Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30232100-5»

  • ID: UA-2026-09-01-003912-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональні пристрої (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Савва Дмитро
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632067886 ЄДРПОУ:
    32348248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 12:03

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:03 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    455 071,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональні пристрої, монітори, флеш пам'ять, накопичувач

    Ім'я:
    Дригваль Світлана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380631259300 ЄДРПОУ:
    04398821
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:27

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:27 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    65 752,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008364-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Принтер струменевий для друку

    Ім'я:
    Пащенко Юлія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487503628 ЄДРПОУ:
    45239068
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:31 – 10 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 889,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002611-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональні пристрої

    Ім'я:
    Ромаскевич Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445276511 ЄДРПОУ:
    14321469
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:10

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:10 – 11 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    22 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    9 дн. 1 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерна техніка

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:04

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    173 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 1 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-009042-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    БФП Epson EcoTank L3270 WiFi Czarne (C11CJ67434) код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 30230000 - 0 – Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Марина Конончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380676009391 ЄДРПОУ:
    24981238
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:24

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    44 413,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    402 684,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-010731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Принтери та плотери

    Ім'я:
    Ольга Усенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664585102 ЄДРПОУ:
    08349877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:10

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:10 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    52 470,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-008123-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Плотер

    Ім'я:
    Малакуцька Юлія Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487019230 ЄДРПОУ:
    14321386
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 14:42

    Прийом пропозицій
    27 серп. 14:42 – 4 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    123 128,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 9 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-006134-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)

    Ім'я:
    Полин Лариса Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0459344292 ЄДРПОУ:
    14310862
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 13:21

    Прийом пропозицій
    27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    775 020,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-009752-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерне обладнання. БФП

    Ім'я:
    Куча Дар'я Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445026305 ЄДРПОУ:
    24741741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 15:19

    Прийом пропозицій
    26 серп. 15:19 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-005223-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 30230000-0 по ДК 021:2015 - Комп’ютерне обладнання (БФП та принтери). РПЗ - 9.152

    Ім'я:
    Міронов Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642461 ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:06

    Прийом пропозицій
    26 серп. 12:06 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    121 825,30 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 3 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008720-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    30232150-0 – Струменеві принтери”

    Ім'я:
    Владислав Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681934454 ЄДРПОУ:
    26622064
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:43

    Прийом пропозицій
    2 вер. 10:56 – 8 вер. 10:56
    Очікувана вартість

    193 000,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008433-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Костров Олександр Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442049083 ЄДРПОУ:
    34979237
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:30 – 3 вер. 16:30
    Очікувана вартість

    86 116,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 9 г. 33 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-006835-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Принтери, багатофункціональні пристрої, монітори; код ДК 021:2015–30230000-0 – «Комп'ютерне обладнання»

    Ім'я:
    Анна Андебура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444810487 Веб сайт:
    http://www.pk-ukraina.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    16286441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 13:29

    Прийом пропозицій
    25 серп. 13:29 – 2 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    375 227,78 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 3 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання лазерного принтера

    Ім'я:
    Суханова Анастасія Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457141130 ЄДРПОУ:
    44151040
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 995,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер МФУ Canon MF3010

    Ім'я:
    Лісна Вікторія Вячеславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433764190 Факс:
    +380433764190
    Веб сайт:
    http://mpmek.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04760727
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003960-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    БФП Epson Eco Tank L3280

    Ім'я:
    Недбалюк Людмила
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967116059 ЄДРПОУ:
    44041596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003696-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Придбання периферійного обладнання

    Ім'я:
    Володько Михайло Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503755346 ЄДРПОУ:
    33329399
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 031,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003057-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лазерні принтери

    Ім'я:
    Карпінський Микола Павлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577143446 ЄДРПОУ:
    22630473
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 918,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro