Мастильні засоби

Закупівля за кодом ДК 021:2015 09210000-4 «Мастильні засоби» (Мастильні засоби). Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі та вимоги до предмета закупівлі завантажені окремим файлом до оголошення про проведення спрощеної закупівлі у вигляді ДОКУМЕНТАЦІЯ СПРОЩЕНОЇ ЗАКУПІВЛІ (вимоги до предмету закупівлі та проєкт договору). Перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: Ціна 100%. Спрощена закупівля здійснюється з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 № 169 «Деякі питання здійснення оборонних та публічних закупівель товарів, робіт і послуг в умовах воєнного стану» (із змінами), для забезпечення потреб в товарі Замовника саме в період дії воєнного стану в Україні.

Очікувана вартість

1 822 428,40 грн

без ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 12 жовт. 2022 19:23

до 18 жовт. 2022 12:00

Прийом пропозицій

з 18 жовт. 2022 19:00

до 21 жовт. 2022 09:00

Аукціон

з 24 жовт. 2022 14:30

до 24 жовт. 2022 14:53

Кваліфікація

з 24 жовт. 2022 14:53

до 31 жовт. 2022 17:17

Пропозиції розглянуто

з 31 жовт. 2022 17:17

до 14 лист. 2022 22:55

Подання пропозицій:
18 жовт. 2022 19:00 – 21 жовт. 2022 09:00
Початок аукціону:
24 жовт. 2022 14:30 – 24 жовт. 2022 14:53
Період уточнень:
12 жовт. 2022 19:23 – 18 жовт. 2022 12:00
Відповіді на питання до:
20 жовт. 2022 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38727770
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 01135, Київська область, Київ, Україна, 01135, місто Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ , будинок 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Калиніна Анастасія Олександрівна
Володіння мовою:
Телефон:
380487759504
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Моторна олива

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

12 060 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
2

Індустріальна олива

Код ДК 021:2015: 09211600-7 Оливи для гідравлічних систем та іншого призначення

Кількість:

1 080 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
3

Трансмісійна олива

Код ДК 021:2015: 09211400-5 Трансмісійні оливи

Кількість:

20 літр

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації
4

Мастила

Код ДК 021:2015: 09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали

Кількість:

43 кілограм

Період доставки:

до 31 груд. 2022

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 24 жовт. 2022 14:53
Електронний підпис 12 жовт. 2022 19:24
Електронний підпис 12 жовт. 2022 19:24
Документи закупівлі 12 жовт. 2022 19:23

Умови оплати

Оплата після події:
дата виставлення рахунку
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
15 ( банківські )
Опис:
Розрахунки проводяться Покупцем через Філію, яка фактично отримала Товар, протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати отримання Філією оригіналу належним чином оформленого рахунку на оплату поставленого Товару, за умови наявності підписаної Сторонами видаткової накладної та товарно-транспортної накладної на поставлений Товар, що підлягає оплаті.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 822 428,40 грн без ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
9 112,14 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Історія аукціону

Учасники аукціону

Ім'я:
Cпівробітник компанії
E-mail: [email protected] Телефон: 380681518538 Веб сайт: ЄДРПОУ:
38923104

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 11:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Електронний підпис 20 жовт. 2022 11:33
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 19 жовт. 2022 09:24

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 28 жовт. 2022 13:47
Електронний підпис 28 жовт. 2022 13:55

Пропозиція

1 594 000,00 грн без ПДВ

Статус

дискваліфіковано
Ім'я:
СП
E-mail: [email protected] Телефон: 380445370348, 0504693649 Веб сайт: ЄДРПОУ:
37333587

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Цінова пропозиція 8 лист. 2022 10:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Електронний підпис 20 жовт. 2022 12:03
Електронний підпис 20 жовт. 2022 12:03
Електронний підпис 20 жовт. 2022 12:03
Електронний підпис 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:56
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Цінова пропозиція 7 лист. 2022 13:54
Цінова пропозиція 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:50
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 2 лист. 2022 11:56
Цінова пропозиція 2 лист. 2022 11:56
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:03
Документи, що підтверджують кваліфікацію 20 жовт. 2022 12:01
Технічні специфікації 20 жовт. 2022 12:01

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 31 жовт. 2022 17:09
Електронний підпис 31 жовт. 2022 17:17

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 14 лист. 2022 22:55
Електронний підпис 14 лист. 2022 22:55

Пропозиція

1 594 288,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ДП "АМПУ"

Вас може зацікавити

Ім'я:
Марина Губар
E-mail: [email protected] Телефон: 380503661698 ЄДРПОУ:
31557119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 934 216,11 грн без ПДВ

Дивитись
09210000-4 Мастильні засоби (09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали (Оливи, мастило, змазки, антифриз)
09210000-4 Мастильні засоби (09211000-1 Мастильні оливи та мастильні матеріали (Оливи, мастило, змазки, антифриз)
Ім'я:
Наталія Маєва
E-mail: [email protected] Телефон: +380998955950 ЄДРПОУ:
03328468
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 138 000,00 грн без ПДВ

Дивитись