Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211600-7»
-
ID: UA-2026-09-01-009305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива гідравлічна, запасні частини до JSB
Очікувана вартість29 930,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ПММ, запчастин та матеріалів для ремонту автомобільного транспорту.
Очікувана вартість286,00 грн
без ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2026-09-01-002507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина гальмівна
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-010975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОливи для транспортних засобів ДК021:2015 – 09210000-4 Мастильні засоби (олива індустріальна І-20А, олива моторна 5W-30)
Ім'я:Олександр СавицькийE-mail: [email protected] Телефон: +380631448977 Веб сайт: ЄДРПОУ:38362729Очікувана вартість24 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторна олива та Рідина гальмівна
Очікувана вартість6 439,62 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідина
Очікувана вартість252,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи09210000-4 Мастильні засоби (Масло для ланцюга)
Очікувана вартість480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМоторна олива та Рідина гальмівна
Очікувана вартість5 977,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (рідина гальмівна)
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина гальмівна DOT-4 LUXE (код ДК 021:2015 - 09210000-4: Мастильні засоби )
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24451: Очисник / Рідина AdBlue (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість2 973,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні рідини
Очікувана вартість838,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива гідравлічна SHELL Tellus S2 V46
Очікувана вартість31 044,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010629-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива гідравлічна
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби
Оголошено24 серп. 15:05
Прийом пропозицій24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість198 005,27 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-004233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівні рідини (K2 DOT 4 Гальмова рідина 1л T108)
Ім'я:Тетяна ЧЕРНІКОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:01235573Очікувана вартість1 325,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива електроізоляційна (трансформаторна)
Оголошено20 серп. 15:00
Прийом пропозицій20 серп. 15:00 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 827 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-008786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГальмівна рідина
Очікувана вартість180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні засоби
Очікувана вартість224,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастильні оливи та мастильні матеріали
Очікувана вартість659 053,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro