Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221270-9»
-
ID: UA-2026-09-05-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), помідор свіжий (ДК 021:2015:03221240-0 «Помідори»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові
овочі»), біла редька (ДК 021:2015:03221110-0 «Коренеплідні овочі»), капуста пекінська (ДК 021:2015:03221400-0 «Капустяні овочі»), цвітна капуста (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»). Оголошено5 вер. 09:36
Прийом пропозицій10 вер. 18:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Ім'я:Завалецька Іванна ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380679544523 ЄДРПОУ:25667254Оголошено4 вер. 10:49
Прийом пропозицій4 вер. 10:49 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість31 121,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (апельсини, банани, буряк, груша, капуста,огірки, кріп, лимон, морква, помідори, перець солодкий, корінь петрушки, петрушка, корінь селери, цибуля, часник, яблука, персик, слива)
Очікувана вартість83 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-007453-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгірки та помідори
Очікувана вартість2 325,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість46 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість7 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість19 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи (капуста,морква,буряк,часник,огірки,помідори,лимони,банани,яблука,груші,сливи)
Очікувана вартість160 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість67 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі ,фрукти та горіхи (морква, цибуля, буряк, капуста, помідор, петрушка,тощо)
Очікувана вартість99 315,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Ім'я:Воробій Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380512500069 Факс:+380512500069ЄДРПОУ:23623471Очікувана вартість14 243,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість61 070,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиноград, банани, апельсини, груші, огірки код за ЄЗС ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.
Очікувана вартість3 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (капуста, цибуля, морква, буряк, петрушка, часник, огірки, помідори, кабачки, баклажани, перець солодкий, кавуни, дині, яблука, виноград)
Очікувана вартість9 415,85 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти (огірки, помідори, кабачок)
Очікувана вартість742,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитовари
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі асортименті (код за ЕЗС ДК 021:2015 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи)
Ім'я:Нечипоренко Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380463321943 ЄДРПОУ:26382387Очікувана вартість1 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro