Овочі та фрукти

Очікувана вартість

235 912,00 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
41968469
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 20300, Черкаська область, Умань, вул. Республіканська, 1/13
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Рябокучма Альона
Володіння мовою:
Телефон:
380978289761
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Буряк

Код ДК 021:2015: 03221111-7 Буряк

Кількість:

3 576 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
2

Морква

Код ДК 021:2015: 03221112-4 Морква

Кількість:

2 551 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
3

Цибуля

Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля

Кількість:

1 854 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
4

Капуста

Код ДК 021:2015: 03221410-3 Капуста качанна

Кількість:

4 365 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
5

Огірки свіжі

Код ДК 021:2015: 03221270-9 Огірки

Кількість:

993 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
6

Помідори свіжі

Код ДК 021:2015: 03221240-0 Помідори

Кількість:

991 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
7

Часник

Код ДК 021:2015: 03221110-0 Коренеплідні овочі

Кількість:

28 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
8

Кабачки свіжі

Код ДК 021:2015: 03221250-3 Кабачки

Кількість:

110 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
9

Перець свіжий

Код ДК 021:2015: 03221230-7 Перець овочевий

Кількість:

180 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
10

Цибуля зелена

Код ДК 021:2015: 03221113-1 Цибуля

Кількість:

40 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
11

Яблука

Код ДК 021:2015: 03222321-9 Яблука

Кількість:

1 000 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
12

Мандарин

Код ДК 021:2015: 03222240-7 Мандарини

Кількість:

690 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
13

Апельсин

Код ДК 021:2015: 03222220-1 Апельсини

Кількість:

400 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
14

Лимон

Код ДК 021:2015: 03222210-8 Лимони

Кількість:

119 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
15

Банан

Код ДК 021:2015: 03222111-4 Банани

Кількість:

514 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
16

Черешня

Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні

Кількість:

190 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
17

Вишня

Код ДК 021:2015: 03222333-6 Вишні та черешні

Кількість:

190 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
18

Смородіна

Код ДК 021:2015: 03222311-6 Смородина

Кількість:

120 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
19

Слива

Код ДК 021:2015: 03222334-3 Сливи

Кількість:

190 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
20

Персики

Код ДК 021:2015: 03222332-9 Персики

Кількість:

50 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику
21

Нектарин

Код ДК 021:2015: 03222332-9 Персики

Кількість:

50 кілограми

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 20301, Черкаська область, Умань, За адресами закладів підпорядкованих замовнику

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 5 січ. 2021 21:29

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )
Опис:
Здійснення оплати відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника протягом 30 календарних днів з дня фактичного постачання Товару на адресу закладів Покупця. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 15 робочих днів з дати отримання Замовником бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок. Місцезнаходження замовника - 20300, Черкаська обл., місто Умань, ВУЛИЦЯ РЕСПУБЛІКАНСЬКА, будинок 1/13. Категорії замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень. Застосовані критерії оцінки - Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
235 912,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
КОВАЛЕНКО ГАЛИНА ІВАНІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: +380672327886 ЄДРПОУ:
2213203868

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
5 січ. 2021 21:32
Електронний підпис 5 січ. 2021 21:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 січ. 2021 18:46
Підписаний договір 18 січ. 2021 18:44

Пропозиція

235 912,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Центр інтегрованих соціальних послуг міста Умані

Вас може зацікавити

Ім'я:
Рижак Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 380976012403 ЄДРПОУ:
44849762
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

170 000,00 грн з ПДВ

Дивитись
Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»), цибуля ріпчаста свіжа (ДК 021:2015:03221113-1 «Цибуля»)
Овочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»...
Ім'я:
Рижак Катерина
E-mail: [email protected] Телефон: 380976012403 ЄДРПОУ:
44849762
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

234 000,00 грн з ПДВ

Дивитись