Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33141100-1»
-
ID: UA-2026-09-02-013352-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШовний матеріал (код ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 33140000-3 – Медичні матеріали) (код НК 031:2024: H0102020199 – Шовний матеріал, що не розсмоктується – інше)
Оголошено2 вер. 17:46
Прийом пропозицій2 вер. 17:46 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДжгути
Ім'я:Іващенко Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442988586 ЄДРПОУ:26199401Оголошено2 вер. 16:51
Прийом пропозицій2 вер. 16:51 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Бандаж післяопераційний абдомінальний)
Оголошено2 вер. 16:44
Прийом пропозицій2 вер. 16:44 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПерев'язувальні матеріали (пластир медичний)
Оголошено2 вер. 16:30
Прийом пропозицій2 вер. 16:30 – 6 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-02-011813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПластир медичний для фіксації катетеру, стерильний, 8 x 6 cм
Оголошено2 вер. 16:19
Прийом пропозицій2 вер. 16:19 – 7 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-010881-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКод ДК 021-2015 (CPV) 33141110-4 - Перев’язувальні матеріали. Бинти гіпсові, Бинти гіпсові
Ім'я:Слюсар Людмила АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380935125772 Веб сайт: ЄДРПОУ:01994161Оголошено2 вер. 16:09
Прийом пропозицій2 вер. 16:09 – 7 вер. 15:55 -
ID: UA-2026-09-02-010874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичні матеріали за кодом CPV за ДК 021:2015 - 33140000-3 (код НК 024:2023 – 48127 Бинт марлевий нестерильний, код НК 031:2024 – М03 Бинти) (Бинт марлевий (100% бавовна) нестерильний, 7м х 14см, тип 17))
Оголошено2 вер. 15:51
Прийом пропозицій2 вер. 15:51 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПерев’язувальні матеріали
Оголошено2 вер. 15:49
Прийом пропозицій2 вер. 15:49 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-010181-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедичні матеріали (ДК 021:2015: 33140000-3) (НК 024:2023 34164 Клей для шкіри)
Оголошено2 вер. 15:30
Прийом пропозицій2 вер. 15:30 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-009001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПерев’язувальні матеріали
Оголошено2 вер. 14:55
Прийом пропозицій2 вер. 14:55 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-008891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНитки хірургічні стерильні з голкою
Оголошено2 вер. 14:50
Прийом пропозицій2 вер. 14:50 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 (CPV): 33140000-3 Медичні матеріали ( Джгут для зупинки кровотечі по типу турнікет, з металевою застібкою, з полікарбонату (чорний-4, синій-4, зелений-4)/Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ
МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Одноразовий джгут без латексу, синтетичний каучук, нестирильний /Код НК 024:2023:35844 - Джгут на верхню / нижню кінцівку, багаторазового застосування/Код НК 031:2024: C90010301 - СИСТЕМИ МЕХАНІЧНОГО ГЕМОСТАЗУ (ВКЛЮЧНО З ОДНОРАЗОВИМ ТУРНІКЕТОМ); Бинт тканий медичний нестерильний 3м х 5см /Код НК 024:2023:48126 - Рулон марлевий нестерильний/Код НК 031:2024: M030101 - ГІДРОФІЛЬНІ МАРЛЕВІ БИНТИ). Оголошено2 вер. 14:11
Прийом пропозицій2 вер. 14:11 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВата медична
Оголошено2 вер. 13:50
Прийом пропозицій2 вер. 13:50 – 6 вер. 13:47 -
ID: UA-2026-09-02-007048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМедична марля
Оголошено2 вер. 13:48
Прийом пропозицій2 вер. 13:48 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006151-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБинт марлевий медичний нестерильний 5м*10см(НК 024:2023 48126 - Рулон марлевий нестерильний), вата медична гігроскопічна нестерильна 100г (НК 024:2023 58234 - Стрічка ватяна), нитка хірургічна стерильна з голкою: кетгут, хромована, (НК 024:2023 3898 - Хірургічна нитка кетґут), 33140000-3 Медичні
матеріали за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Оголошено2 вер. 15:02
Прийом пропозицій2 вер. 15:02 – 6 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБинт гіпсовий, 10,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Бинт гіпсовий, 15,0см x 2,7м, поверхнева щільність не менше 400 г/м²; Бинти гіпсові: поверхнева щільність: 350-450г/м², довжина: 4-5 м, ширина: 20 см, мінімальний час схоплювання: 2-4 хв; Бинт марлевий (100% бавовна)
нестерильний, 7м х 14см, білизна 70%, тип 20; Відріз марлевий 0,9 x 10,00 тип 20; Пластир нестерильний 900,0-920,0см x 1,0-1,25см котушка/рулон Оголошено2 вер. 12:31
Прийом пропозицій2 вер. 12:31 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004426-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВідріз марлевий 0,9 x 10 м (НК 024:2023: 48128 Стрічка марлева / НК 031:2024: M0201010102 Ватно-марлеві вироби, відрізи, без рентгеноконтрастної смужки, нестерильні)
Ім'я:Кирило ЧервонченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380639681130, +380567560160 ЄДРПОУ:01280527Оголошено2 вер. 11:42
Прийом пропозицій2 вер. 11:42 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-004172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїХірургічний шовний матеріал в кількості 25-ти найменувань згідно з кодом ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 33140000-3 Медичні матеріали
Оголошено2 вер. 11:40
Прийом пропозицій2 вер. 11:40 – 7 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-01-010436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33141110-4 - Перев’язувальні матеріали (пластир хірургічний Micropore™ 2.5см х 9.1м, 1530-1 (білий))
Оголошено1 вер. 16:49
Прийом пропозицій1 вер. 16:49 – 4 вер. 16:46 -
ID: UA-2026-09-01-009794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 33140000-3 – «Медичні матеріали» (33141110-4 - Перев’язувальні матеріали (Пластир; Пластир))
Оголошено1 вер. 16:21
Прийом пропозицій1 вер. 16:21 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення