Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33661000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 15:57
Прийом пропозицій31 серп. 15:57 – 8 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-31-003408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено31 серп. 11:44
Прийом пропозицій31 серп. 11:44 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-011922-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція код 33600000-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (Fabomotizole - код 33661500-6 за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - Психолептичні засоби)
Оголошено19 серп. 16:46
Прийом пропозицій19 серп. 16:46 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride,
Sodium citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція). Очікувана вартість150 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-009825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби (Аспаркам-Фармак розчин д/ін. по 5 мл №10 1 в амп. , Бетаметазон крем 0.64 мг/г по 15 г у тубах, Валеріана форте таблетки, в/плів. обол. по 3:40 мг №50 (10x5), Вугілля активоване таблетки по 0.25 г №10, Гліцисед таблетки по 100 мг №50 (10х5), Диклофенак-Здоров'я розчин д/ін. 25
мг/мл по 3 мл №5 в амп., Доксицикліну гідрохлорид капсули по 100 мг №10, Каптоприл таблетки по 0.025 г №20 (10х2), Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Кетолонг-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Корвалмент капсули м'як. по 0.1 г №80 11(20x4), Лоратадин-Дарниця таблетки по 10 мг №10, Мефенамінка таблетки, в/о по 500 мг №20 15(10x2, ) Мукалтин форте з вітаміном С таблетки 16 д/жув. №20 (10х2), Німедар гранули д/ор. сусп. 100 мг/2 г по 2 г 18 №30 у пак., Омепразол-Дарниця капсули по 20 мг №30 19(10x3), Панкреатин 8000 таблетки, в/о, киш./розч. по 200.24 г №50 (10х5), Синафлан-Здоров'я мазь 0.25 мг/г по 15 гу 21 тубах., Супрастин розчин д/ін. 20 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Хлоропіраміну гідрохлорид розчин д/ін. 20 24 мг/мл по 1 мл №5 в амп., Цетрин таблетки, в/плів. обол. по 10 мг №30) (33600000-6 "Фармацевтична продукція") Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість6 039,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти за ДК 021:2015 «33600000-6» Фармацевтична продукція
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість6 345,45 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція в асортименті
Очікувана вартість2 528,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи33661200-3 Анальгетичні засоби ((N02A A01 за класифікацією ATC (АТХ), morphine - Morphine за класифікатором МОЗ МНН)
Очікувана вартість13 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-008312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція
Оголошено19 серп. 14:34
Прийом пропозицій19 серп. 14:34 – 27 серп. 16:00Очікувана вартість309 787,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-012260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ліки, що виготовляються в умовах аптеки (МНН: Epinephrine, Boric acid, Boric acid, Vaseline, Vaseline, Boric acid, Glycerol, Glycerol, Chloramphenicol, Lactulose, Comb drug, Comb drug, Iodine, Calcium chloride, Silver, Silver, Silver, Magnesium sulfate, Sodium chloride, Sodium chloride, Sodium
citrate, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Hydrogen peroxide, Nitrofural, Nitrofural, Comb drug)» (ДК 021:2015 – 33600000-6 фармацевтична продукція) Оголошено18 серп. 16:55
Прийом пропозицій18 серп. 16:55 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість125 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-007677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція- Адреналін-Дарница р-н 0,18% 1мл №10 (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C01CA24,МНН: Epinephrine) АНАЛЬГІН 50% 2мл. №10 д/ін. в/в. в/м. амп (ДК
021:2015: 33661200-3 Анальгетичні засоби, АТХ: N02BB02, МНН: Metamizole sodium); Ацетилсаліцилова кислота 500мг №10 табл (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засобиАТХ: N02BA01, МНН: Acetylsalicylic acid); Глюкоза 5% 200мл д/н. в/в. (скло) (ДК 021:2015: 33692700-4 Розчини глюкози, АТХ: B05CX01, МНН: Glucose); Діклофенак 2,5% 3мл №10 амп (ДК 021:2015: 33632100-0 Протизапальні та протиревматичні засоби, АТХ: M01AB05, МНН: Diclofenac); Дімедрол 1% 1мл №10в/в/м (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AA02, МНН: Diphenhydramine); Дексаметазон-Дарниця 4мг 1мл №25 д/ін. (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: C01AA05, МНН: Dexamethasone); Йод 5% 20мл розчин (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AG03, МНН: Iodine); Каптоприл 25 №20 табл (ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи. АТХ: C09AA01, МНН: Captopril); Ліпрозид-20 №30 табл (ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція, АТХ: A03FA01, МНН: Lisinopril and diuretics); Метоклопрамід 5мг/мл 2мл №10( ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовин, АТХ: A03FA01, МНН: Metoclopramide); Папаверин 2% 2мл №10 в/в/м амп.(ДК 021:2015: 33612000-3 Лікарські засоби для лікування функціональних розладів шлунково-кишкового тракту, АТХ: A03AD01, МНН: Papaverine); Перекис водню 3% 100мл (ДК 021:2015: 33630000-5 Лікарські засоби для лікування дерматологічних захворювань та захворювань опорно-рухового апарату, АТХ: D08AX01, МНН: Hydrogen peroxide); Сальбутамол Нео 100мг200доз (ДК 021:2015: 33670000-7 Лікарські засоби для лікування хвороб дихальної системи, АТХ: R03AC02, МНН: Salbutamol); Спирт етиловий 96% 100мл (ДК 021:2015: 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби,АТХ: D08AX08,МНН: Ethanol); Супрастін 1мл №5 д/н. в/в/м. амп (ДК 021:2015: 33675000-2 Антигістамінні засоби для системного застосування, АТХ: R06AC03, МНН: Chloropyramine); Фармадипін р-н 2% 25мл.(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C08CA05, МНН: Nifedipine); Фуросемід1% 2мл №10 д/н. в/м. в/в. амп(ДК 021:2015: 33620000-2 Лікарські засоби для лікування захворювань крові, органів кровотворення та захворювань серцево-судинної системи, АТХ: C03CA01, МНН: Furosemide). Очікувана вартість18 926,69 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (код за ДК 021:2015 - 33600000-6 Фармацевтична продукція)
Оголошено17 серп. 22:15
Прийом пропозицій17 серп. 22:15 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість84 446,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-003668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФармацевтична продукція
Очікувана вартість5 845,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33600000-6 Фармацевтична продукція (Атомоксетин 40 мг)
Ім'я:Катерина КомпанецьE-mail: [email protected] Телефон: +380671344281 Веб сайт: ЄДРПОУ:42574629Оголошено14 серп. 17:19
Прийом пропозицій14 серп. 17:19 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість2 007 895,46 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-006080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФармацевтична продукція (Лот 1 Лікарські засоби, Лот 2 Допамін концентрат для приготування розчину для інфузій 40 мг/мл, по 5 мл в ампулі)
Оголошено14 серп. 13:09
Прийом пропозицій14 серп. 13:09 – 23 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 544,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-012871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедикаменти в асортименті
Ім'я:ОДАРЧЕНКО ОКСАНА ВІКТОРІВНАE-mail: [email protected] Телефон: +380545554525 Факс:+380545554525ЄДРПОУ:41234258Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнальгін 0,5 №10 (МНН: Metamizole sodium), Валеріани екстракт табл.№10 №50 (МНН: Valerianae radix), Валідол №6 (МНН: Validol), Диклофенак р-н 2,5%-3,0 № (МНН: Diclofenac), Діамантовий зелений р-н 1%-20,0 (МНН: Viride nitens), Дібазол р-н 1%-5,0 №10 ( Bendazol), Дротаверин р- 2%-2,0 №5 (МНН:
Drotaverine), Ібупрофен 200мг №50(МНН: Ibuprofen), Каптопрес №20 (МНН: Captopril and diuretics), Лоперамід табл.2мг-№30 (МНН: Loperamide), Магнію сульфат р-н 25% -5,0 №10 (МНН: Magnesium sulfate), Ніфуроксазид №24 ( МНН: Nifuroxazide), НО-Х-ША р-н 2%-2,0 №5 (Drotaverine), НО- ШПА р-н 2%-2,0 (Drotaverine), Папаверин р-н 2%-2,0 №10 (Papaverine), Парацетамол 500мг №10 (Paracetamol), Перекису водню 3% -100,0 (Hydrogen peroxide), Платифілін р-н 0,2% 1,0 №10 (МНН: Platyphylline), Н-ка пустирника 25 ,0 (МНН: Leonurus), Регідрон 18,9г (МНН: Comb drug), Септефріл 0,2 №10 (Decamethoxine), Стрептоцид 300мг №10 (Sulfanilamide), Метоклопрамід №10 по 2мл (Metoclopramide).: ДК 021:2015- 33600000-6 Фармацевтична продукція Очікувана вартість7 477,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛікарські засоби: Аналгін 50% 2 мл №10 амп., Валідол 0,06г №10 табл, Дексаметазон 0,4% 1 мл №10 амп.,Дибазол 1% 5мл №10 амп., Димедрол1% 1мл №10 амп, Дротаверин д/ін 2 мл №5 амп, Магнію сульфат 25% 5мл №10 амп, Но-х-па 2% 2мл №5 амп, Папаверін-Д 2% 2мл №10 амп.
Очікувана вартість6 060,38 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-009318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМакрогол порошок для орального розчину 64 г/пакет по 73,69 г (Macrogol); Парацетамол 500 мг, диклофенаку натрію 50мг, таблетки (Diclofenac, combinations); Борної кислоти розчин спиртовий 3%, флакон 20 мл (Boric acid); Бетаметазону дипропіонат 0,5мг/г, кислота саліцилова 30мг/г мазь, туба 30,0 г.
(Comb drug); Гідрогель метилкремнієвої кислоти, паста для перорального застосування, пакети 15,0 г (Mono); Етацизин таблетки 0,05 г (Ethacizine); Дексаметазону - 1 мг; неоміцину - 3,5 мг; поліміксину В сульфату - 6000 МО краплі очні/вушні, суспензія 5мл, флакон - крапельниця (Dexamethasone and antiinfectives); Цинку сульфат: 50 мг, ксероформ: 100 мг, красавка: 20 мг, супозиторії ректальні (Comb drug); Тамсулозин таблетки вкриті оболнкою з контрольованим вивільненням 0,4мг (Tamsulosin); Адеметіонін, порошок/ліофілізат для розчину для ін’єкцій та інфузій, 500 мг., флакон (Ademetionine); Дорзоламід краплі очні 2 % , флакон 5 мл (Dorzolamide); Індометацин краплі очні 0,001/мл флакон 5 мл (Indometacin); Карбомер гель очний 0,2 % в тубі 10,0 г (Carbomer); Спирт камфорний флакони 40,0 мл (Camphora); Феназону 40мг, лідокаїну гідрохлорид 10мг, краплі вушні розчин флакон 15 мл, або 16 г у флаконі (Comb drug); Бетаметазон 0,5 мг/г, гентаміцин 1 мг/г, клотримазол 10 мг/г, мазь, туба 30,0 г. (Betamethasone and antibiotics); Клобетазолу пропіонат мазь 0,5мг/г, туба 25 г (Clobetasol); Артикаїн в комбінації з адреналіном, розчин для ін'єкцій, карпули/картриджі/ампули 1,7 мл або 1,8 мл (Articaine, combinations); за кодом ДК 021:2015:33600000-6-Фармацевтична продукція Оголошено5 серп. 15:20
Прийом пропозицій5 серп. 15:20 – 14 серп. 09:00Очікувана вартість1 088 402,10 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛікарські засоби, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 33600000-6 Фармацевтична продукція
Ім'я:Дмитренко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380507480859 ЄДРПОУ:08588642Оголошено3 серп. 18:28
Прийом пропозицій3 серп. 18:28 – 11 серп. 10:00Очікувана вартість29 476,58 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась