Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03221110-0»
-
ID: UA-2026-09-05-000103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: огірок свіжий (ДК 021:2015:03221270-9 «Огірки»), помідор свіжий (ДК 021:2015:03221240-0 «Помідори»), перець солодкий (ДК 021:2015:03221230-7 «Перець овочевий»), баклажан (ДК 021:2015:03221200-8 «Плодові
овочі»), біла редька (ДК 021:2015:03221110-0 «Коренеплідні овочі»), капуста пекінська (ДК 021:2015:03221400-0 «Капустяні овочі»), цвітна капуста (ДК 021:2015:03221420-6 «Капуста цвітна»). Оголошено5 вер. 09:36
Прийом пропозицій10 вер. 18:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Ім'я:Завалецька Іванна ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380679544523 ЄДРПОУ:25667254Оголошено4 вер. 10:49
Прийом пропозицій4 вер. 10:49 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі ДК 021:2015:03220000-9 «Овочі, фрукти та горіхи», за наступним предметом закупівлі: морква свіжа (ДК 021:2015:03221112-4 «Морква»), капуста білоголова свіжа (ДК 021:2015:03221410-3 «Капуста качанна»), буряк столовий свіжий (ДК 021:2015:03221111-7 «Буряк»), цибуля ріпчаста свіжа (ДК
021:2015:03221113-1 «Цибуля») Оголошено4 вер. 10:19
Прийом пропозицій10 вер. 18:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОвочі, фрукти та горіхи
Оголошено2 вер. 16:41
Прийом пропозицій8 вер. 14:00 – 11 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-02-004857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОвочі, фрукти та горіхи код за ДК 021:2015: 03220000-9 (Свіжі овочі та фрукти)
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-001709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (Цибуля ріпчаста 1-го сорту)
Оголошено28 серп. 10:10
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість31 121,31 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-013882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 03220000-9 - Овочі, фрукти та горіхи (апельсини, банани, буряк, груша, капуста,огірки, кріп, лимон, морква, помідори, перець солодкий, корінь петрушки, петрушка, корінь селери, цибуля, часник, яблука, персик, слива)
Очікувана вартість83 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008651-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи (цибуля)
Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість46 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-006110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість7 890,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі та фрукти
Очікувана вартість19 122,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи (капуста,морква,буряк,часник,огірки,помідори,лимони,банани,яблука,груші,сливи)
Очікувана вартість160 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-015119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти
Очікувана вартість4 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013885-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування ( овочі і фрукти)
Очікувана вартість1 512,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість125 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСвіжі овочі та фрукти
Очікувана вартість67 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі, фрукти та горіхи
Очікувана вартість2 164,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦибуля. Вихідний реквізит до вистави "Емігранти"
Очікувана вартість5,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro