Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18815100-6»
-
ID: UA-2026-08-28-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-001020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Очікувана вартість1 548,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного 18810000-0 за ДК 021:2015 (взуття робоче)
Оголошено17 серп. 09:11
Прийом пропозицій17 серп. 09:11 – 25 серп. 10:00Очікувана вартість263 049,63 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-010420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість83 332,36 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-008193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття
Очікувана вартість83 332,36 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-007560-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики зимові чоловічі (код за ЄЗС ДК 021:2015:18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Ім'я:Тетяна МакаренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380680610276, +380680610276 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189908Очікувана вартість35 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-010164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиробниче взуття
Оголошено10 серп. 16:29
Прийом пропозицій10 серп. 16:29 – 18 серп. 09:00Очікувана вартість343 258,60 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиробниче взуття
Оголошено5 серп. 16:22
Прийом пропозицій5 серп. 16:22 – 16 серп. 09:00Очікувана вартість343 258,60 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-05-000123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичоботи,напівчеревики робочі шкіряні
Очікувана вартість7 493,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики Лідер ПУП
Очікувана вартість960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001562-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче
Оголошено29 лип. 09:59
Прийом пропозицій29 лип. 09:59 – 11 серп. 14:00Очікувана вартість1 785 530,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-003724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18815100-6 Черевики
Очікувана вартість35 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001628-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено24 лип. 10:10
Прийом пропозицій24 лип. 10:10 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість844 104,42 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-004862-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено20 лип. 12:59
Прийом пропозицій20 лип. 12:59 – 30 лип. 12:00Очікувана вартість1 991 790,87 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-008263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямичеревики демісезонні для поліцейських
Оголошено17 лип. 15:06
Прийом пропозицій17 лип. 15:06 – 25 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість255 224,32 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-000749-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуфлі для дівчинки, чобітки для дівчинки, туфлі для хлопчика
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість7 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття для поліцейських та працівників воєнізованої охорони
Оголошено2 лип. 18:32
Прийом пропозицій2 лип. 18:32 – 16 лип. 09:00Очікувана вартість4 955 504,17 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-011395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики зимові, Кросівки
Оголошено22 черв. 16:09
Прийом пропозицій22 черв. 16:09 – 30 черв. 01:00Очікувана вартість1 349 933,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-004112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття робоче (Код ДК 021:2015 – 18810000-0 - Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено16 черв. 11:47
Прийом пропозицій16 черв. 11:47 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість272 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено2 черв. 18:46
Прийом пропозицій2 черв. 18:46 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 509 060,00 грн
з ПДВЗавершена