Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211000-1»
-
ID: UA-2026-09-03-012277-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)
Оголошено3 вер. 16:07
Прийом пропозицій3 вер. 16:07 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні засоби для енергетичного обладнання
Оголошено3 вер. 14:16
Прийом пропозицій3 вер. 14:16 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-004452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобільні оливи, мастила та рідини
Оголошено3 вер. 11:29
Прийом пропозицій3 вер. 11:29 – 20 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильно-охолоджувальна рідина
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено2 вер. 09:40
Прийом пропозицій2 вер. 09:40 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-009216-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 09210000-4 - Мастильні засоби (Паливно-мастильні матеріали)
Оголошено31 серп. 15:49
Прийом пропозицій31 серп. 15:49 – 8 вер. 10:00Очікувана вартість43 850,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів4 дн. 7 г. 3 хв.
-
ID: UA-2026-08-31-003875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива для буксира «СТАНІСЛАВ СТРЕБКО»
Ім'я:Ямпольська Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:01125672Оголошено31 серп. 12:03
Прийом пропозицій31 серп. 12:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОлива моторна
Оголошено31 серп. 11:37
Прийом пропозицій31 серп. 11:37 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОливи
Оголошено27 серп. 09:17
Прийом пропозицій27 серп. 09:17 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-005813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМастильні оливи та матеріали
Оголошено24 серп. 13:43
Прийом пропозицій24 серп. 13:43 – 8 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-07-005071-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвіаційні оливи, мастила та рідини
Ім'я:Тетяна КачуровськаE-mail: [email protected] Телефон: +380459597104 Веб сайт: ЄДРПОУ:25196197Оголошено7 серп. 12:11
Прийом пропозицій7 серп. 12:11 – 20 серп. 10:00 -
ID: UA-2019-06-10-000228-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиМастило
Ім'я:Мироненко Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380613191157 ЄДРПОУ:02543928Оголошено10 черв. 2019 09:52
Прийом пропозицій10 черв. 2019 09:52 – 30 черв. 2019 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-013690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива (09210000-4 Мастильні засоби)
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013535-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива (09210000-4 Мастильні засоби)
Очікувана вартість4 778,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІТ-29361: Олива моторна (Харківський ОВСЗ)
Очікувана вартість5 652,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-010795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива моторна для автотракторних дизелів
Ім'я:Гуменний Дмитро ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380373922183 Факс:+380373922183ЄДРПОУ:33094368Очікувана вартість25 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапасні частини до службового автомобіля ГАЗЕЛЬ
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007970-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМастило ТАД-17, мастило літол, мастило Castrol 0W30
Ім'я:Кучер Віталій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380324939153 Факс:+380324946005ЄДРПОУ:33839804Очікувана вартість4 052,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМасло,тормозна рідина (код ДК 021:2015: 09210000-4 - Мастильні засоби)
Очікувана вартість670,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимастило для транспортних засобів
Очікувана вартість31 602,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлива моторна HARTOL Highway MD SAE 10W-40
Очікувана вартість11 301,67 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro