Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211400-5»
-
ID: UA-2026-09-03-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)
Оголошено3 вер. 16:07
Прийом пропозицій3 вер. 16:07 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні оливи, мастила та рідини
Оголошено3 вер. 11:29
Прийом пропозицій3 вер. 11:29 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-012668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено27 серп. 18:52
Прийом пропозицій27 серп. 18:52 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-007970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило ТАД-17, мастило літол, мастило Castrol 0W30
Ім'я:Кучер Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939153 Факс:+380324946005ЄДРПОУ:33839804Очікувана вартість4 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005110-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило ТАД-17 5,0л.
Очікувана вартість920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002332-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Ім'я:Юлія ФатікзяноваE-mail: [email protected] Телефон: +380542785777, +380996433461 Веб сайт: ЄДРПОУ:14005581Очікувана вартість9 790,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива трансмісійна YUKO ATF III кан.1л
Ім'я:Зубко Наталія ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380534623380 Факс:+380534621989ЄДРПОУ:03351591Очікувана вартість327,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-008260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива моторна, Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби (09211100-2 Моторні оливи; 09211400-5 Трансмісійні оливи)
Очікувана вартість23 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість13 667,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастильні матеріали
Оголошено25 серп. 17:45
Прийом пропозицій25 серп. 17:45 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 131 886,65 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-25-011717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до службового автомобіля ПЕЖО
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи4000/2245Е Трансмісійне мастило JCB ADV Gear Plus 1000L
Очікувана вартість27 443,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива трансмісійна
Оголошено25 серп. 10:31
Прийом пропозицій25 серп. 10:31 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість152 520,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-007458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено24 серп. 15:05
Прийом пропозицій24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-001329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09211400-5 - Трансмісійні оливи
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали
Очікувана вартість659 053,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи та мастило
Оголошено19 серп. 10:48
Прийом пропозицій19 серп. 10:48 – 27 серп. 10:51Очікувана вартість675 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-002707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні матеріали
Очікувана вартість6 819,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива 2Т згідно коду ДК :021:2015 09210000-4 Мастильні засоби
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено13 серп. 16:48
Прийом пропозицій13 серп. 16:48 – 21 серп. 11:00Очікувана вартість297 644,90 грн
без ПДВЗавершена