Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18812200-6»
-
ID: UA-2026-08-26-001209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного ( гумові чоботи)
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові
Очікувана вартість31 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЖіночі гумові напівчоботи
Очікувана вартість29 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18810000-0 – Взуття різне, крім спортивного та захисного (ДК 021:2015 – 18812200-6 – Гумові чоботи (напівчеревики чоловічі, напівчеревики, сабо жіночі гумові)
Очікувана вартість18 947,07 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-000306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість528,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-002446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові, боти та калоші діелектричні
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено11 серп. 10:33
Прийом пропозицій11 серп. 10:33 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 050,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-10-008814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові(ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові, боти та калоші діелектричні
Ім'я:Владислава КовальчукE-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт: ЄДРПОУ:00130850Оголошено3 серп. 09:04
Прийом пропозицій3 серп. 09:04 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість187 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-001628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено24 лип. 10:10
Прийом пропозицій24 лип. 10:10 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість844 104,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-001210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість2 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001325-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи, код ДК 021:2015: 18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість13 888,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-012858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумові чоботи
Очікувана вартість6 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-009436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Поставка гумових чобіт для філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Очікувана вартість21 672,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-006434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи рибальські з напівкомбінезоном
Очікувана вартість4 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-003458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧоботи гумові вологостійкі
Очікувана вартість727 738,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-002974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного (Гумові чоботи)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено29 трав. 11:11
Прийом пропозицій29 трав. 11:11 – 8 черв. 14:00Очікувана вартість747 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-28-000184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття за ДК 021:2015: 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість54 450,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено26 трав. 11:03
Прийом пропозицій26 трав. 11:03 – 3 черв. 18:00Очікувана вартість159 912,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-000292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного ( чоботи гумові )
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-000138-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного ( гумові чоботи)
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro