ДК 021:2015:03220000-9 "Овочі, фрукти та горіхи" (капуста, буряк, морква, цибуля, кріп свіжий, огірки, помідори, яблука, апельсини, персик, кавун, банан, мандарини, груша, слива, виноград)

У зв’язку з тим, що 23.08.2023р. не відбулись відкриті торги з особливостями (UA-2023-08-15-014097-a) через відсутність учасників процедури закупівлі.Враховуючи зазначене та відповідно до вимог підпункту 6 п. 13 постанови від 12.10.2022р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами), було прийнято рішення укласти прямий договір без використання електронної системи закупівель

Очікувана вартість

267 605,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
20407838
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, Соборна,26
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Турбал Олена Кузьмівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380984072525
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капуста

Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна

Кількість:

1 500 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
2

Буряк

Код ДК 021:2015: 03221111-7 Буряк

Кількість:

1 200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
3

Морква

Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква

Кількість:

1 500 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
4

Цибуля

Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля

Кількість:

400 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
5

Кріп свіжий

Код ДК 021:2015: 03221300-9 Листкові овочі

Кількість:

14 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
6

Огірки

Код ДК 021:2015: 03221270-9 Огірки

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
7

Помідори

Код ДК 021:2015: 03221240-0 Помідори

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
8

Яблука

Код ДК 021:2015: 03222321-9 Яблука

Кількість:

1 200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
9

Апельсини

Код ДК 021:2015: 03222220-1 Апельсини

Кількість:

250 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
10

Персик

Код ДК 021:2015: 03222332-9 Персики

Кількість:

150 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
11

Кавун

Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи

Кількість:

250 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
12

Банан

Код ДК 021:2015: 03222111-4 Банани

Кількість:

900 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
13

Мандарини

Код ДК 021:2015: 03222240-7 Мандарини

Кількість:

200 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
14

Груша

Код ДК 021:2015: 03222322-6 Груші

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
15

Слива

Код ДК 021:2015: 03222334-3 Сливи

Кількість:

150 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26
16

Виноград

Код ДК 021:2015: 03222340-8 Виноград

Кількість:

300 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 12701, Житомирська область, Баранівка, вул. Соборна,26

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 серп. 2023 16:04
Не вказано 29 серп. 2023 15:55

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( робочі )
Опис:
Згідно договору

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
267 605,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Данішевський Василь Миколайович
Телефон: 380979504133 ЄДРПОУ:
1898702054

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

267 605,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КЗ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради

Вас може зацікавити

Огірки свіжі, Банани свіжі, , Мандарини свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий , Помідори (томати) свіжі, , Абрикоси свіжі, Ківі ,Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
Огірки свіжі, Банани свіжі, , Мандарини свіжі, Морква свіжа, Капуста білоголова свіжа, Буряк столовий , Помідори (томати) свіжі, , Абрикоси свіжі, Ківі ,Цибуля ріпчаста свіжа, Апельсини свіжі, Яблука свіжі
Ім'я:
Марія Щупак
E-mail: [email protected] Телефон: 380665384381 ЄДРПОУ:
22387749

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

157 062,50 грн без ПДВ

Дивитись
Капуста білоголова свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Морква свіжа, Яблука свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Лимони свіжі, Часник свіжий
Капуста білоголова свіжа, Огірки свіжі, Помідори (томати) свіжі, Морква свіжа, Яблука свіжі, Цибуля ріпчаста свіжа, Буряк столовий, Банани свіжі, Апельсини свіжі, Лимони свіжі, Часник свіжий
Ім'я:
Івонько Максим Васильович
E-mail: [email protected] Телефон: +380382660983 ЄДРПОУ:
25803071

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

173 508,33 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
ЧАЙКА Олена
E-mail: [email protected] Телефон: 380968023510 ЄДРПОУ:
04344191

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

220 833,33 грн без ПДВ

Дивитись