Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18813200-3»
-
ID: UA-2026-08-31-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці для працівників їдальні філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-008383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапці кімнатні (згідно коду ДК 021:2015:18813200-3 капці)
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-011654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено22 лип. 19:09
Прийом пропозицій22 лип. 19:09 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість62 057,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-011160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено22 лип. 17:24
Прийом пропозицій22 лип. 17:24 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість62 557,57 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-17-005417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапці казармені
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза кодом ДК 021:2015:18813200-3 капці (жіночі капці, чоловічі капці)
Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-005589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (капці жіночі 37 р., 38 р., 39 р.)
Очікувана вартість975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного (капці жіночі)
Очікувана вартість5 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-010012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне (код 18810000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено26 черв. 15:48
Прийом пропозицій26 черв. 15:48 – 4 лип. 09:00Очікувана вартість74 469,08 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-008702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного (Капці)
Ім'я:АНТОНЧИК Ірина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432327338 Факс:+380432327337Веб сайт: ЄДРПОУ:38821236Оголошено26 черв. 14:58
Прийом пропозицій26 черв. 14:58 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість34 633,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-007848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці (18813200-3 Капці))
Очікувана вартість27 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКапці казармені
Оголошено17 черв. 14:49
Прийом пропозицій23 черв. 10:00 – 26 черв. 10:00Очікувана вартість107 117,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-007218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття різне, крім спортивного та захисного ( Гумові капці)
Очікувана вартість16 632,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-000570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного захисного (капці чоловічі 39 р.)
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено2 черв. 18:46
Прийом пропозицій2 черв. 18:46 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 509 060,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-22-002375-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18810000-0 – Взуття різне, крім спортивного та захисного (ДК 021:2015 – 18813200-3 – Капці (капці))
Очікувана вартість800,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-014505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКапці чоловічі гумові, крокси чоловічі гумові
Очікувана вартість51 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-009316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість33 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-013011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Поставка взуття медичного для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість1 752,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-002478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТапки кімнатні чоловічі (код за ЄЗС ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість17 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro