Взуття кімнатне жіноче, взуття кімнатне чоловіче, туфлі літні жіночі, туфлі літні чоловічі, чоботи зимові жіночі "дутики", чоботи зимові чоловічі "дутики", чоботи гумові жіночі, чоботи гумові чоловічі, черевики жіночі, черевики чоловічі

Очікувана вартість

149 300,00 грн

з ПДВ
Закупівля не відбулась
Перегляд
Період уточнень

з 3 черв. 2021 10:44

до 14 черв. 2021 00:00

Прийом пропозицій

з 14 черв. 2021 00:00

до 17 черв. 2021 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 17 черв. 2021 00:01

до 22 черв. 2021 15:17

Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
14 черв. 2021 00:00 – 17 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
3 черв. 2021 10:44 – 14 черв. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03189630
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 62232, Харківська область, село Малижено, вулиця Підлісна.1, Золочівський район
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Чумак Ірина Миколаївна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380576499515
E-mail:
Факс:
+380576499515

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Взуття кімнатне жіноче

Код ДК 021:2015: 18813200-3 Капці

Кількість:

139 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
2

Взуття кімнатне чоловіче

Код ДК 021:2015: 18813200-3 Капці

Кількість:

1 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
3

Туфлі літні жіночі

Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного

Кількість:

139 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
4

Туфлі літні чоловічі

Код ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного

Кількість:

1 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
5

Чоботи зимові жіночі "дутики"

Код ДК 021:2015: 18815300-8 Чоботи до колін

Кількість:

139 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
6

Чоботи зимові чоловічі "дутики"

Код ДК 021:2015: 18815300-8 Чоботи до колін

Кількість:

1 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
7

Чоботи гумові жіночі

Код ДК 021:2015: 18812200-6 Гумові чоботи

Кількість:

100 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
8

Чоботи гумові чоловічі

Код ДК 021:2015: 18812200-6 Гумові чоботи

Кількість:

1 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
9

Черевики жіночі

Код ДК 021:2015: 18815100-6 Черевики

Кількість:

139 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район
10

Черевики чоловічі

Код ДК 021:2015: 18815100-6 Черевики

Кількість:

1 пар

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 62232, Харківська область, с. Малижине, вул. Підлісна, 1, Золочівський район

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 черв. 2021 10:45
Документи закупівлі 9 черв. 2021 08:46
Не вказано 8 черв. 2021 10:26
Проєкт договору 3 черв. 2021 10:45
Документи закупівлі 3 черв. 2021 10:45
Електронний підпис 3 черв. 2021 10:52
Електронний підпис 3 черв. 2021 10:52
Електронний підпис 3 черв. 2021 10:52
Документи закупівлі 9 черв. 2021 08:46
Технічні специфікації 3 черв. 2021 10:45
Не вказано 9 черв. 2021 08:46
Проєкт договору 9 черв. 2021 08:46
Не вказано 8 черв. 2021 10:25
Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Опис вимоги

Пропозиція учасника спрощеної закупівлі повинна містити підтвердження надання учасником забезпечення пропозиції. У разі якщо пропозиції подаються стосовно частини предмета закупівлі (лота), розмір забезпечення пропозиції встановлюється замовником виходячи з очікуваної вартості предмета закупівлі щодо кожної його частини (лота). Умови надання забезпечення пропозиції учасника спрощеної закупівлі: 1. Учасник під час подання пропозиції учасника спрощеної закупівлі одночасно надає забезпечення пропозиції – страхову гарантію (далі – гарантія, забезпечення пропозиції). 2. Розмір надання забезпечення пропозиції (розмір гарантії, страхова сума): 4479,00 грн. (у грошовому виразі не може перевищувати 3 відсотків у разі проведення спрощеної закупівлі на закупівлю товарів на умовах, визначених оголошенням про проведення спрощеної закупівлі). 3. Строк дії гарантї: 60 днів з кінцевого строку подання пропозиції. 4. Застереження щодо випадків, коли забезпечення пропозиції не повертається учаснику (забезпечення пропозиції не повертається у разі): 1) відкликання пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк дії гарантії; 2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) ненадання переможцем спрощеної закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено оголошенням про проведення спрощеної закупівлі. 5. Гарантія надається у вигляді електронного файлу в форматі PDF з одночасним документальним підтвердженням кваліфікованого електронного підпису уповноваженої (посадової) особи на підписання гарантії та печатки фінансової установи у розширенні p7s з обов’язковим зазначенням у тексті гарантії посилання на програмний комплекс, яким накладено підпис та печатку для можливості перевірки такого підпису. Гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною та підтверджувати дію страхового захисту фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником обов’язків виконання зобов’язань учасником перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням пропозиції, з зазначеним обов’язком невідкладної виплати та обов’язковим посиланням на унікальний номер оголошення про проведення спрощеної закупівлі, присвоєний електронною системою закупівель на порталі prozorro.gov.ua. Гарантія, зокрема, повинна містити таку інформацію: назву документа – «Страхова гарантія»; номер, дату та місце складання; повну назву принципала (страхувальника), код ЄДРПОУ, юридична адреса (для фізичної особи, в т.ч. фізичної особи-підприємця - прізвище, ім'я та по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків, місце проживання), банківські реквізити; розмір гарантії (розмір страхової суми) цифрами та словами, назву валюти, в якій надається гарантія, словами, цифровий та літерний код валюти відповідно до Класифікатора; посилання на предмет закупівлі стосовно якого проводиться закупівля у відповідності до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та, в якому передбачена вимога щодо надання гарантії; повну назву бенефіціара (вигодонабувача), код ЄДРПОУ, юридична адреса; повну назву гаранта (страховика), код ЄДРПОУ, юридична адреса; строк дії гарантії (період дії страхового захисту); умови, за яких надається право вимагати платіж (страхові ризики); порядок та умови виплати страхового відшкодування (страхової суми). 6.Страхова виплата не може бути меншою ніж страхова сума, до даної виплати не може застосовуватись франшиза, на беніфеціара не можуть покладатись будь-які витрати пов’язані з отриманням страхової суми в розмірі забезпечення пропозиції, про що зазначити в гарантії. 7.Положення гарантії повинні відповідати положенням Закону України «Про страхування», Правилам добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Національною комісією, Ліцензійним умовам провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (крім професійної діяльності на ринку цінних паперів), Правилам надання фінансових послуг, затверджені фінансовою установою для даного виду добровільного страхування, про що зазначити у гарантії. Учасник повинен документально підтвердити проведення оплати банківською установою за договором добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог даного порядку. Положення Договору добровільного страхування фінансового ризику невиконання або неналежного виконання страхувальником вимог Порядку не можуть містити умов, що суперечать тексту гарантії, будь-яким чином обмежують права бенефіціара. Додаткова інформація щодо забезпечення пропозицій учасників: - за зверненням учасника, яким було надано забезпечення пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав, визначених частиною четвертою статті 25 Закону; - кошти, що надійшли як забезпечення пропозиції, якщо вони не повертаються учаснику у випадках, визначених Законом, підлягають перерахуванню до відповідного бюджету. Забезпечення пропозиції повертається учаснику в разі: 1) закінчення строку дії пропозиції, зазначеного оголошенні про проведення спрощеної закупівлі; 2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем спрощеної закупівлі; 3) відкликання пропозиції до закінчення строку її подання; 4) закінчення спрощеної закупівлі в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали пропозиції. Учасник спрощеної закупівлі, разом з поданням пропозиції учасника спрощеної закупівлі, надає свідоцтво про реєстрацію страхової компанії в Державному реєстрі фінансових установ та ліцензію на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування фінансових ризиків Нацкомфінпослуг (або інформацію від фінансової установи з посиланням на офіційний сайт Нацкомфінпослуг, що підтверджує наявність діючої ліцензії, що надає право провадити вищезазначену діяльність).

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
149 300,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 493,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
4 479,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Фізична особа-підприємець Єремчук Ольга Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: +380634708264 ЄДРПОУ:
3308615443

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 16 черв. 2021 16:43
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Цінова пропозиція 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Технічні специфікації 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Не вказано 16 черв. 2021 16:42
Електронний підпис 16 черв. 2021 16:43
Не вказано 16 черв. 2021 16:42

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 черв. 2021 15:15
Електронний підпис 22 черв. 2021 15:17

Відповіді на вимоги за критеріями закупівлі

Вимоги до учасника закупівлі
1 вимог
Забезпечення тендерних пропозицій
Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій

Пропозиція

127 650,00 грн з ПДВ

Статус

дискваліфіковано

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КУ Малиженський психоневрологічний інтернат

Вас може зацікавити

Ім'я:
Дмитро Задорожний
E-mail: [email protected] Телефон: +380362671017 ЄДРПОУ:
08509140

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

295 759,20 грн з ПДВ

Дивитись
ПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»
ПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»
Ім'я:
Чорний Олексій Сергійович
E-mail: [email protected] Телефон: 380443097511 ЄДРПОУ:
41022900

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

204 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Мокеєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380960215757 ЄДРПОУ:
03188240
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

230 775,00 грн без ПДВ

Дивитись