Комп’ютерне обладнання

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: 1.1. Найменування: Національна академія внутрішніх справ 1.2. Код за ЄДРПОУ: 08751177 1.3. Місцезнаходження: 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1 2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Комп’ютерне обладнання (Код за ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання) 3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: Для забнзпечення освітньо-наукової діяльності, згідно Додатку 4 4. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: 4.1. кількість товарів або обсяг робіт чи послуг: 4 найменування: 1. Ноутбук – 105 шт 2. Багатофункціональний пристрій формату А4 – 15 шт 3. Принтер – 15 шт 4. Накопичувач твердотільний- 120 шт. 4.2. місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: - м. Київ, пл. Солом’янська, 1; 5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: 18.11.2022 р. 6. Умови оплати: Оплата здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу на термін до 60 календарних днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 7 –ми банківських днів, з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на рахунок. При цьому оплата Постачальнику за поставлений Товар проводиться Замовником у відповідності із розподілом обсягів коштів бюджетного фінансування. 7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 3 280 779,00 грн з ПДВ 8. Основні умови договору: 8.1. Учасник процедури закупівлі у складі своєї пропозиції надає гарантійний Лист щодо погодження з проектом та умовами Договору і умовами оголошення визначеними в додатках. 9. Період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель): до 20.10.2022 року 10. Кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж два робочі дні з дня закінчення періоду уточнення інформації про закупівлю): до 22.10.2022 року 11. Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «Ціна» -єдиний критерій оцінки, питома вага критерію – 100%. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. Оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, шляхом застосування електронного аукціону. До початку проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель автоматично розкривається інформація про ціну та перелік усіх цін пропозицій, розташованих у порядку від найнижчої до найвищої ціни без зазначення найменувань та інформації про учасників. Найбільш економічною вигідною пропозицією буде вважатися пропозиція з найнижчою ціною. 12. Розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 13. Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. 14. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі: Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону складає 1 % від очікуваної вартості закупівлі. 15. Джерело фінансування: Державний бюджет 16. Прізвище, ім’я та по батькові, посада та електронна адреса однієї чи кількох посадових осіб замовника, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками: З питань оформлення тендерних пропозицій (далі – пропозиція) звертатися до Доценка Костянтина Олександровича – уповноважена особа; тел./факс +38(044)2454247; e-mail: [email protected]

Очікувана вартість

3 280 779,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 14 жовт. 2022 15:51

до 20 жовт. 2022 00:00

Прийом пропозицій

з 20 жовт. 2022 00:00

до 22 жовт. 2022 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 22 жовт. 2022 00:00

до 25 жовт. 2022 14:48

Пропозиції розглянуто

з 25 жовт. 2022 14:48

до 14 лист. 2022 12:00

Подання пропозицій:
20 жовт. 2022 00:00 – 22 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
14 жовт. 2022 15:51 – 20 жовт. 2022 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
21 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08751177
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03035, м. Київ, м. Київ, пл. Солом'янська, 1
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Костянтин Доценко
Володіння мовою:
Телефон:
+380987579685
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ноутбук

Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Кількість:

105 штуки

Період доставки:

до 18 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Багатофункціональний пристрій формату А4

Код ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнання

Кількість:

15 штуки

Період доставки:

до 18 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Принтер

Код ДК 021:2015: 30232100-5 Принтери та плотери

Кількість:

15 штуки

Період доставки:

до 18 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Накопичувач твердотільний

Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне

Кількість:

120 штуки

Період доставки:

до 18 лист. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 14 жовт. 2022 15:51
Електронний підпис 14 жовт. 2022 15:55

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
60 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 280 779,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
32 807,79 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Янушкевич Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 044-586-26-76 ЄДРПОУ:
38239436

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 16:47
Електронний підпис 20 жовт. 2022 16:47
Підтвердження відповідності 20 жовт. 2022 16:47

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 25 жовт. 2022 14:48
Електронний підпис 25 жовт. 2022 14:48
Не вказано 25 жовт. 2022 14:47

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 14 лист. 2022 11:54
Електронний підпис 14 лист. 2022 12:00

Пропозиція

3 216 195,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДВНЗ "Національна академія внутрішніх справ"

Вас може зацікавити

Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, жорсткі диски, оптичні приводи)
Комп’ютерне обладнання (накопичувачі, жорсткі диски, оптичні приводи)
Ім'я:
Олександр Чайковський
E-mail: [email protected] Телефон: +380972963471 ЄДРПОУ:
43501242

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 647 073,69 грн без ПДВ

Дивитись
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Жорсткі диски (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Ім'я:
Іосіфова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
39751280

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 735 333,33 грн без ПДВ

Дивитись