2015: 33622400-0 Ангіопротектори
Код INN: Nicotinic acid

Кількість:

400 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
10

Толперіл табл. 150мг N30

Код ДК 021:2015: 33632200-1 М’язові релаксанти
Код INN: Tolperisone

Кількість:

5 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
11

Мільгама р-н д/ін. амп. 2мл №5

Код ДК 021:2015: 33616000-1 Вітаміни
Код INN: Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12

Кількість:

30 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
12

Рибоксин амп. 20 мг/мл 5 мл N10

Код ДК 021:2015: 33622100-7 Кардіологічні лікарські засоби
Код INN: Inosine

Кількість:

300 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
13

Лесфаль р-н д /ін. 50мг/мл амп. 5 мл N5

Код ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
Код INN: Mono

Кількість:

100 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
14

Глутаргін р-н д /ін.40 мг/мл 5 мл N10

Код ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин
Код INN: Arginine glutamate

Кількість:

80 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
15

Аскорбінова кислота амп. 100 мг/мл 2 мл N10

Код ДК 021:2015: 33616000-1 Вітаміни
Код INN: Ascorbic acid

Кількість:

400 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
16

Седафітон форте капс. N48

Код ДК 021:2015: 33661700-8 Інші лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи
Код INN: Comb drug

Кількість:

10 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
17

L-лізину есцинат амп. 0.1% 5мл N10

Код ДК 021:2015: 33622400-0 Ангіопротектори
Код INN: Lysine

Кількість:

20 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
18

Наклофен ДУО капс. 75мг N20

Код ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби
Код INN: Diclofenac

Кількість:

160 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1
19

Кетолонг амп. 30 мг/мл 1мл N10

Код ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби
Код INN: Diclofenac

Кількість:

5 упаковка

Період доставки:

до 20 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, 18009, Черкаська область, м.Черкаси, вулиця Грузиненка, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 жовт. 2022 13:45
Не вказано 5 жовт. 2022 13:43

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
10 ( банківські )
Опис:
Оплата за поставлений Товар здійснюється згідно видаткових накладними Постачальника, за фактично отриману партію товару, протягом 10 (десяти) банківських днів від дати поставки партії Товару. Джерело фінансування- кошти Державного бюджету

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
282 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 410,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Ольга Луппа
E-mail: [email protected] Телефон: +380672965553 ЄДРПОУ:
43808856
100
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 14 жовт. 2022 16:57
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 жовт. 2022 16:56
Технічні специфікації 14 жовт. 2022 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 жовт. 2022 16:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 14 жовт. 2022 16:56
Електронний підпис 14 жовт. 2022 16:57
Технічні специфікації 14 жовт. 2022 16:56

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 18 жовт. 2022 13:12
Електронний підпис 18 жовт. 2022 13:14

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 жовт. 2022 10:28
Підписаний договір 21 жовт. 2022 10:25

Пропозиція

280 935,67 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державна установа "Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Черкаській області"

Вас може зацікавити

33600000-6 – Фармацевтична продукція ( Інтубан (Atracurium) - 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату ; Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.) - 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин ; Транексамова кислота (Tranexamic acid) -33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи ; Бупівакаїн Спінал (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ; Бупівакаїн (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття ; Бупівакаїн (Bupivacaine) -33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Пропофол (Propofol) - 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Димедрол (Diphenhydramine) -33670000-7 - Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи ; Метамізол натрію (Metamizole sodium) - 33660000-4 - Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття; Магнію сульфат(Magnesium sulfate) - 33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Фуросемід (Furosemide) - 33620000-2 - Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи; Метоклопрамід (Metoclopramide) - 33610000-9 - Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин )
33600000-6 – Фармацевтична продукція ( Інтубан (Atracurium) - 33630000-5 - Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату ; Панкреатин 8000 (Multienzymes (lipase, protease etc.) - 33610000-9 - Лікарські засоби...
Ім'я:
Дмитро Данілов
E-mail: [email protected] Телефон: +380635615736 ЄДРПОУ:
03191673

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

260 140,19 грн без ПДВ

Дивитись
Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ін’єкцій, 100 Од/мл, флакон, по 10 мл; Колістин порошок для розчину для ін'єкцій або інфузій 1 000 000 МО
Ібупрофен розчин для інфузій 4мг/мл по 100 мл; Азитроміцин, ліофілізат/порошок для розчину, по 500 мг; Метоклопрамід, розчин для ін'єкцій, 5 мг/мл, по 2 мл; Інсулін людини (Комбінація: 30% Короткої тривалості дії; 70% Середньої тривалості дії), суспензія для ...
Ім'я:
Марія Деренівська
E-mail: [email protected] Телефон: +380322385880 ЄДРПОУ:
44625774
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

388 486,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Алла Юхно
E-mail: [email protected] Телефон: +380532648079 ЄДРПОУ:
38503012
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

238 784,54 грн без ПДВ

Дивитись