Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30232000-4»
-
ID: UA-2026-09-01-003912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено1 вер. 12:03
Прийом пропозицій1 вер. 12:03 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач
Оголошено31 серп. 19:27
Прийом пропозицій31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПринтер струменевий для друку
Оголошено31 серп. 15:31
Прийом пропозицій31 серп. 15:31 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Ім'я:Ромаскевич Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:14321469Оголошено31 серп. 11:10
Прийом пропозицій31 серп. 11:10 – 11 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-010007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-009042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБФП Epson EcoTank L3270 WiFi Czarne (C11CJ67434) код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000 - 0 – Комп’ютерне обладнання
Оголошено28 серп. 15:24
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПринтери та плотери
Оголошено27 серп. 16:10
Прийом пропозицій27 серп. 16:10 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-008123-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПлотер
Оголошено27 серп. 14:42
Прийом пропозицій27 серп. 14:42 – 4 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-27-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)
Оголошено27 серп. 13:21
Прийом пропозицій27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-26-011402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання різне для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено26 серп. 16:09
Прийом пропозицій26 серп. 16:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-009752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання. БФП
Оголошено26 серп. 15:19
Прийом пропозицій26 серп. 15:19 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-005223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30230000-0 по ДК 021:2015 - Комп’ютерне обладнання (БФП та принтери). РПЗ - 9.152
Оголошено26 серп. 12:06
Прийом пропозицій26 серп. 12:06 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-25-008720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівля30232150-0 – Струменеві принтери”
Оголошено25 серп. 14:43
Прийом пропозицій2 вер. 10:56 – 8 вер. 10:56 -
ID: UA-2026-08-25-008433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Костров Олександр ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:34979237Оголошено25 серп. 14:34
Прийом пропозицій31 серп. 11:30 – 3 вер. 16:30 -
ID: UA-2026-08-21-012893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБФП
Оголошено21 серп. 20:05
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-011266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій EPSON L3286
Очікувана вартість16 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій Epson L3560 з WiFi
Очікувана вартість13 654,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005993-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Принтер Епсон 3270)
Очікувана вартість11 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій Epson L3270
Ім'я:Галина ОлійникE-mail: [email protected] Телефон: +380352435048, +380967633216 ЄДРПОУ:02220071Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro