Медичні матеріали, код 33140000-3 «Медичні матеріали» за ДК 021:2015 (Пластир медичний, НК 024:2019: 34832-Лейкопластир водонепроникний; Бинт марлевий медичний, тип 1, НК 024:2019: 48126-Бинт марлевий, стерильний; Бинт марлевий медичний, тип 2, НК 024:2019: 48126-Бинт марлевий, стерильний; Вата медична, НК 024:2019: 58233-Рулон ватний, стерильний; Лейкопластир медичний, тип 1, НК 024:2019: 47378- Антибактерійний лейкопластир для поверхневих ран; Лейкопластир медичний, тип 2, НК 024:2019: 47378- Антибактерійний лейкопластир для поверхневих ран; Марлеві серветки, НК 024:2019: 48133- Серветка марлева тканна, стерильна; Відріз марлевий медичний, НК 024:2019: 13700- Губка, марля; Серветка, НК 024:2019: 47237-Серветка для очищення шкіри; Пакет перев'язувальний медичний першої допомоги з однією подушечкою, НК 024:2019: 13700- Губка, марля; Джгут кровоспинний, НК 024:2019: 35844- Джгут на верхню/нижню кінцівку, багаторазового використання; Напальник медичний, НК 024:2019: 35073- Захист для пальця, одноразового застосування; Рукавички медичні, НК 024:2019: 56286-Рукавички оглядові/процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; Палички гігієнічні, НК 024:2019: 46743- Ватна паличка)

детальний опис закупівлі згідно оголошення про проведення спрощеної закупівлі

Очікувана вартість

112 888,23 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 14 лип. 2021 12:34

до 20 лип. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 20 лип. 2021 17:30

до 23 лип. 2021 00:00

Аукціон

з 23 лип. 2021 13:05

до 23 лип. 2021 13:28

Кваліфікація

з 23 лип. 2021 13:28

до 27 лип. 2021 15:55

Пропозиції розглянуто

з 27 лип. 2021 15:55

до 12 серп. 2021 14:38

Подання пропозицій:
20 лип. 2021 17:30 – 23 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Початок аукціону:
23 лип. 2021 13:05 – 23 лип. 2021 13:28
Період уточнень:
14 лип. 2021 12:34 – 20 лип. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03328913
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03056, Київська область, Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 35
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мазур Дмитро Васильович
Володіння мовою:
Телефон:
380442384479
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Пластир медичний

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

1 304 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
2

Бинт марлевий медичний, тип 1

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

330 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
3

Бинт марлевий медичний, тип 2

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

3 032 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
4

Вата медична

Код ДК 021:2015: 33141115-9 Медична вата

Кількість:

3 275 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
5

Лейкопластир медичний, тип 1

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

850 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
6

Лейкопластир медичний, тип 2

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

24 280 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
7

Марлеві серветки

Код ДК 021:2015: 33141118-0 Медичні серветки

Кількість:

430 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
8

Відріз марлевий медичний

Код ДК 021:2015: 33141114-2 Медична марля

Кількість:

59 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
9

Серветка

Код ДК 021:2015: 33141118-0 Медичні серветки

Кількість:

16 пач.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
10

Пакет перев'язувальний медичний першої допомоги з однією подушечкою

Код ДК 021:2015: 33141110-4 Перев’язувальні матеріали

Кількість:

3 032 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
11

Джгут кровоспинний

Код ДК 021:2015: 33141100-1 Перев’язувальні матеріали; затискачі, шовні матеріали, лігатури

Кількість:

40 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
12

Напальник медичний

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

390 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
13

Рукавички медичні

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

5 919 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а
14

Палички гігієнічні

Код ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Кількість:

23 пач.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 02100, Київська область, Київ, вул. Червоноткацька, 1а

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 14 лип. 2021 12:33
Електронний підпис 14 лип. 2021 12:34
Не вказано 23 лип. 2021 13:28

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Розрахунок за поставлений товар здійснюється протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару на склад Покупця на підставі видаткової накладної.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
112 888,23 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
600,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Олександр Дюдя
E-mail: [email protected] Телефон: +380665754250,+380503336806,+380991337938 ЄДРПОУ:
41419883
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 22 лип. 2021 12:30
Технічні специфікації 22 лип. 2021 12:03
Технічні специфікації 22 лип. 2021 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2021 12:03
Цінова пропозиція 22 лип. 2021 12:03
Технічні специфікації 22 лип. 2021 12:03
Електронний підпис 22 лип. 2021 12:30
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2021 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2021 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2021 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 22 лип. 2021 12:03

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 лип. 2021 15:55
Не вказано 27 лип. 2021 15:55

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 12 серп. 2021 14:37
Електронний підпис 12 серп. 2021 14:37

Пропозиція

104 806,00 грн з ПДВ

Статус

переможець
Ім'я:
Жанна Двигун
E-mail: [email protected] Телефон: +380968048488 ЄДРПОУ:
41404407
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 21 лип. 2021 12:41
Цінова пропозиція 21 лип. 2021 12:41
Документи, що підтверджують кваліфікацію 21 лип. 2021 12:41
Технічні специфікації 21 лип. 2021 12:41

Пропозиція

104 807,00 грн з ПДВ

Статус

не розглядався

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН"

Вас може зацікавити

Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Сечоприймачі; Сечоприймачі; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою
Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Калоприймач; Сечоприймачі; Сечоприймачі; Засоби догляду за стомою; Засоби догляду за стомою
Ім'я:
Яна Томчук
E-mail: [email protected] Телефон: +380563784949, +380985779375 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37899694
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

85 530,39 грн без ПДВ

Дивитись
Абсорбуючі пов’язки Zetuvit®️ / Цетувіт 10см х 20см
Абсорбуючі пов’язки Zetuvit®️ / Цетувіт 10см х 20см
Ім'я:
Галина Шерстюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380532580341 ЄДРПОУ:
01999655

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

103 700,00 грн без ПДВ

Дивитись
Медичні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33140000-3 (код НК 024:2023 – 48127 Бинт марлевий нестерильний, код НК 031:2024 – М03 Бинти) (Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17))
Медичні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33140000-3 (код НК 024:2023 – 48127 Бинт марлевий нестерильний, код НК 031:2024 – М03 Бинти) (Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17))
Ім'я:
Кучерук Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380688183335 ЄДРПОУ:
01982591

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

63 660,00 грн без ПДВ

Дивитись