Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141420-0»

  • ID: UA-2026-08-31-007851-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички Mediok нітрил неопудр. сині текстуруванні, р. L (уп 50 пар)

    Ім'я:
    Ольга Суріхіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442946947 Веб сайт:
    http://www.imv.kiev.ua
    ЄДРПОУ:
    05417087
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    269,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-008503-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавиці нітрилові оглядові

    Ім'я:
    Наталія Циганенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964646233 ЄДРПОУ:
    20425351
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    401,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-06-002608-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Микита Соколенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577255489 ЄДРПОУ:
    05425307
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    84 934,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-012720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лейкопластир бактериц 1,9*7,2 лайтпор (202504) Лейкопластир хірург micropore 2,5см*9,1м (346CCH) Рукавиці огляд.н/ст.р.5-6 пара (202005 250) Шпріц 2.0 +голка 3-х комп. (20250721) Шпріц 5.0 +голка 3-х комп. (20250722)

    Ім'я:
    Траньович Роман Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380500177173,380312631344 ЄДРПОУ:
    20444745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    816,98 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-03-001954-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Петрікєєв Борис Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487445508 ЄДРПОУ:
    02774562
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    49 995,75 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-000150-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33140000-3 Медичні матеріали Рукавички медичні нітрилові нестерильні (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; НК 031:2024 T01020204 Нітрилові рукавички для огляду/терапії) (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 917,31 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-003857-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Пакет перевязувальний з 1 подушкою, рукавички стерильні хірургічні, шприц

    Ім'я:
    Кучер Віталій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324939153 Факс:
    +380324946005
    ЄДРПОУ:
    33839804
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 756,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-008033-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички, пластирі, бинти, серветки медичні

    Ім'я:
    Наталія Циганенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380964646233 ЄДРПОУ:
    20425351
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    635,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-002059-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 Медичні матеріали Рукавички медичні нітрилові нестерильні (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; НК 031:2024 T01020204 Нітрилові рукавички для огляду/терапії) (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 10:23

    Прийом пропозицій
    14 лип. 10:23 – 23 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    5 530,20 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-10-001040-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Перев'язувальні матеріали

    Ім'я:
    Тетяна Василівна Влах
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт:
    https://liplyavska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 025,23 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-005153-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні рукавички

    Ім'я:
    Черв'яков Сергій Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976160425 ЄДРПОУ:
    37179654
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-002433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 10:46

    Прийом пропозицій
    13 лип. 11:30 – 16 лип. 16:30
    Очікувана вартість

    6 210,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-008422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Олена Кушнарьова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990173 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 289,19 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-004222-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Медичні матеріали (Рукавички огляд. нітрил. без пудри, р.Л, р.М.)

    Ім'я:
    Навроцька Світлана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978086453 ЄДРПОУ:
    02004500
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 325,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-012619-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект засобів навчання для забезпечення викладання предмета «Захист України»

    Ім'я:
    Ольга Ожеван
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980815029 Веб сайт:
    http://bdkpbkt.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    00728546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 17:24

    Прийом пропозицій
    25 черв. 17:24 – 8 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    148 404,03 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-22-005352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    33141420-0 Хірургічні рукавички

    Ім'я:
    Людмила Сиваєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380951907972 ЄДРПОУ:
    01998360
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 003,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-010481-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички латексні стерильні, рукавички медичні нестерильні, ємності для відбору сечі Код ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (33141420-0 Хірургічні рукавички, 33141600-6 Контейнери та пакети для забору матеріалу для аналізів, дренажі та комплекти)

    Ім'я:
    Таїса Шаповал
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532569979 Веб сайт:
    http://polvet.gov.ua/en/main-page/
    ЄДРПОУ:
    40358617
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-15-001199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Медичні матеріали

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 черв. 09:54

    Прийом пропозицій
    19 черв. 11:30 – 24 черв. 16:30
    Очікувана вартість

    6 210,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-11-013985-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    33140000-3 Медичні матеріали Рукавички медичні нітрилові нестерильні (НК 024:2023 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні; НК 031:2024 T01020204 Нітрилові рукавички для огляду/терапії) (Північне ТУОМ)

    Ім'я:
    Соловей Олена Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380661624591 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 черв. 20:16

    Прийом пропозицій
    11 черв. 20:16 – 22 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    4 932,18 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-11-009014-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Рукавички оглядові

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    688,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 196 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro