Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «18810000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-014123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧеревики з високими берцями зимові
Оголошено3 вер. 17:36
Прийом пропозицій9 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-007679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПК-26Т_0361_ВО Капці дитячі одноразового використання махрові з логотипом «УЗ»
Оголошено1 вер. 15:04
Прийом пропозицій1 вер. 15:04 – 17 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-013761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття (туфлі чоловічі демісезонні)
Оголошено31 серп. 23:55
Прийом пропозицій31 серп. 23:55 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи гумові код за ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного
Оголошено31 серп. 19:09
Прийом пропозицій31 серп. 19:09 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (Капці для працівників їдальні філії «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено31 серп. 16:20
Прийом пропозицій31 серп. 16:20 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-30-000541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття
Оголошено30 серп. 18:06
Прийом пропозицій30 серп. 18:06 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-005670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (взуття робоче в асортименті)
Оголошено28 серп. 13:05
Прийом пропозицій28 серп. 13:05 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-003954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧеревики для верхової їзди
Оголошено28 серп. 14:14
Прийом пропозицій28 серп. 14:14 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЧеревики з високими берцями зимові (ДК 021:2015: 18810000-0: Взуття різне, крім спортивного та захисного)
Оголошено27 серп. 14:42
Прийом пропозицій2 вер. 19:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-007477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧоботи зимові утеплені (ДК 021:2015 18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (18815000-5 Чоботи))
Оголошено25 серп. 14:14
Прийом пропозицій25 серп. 14:14 – 4 вер. 08:30 -
ID: UA-2026-08-21-000140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВзуття утеплене
Оголошено21 серп. 08:02
Прийом пропозицій21 серп. 08:02 – 4 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-03-011338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSANSHA Балетки PRO 1C кирза; Балетки ВС00026 "Браво" кирза (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість10 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття для вистави
Очікувана вартість2 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиSANSHA Балетки PRO 1C кирза (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість16 830,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи18810000-0 Взуття різне, крім спортивного та захисного (бурки)
Ім'я:Альбіна ПройданE-mail: [email protected] Телефон: +380473320847, +380638524474 ЄДРПОУ:03189765Очікувана вартість2 214,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВзуття танцувальне чоловече -2 пара сценічна частина костюма
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧеревики робочі
Очікувана вартість89 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002320-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуфлі жіночі, сатин білий (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість41 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитапочки
Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro