Код ДК 021:2015 09210000-4 Мастильні засоби (Мастила, мастильні засоби)

Категорія Замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: згідно з Додатком №2 до Оголошення про проведення спрощеної закупівлі; перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв: «ціна» - 100%; розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників: надання забезпечення пропозицій не вимагається; розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю: надання забезпечення виконання договору про закупівлю не вимагається; джерело фінансування спрощеної закупівлі: власні кошти Замовника

Очікувана вартість

998 000,00 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 2 черв. 2021 11:39

до 8 черв. 2021 12:00

Прийом пропозицій

з 8 черв. 2021 12:00

до 11 черв. 2021 15:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 11 черв. 2021 15:03

до 17 черв. 2021 11:33

Пропозиції розглянуто

з 17 черв. 2021 11:33

до 30 черв. 2021 12:46

Подання пропозицій:
8 черв. 2021 12:00 – 11 черв. 2021 15:00
Період уточнень:
2 черв. 2021 11:39 – 8 черв. 2021 12:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03341305
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 49101, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, 21а
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Геннадій Михайлович Деменін
Володіння мовою:
Телефон:
+380567324646,+380563774103
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Олива моторна 15W-40 CF-4/SG

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

2 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
2

Олива моторна 10W - 40 SG/CD

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

2 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
3

Олива моторна 15W - 40 SF/CC

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

1,5 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
4

Олива індустріальна І-40А

Код ДК 021:2015: 09211820-5 Мінеральні оливи

Кількість:

4 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
5

Олива турбінна ТП-22

Код ДК 021:2015: 09211300-4 Турбінні оливи

Кількість:

0,5 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, вул. Бориса Кротова, 33, вул. Бориса Кротова, 33
6

Олива трансмісійна ТАД -17

Код ДК 021:2015: 09211400-5 Трансмісійні оливи

Кількість:

1,5 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул.Бориса Кротова, 33
7

Мастило Солідол

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

600 кілограми

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
8

Мастило Літол-24

Код ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби

Кількість:

1 500 кілограми

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33
9

Олива трансформаторна т-1500 (просушене)

Код ДК 021:2015: 09211640-9 Електроізоляційні оливи

Кількість:

0,525 тонни

Період доставки:

до 30 черв. 2022

Місце доставки:

Україна, 49000, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бориса Кротова, 33

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 черв. 2021 11:42
Не вказано 2 черв. 2021 11:39
Проєкт договору 2 черв. 2021 11:39

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
90 ( календарні )
Опис:
оплата здійснюється протягом 90 (дев’яноста) календарних днів з дати підписання товарно-транспортної та/або видаткової накладної на партію товарів

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
998 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
4 990,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Учасники аукціону

Ім'я:
Покулита Ольга
E-mail: [email protected] Телефон: 0504890105 Веб сайт: ЄДРПОУ:
39248284
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Увага, помітка "КЕП" не визначає тип застосованого підпису! Якщо застосовано застарілий тип ЕЦП, все рівно в назві буде вказано "КЕП"
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Документи, що подані з пропозицією

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в кабінеті
Сформовано автоматично 11 черв. 2021 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Технічні специфікації 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Електронний підпис 11 черв. 2021 09:24
Електронний підпис 11 черв. 2021 09:24
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21
Цінова пропозиція 11 черв. 2021 09:21
Технічні специфікації 11 черв. 2021 09:21
Документи, що підтверджують кваліфікацію 11 черв. 2021 09:21

Рішення відповідальної особи

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Протокол розгляду 17 черв. 2021 11:18
Електронний підпис 17 черв. 2021 11:33

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 30 черв. 2021 12:46
Електронний підпис 30 черв. 2021 12:46

Пропозиція

997 080,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВОДОКАНАЛ" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Ім'я:
Марина Губар
E-mail: [email protected] Телефон: 380503661698 ЄДРПОУ:
31557119
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 934 216,11 грн без ПДВ

Дивитись
Мастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)
Мастильні засоби (Івано-Франківське надлісництво)
Ім'я:
Бідюк Андрій Богданович
E-mail: [email protected] Телефон: 380978024604 ЄДРПОУ:
45554542

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

603 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент.
Олива Turbonycoil 306 , Олива Turbonycoil 308 , Олива Turbonycoil 329 , Олива Mobil jet oil 254 , Гальмівна рідина АТЕ-DOT4, Typ SL, Alfred Teves GmbH або еквівалент.
Ім'я:
Сергій Грицан
E-mail: [email protected]. Телефон: +380981107787 ЄДРПОУ:
33965532
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

926 567,42 грн без ПДВ

Дивитись