Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141118-0»
-
ID: UA-2026-08-31-011842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір),
53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7). Оголошено31 серп. 17:40
Прийом пропозицій31 серп. 17:40 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт, вата, лейкопластир, пов’язка, серветки стерильні
Очікувана вартість434,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001235-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні вироби та перев’язувальні матеріали за ДК 021:2015 “33140000-3“ Медичні матеріали
Ім'я:Любов МаленкоE-mail: [email protected] Телефон: +380978983278, +380564947430 Веб сайт: ЄДРПОУ:23927366Очікувана вартість2 110,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали за кодом ДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали(код НК 024:2023-34832 Лейкопластир водонепроникний; код НК 024:2023-48126 Рулон марлевий нестерильний;код НК 024:2023- Бинт еластичний нелатексний нестерильний багаторазового використання; код НК 024:2023-48134-Серветка марлева
ткана стерильна; код НК 024:2023-56286 Рукавичкі оглядові/процедурні нітрилові необпудровані нестерильні) Очікувана вартість754,41 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластир 2*500 , Салфетка мар.стер.16*14. ; 33140000-3 Медичні матеріали за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-011810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 33140000-3 Медичні матеріали (Рукавички нітр. н/прип., Пелюшки поглинаючі гігієнічні нестерильні, Бинт нестерильний, Л/пласт., Серветки спиртові, Бахіли мед.низьк н/стер, Бинт когезивний самофіксуючий)
Очікувана вартість1 723,26 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-002608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Очікувана вартість84 934,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-004239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна смола, НК 031:2024: Q01010103 композити для терапевтичної стоматології; НК 024:2023: 34782 Дентинзв'язувальний агент/набір, НК 031:2024:Q01010104 стоматологічні бондинги; НК 024:2023: 35870 Дентальна композитна
смола, НК 031:2024: Q01010106 склоіономери для реставрації зубів; НК 024:2023: 36095 Матеріал пломбувальний ендодонтичний, НК 031:2024:Q01010201 стоматологічні пасти для пломбування кореневих каналів; НК 024:2023: 11168 Засіб для чищення зубів, НК 031:2024:Q01010403 стоматологічні абразивні і полірувальні матеріали; НК 024:2023: 45232 Дентальний покрив для зменшення чутливості зубів, НК 031:2024:Q01010399 пристрої для терапевтичної стоматології – інше; НК 024:2023: 36153 Стоматологічний травильний розчин, НК 031:2024:Q01010402 матеріали для протравлення емалі і дентину; НК 024:2023: 43970 Стерильний чохол для кабелю/ провода/ давача/ зонда, НК 031:2024:Z12110180 Інструменти для установок терапевтичної стоматології – апаратні аксесуари; НК 024:2023: 48130 Серветка неткана нестерильна, НК 031:2024:Q010599 Стоматологічні інструменти, одноразові – інше) Оголошено5 серп. 11:40
Прийом пропозицій5 серп. 11:40 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 419,12 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-004559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтоматологічні серветки (61050 - Нагрудник стоматологічний)
Ім'я:Залюбовська Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380990036877 ЄДРПОУ:02010681Оголошено23 лип. 12:04
Прийом пропозицій23 лип. 12:04 – 31 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість86 845,79 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-008033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРукавички, пластирі, бинти, серветки медичні
Очікувана вартість635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБинт нестер.5*10 Білосніжка, Рукавички нестер оглядовi нітрил.неопудр. IGAR Чорні 8-9, Серветки спиртові №100 ІГАР, Пінцет ПА-14,5см JB-16-014
Очікувана вартість1 025,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-001040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПерев'язувальні матеріали
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість1 025,23 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-003239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали (код 33140000-3 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість457,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-010455-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТурнікет, серветки гемостатичні "Гемостатик" в асортименті
Очікувана вартість36 840,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Очікувана вартість201,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибинт, марлевий відріз, серветки марлеві, джгут та інші перев’язувальні матеріали
Очікувана вартість4 513,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-006035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали (код ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали) (Класифікатор НК 024:2023: 44990 — Лейкопластир для поверхневих ран; 48126 — Рулон марлевий нестерильний; 48127 — Бинт марлевий стерильний; 61223 — Бинт еластичний нелатексний нестерильний багаторазового використання; 48127 — Бинт
марлевий медичний нестерильний; 58232 — Рулон ватний нестерильний; 58233 — Рулон ватний стерильний; 47017 - Шприц загального призначення одноразового використання; 18094 — Лицева маска для захисту дихальних шляхів; 47172 — Рукавички оглядові/процедурні з латексу гевеї, непудровані, нестерильні; 48134 - Серветка марлева ткана стерильна) Очікувана вартість38 833,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-006162-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні серветки
Очікувана вартість55,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-010434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМедичні матеріали
Очікувана вартість3 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-012099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветка "Волес" просочена 70 % 30*60 № 100 (НК 024:2023 10943 - Контейнер для збирання проб мокротиння IVD (діагностика in vitro)); Маска марлева чотиришарова ТМ "Білосніжка", тип 17, 5 шт. (НК 024:2023 35177 - Маска хірургічна одноразового застосування); Бахіли поліетиленові, 2 г (НК 024:2023
15056 - Бахіли, непровідні, нестерильні); Л/пл бактерицидний 2,5*7,6 на бавовняній основі № 100 (НК 024:2023 47378 - Антибактерійний лейкопластир для поверхневих ран); Вата н/с 100 г ЗИГЗАГ Білосніжна (НК 024:2023 8232 - Рулон ватний нестерильний); Вата медична гігроскопічна гігієнічна стерильна, рулон 50 г (НК 024:2023 58232 - Рулон ватний нестерильний); Простирадло-спанбонд 20г/м2 шир 0,8 довж. 100 м блакитний (НК 024:2023 35557 - Простирадло для стола для оглядання/ терапевтичних процедур одноразового використання); Шпатель ЛОР (дерев) (НК 024:2023 42461 - Депресор язика оглядовий) Очікувана вартість18 026,09 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro