Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30236000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-012843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України
ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник») Оголошено2 вер. 16:58
Прийом пропозицій2 вер. 16:58 – 22 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання різне для облаштування навчальної лабораторії
Оголошено26 серп. 16:09
Прийом пропозицій26 серп. 16:09 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-000974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30230000-0 по ДК 021:2015 - Комп’ютерне обладнання (Персональний комп’ютер). РПЗ - 9.149.
Оголошено26 серп. 09:28
Прийом пропозицій26 серп. 09:28 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМодуль пам'ятi для комп'ютера DDR4 16GB 2666 МНz eXceleram
Очікувана вартість3 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD, зовнішній жорсткий диск 1, зовнішній жорсткий диск 2 – 30233132-5)
Оголошено19 серп. 17:04
Прийом пропозицій19 серп. 17:04 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість99 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-008620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість2 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна периферія
Оголошено18 серп. 16:59
Прийом пропозицій18 серп. 16:59 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість920 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Оголошено18 серп. 16:49
Прийом пропозицій18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-010835-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі
Оголошено18 серп. 15:59
Прийом пропозицій18 серп. 15:59 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість411 208,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-012483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30230000-0 Комп’ютерне обладнання. Придбання обладнання для ЗТП – 323 та РП – 31. Модуль, комутатор, ДБЖ - РР
Очікувана вартість34 175,57 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання декстопу в складі системного блоку та монітору
Ім'я:Артамонов Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380956723213 ЄДРПОУ:05417265Очікувана вартість27 649,74 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикомп'ютери та комплектуючі
Очікувана вартість62 189,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-009131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 357,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012387-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрограмно-апаратний комплекс ідентифікації людських облич (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено13 серп. 17:30
Прийом пропозицій13 серп. 17:30 – 25 серп. 12:00Очікувана вартість9 891 123,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто