Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211300-4»

  • ID: UA-2026-08-27-002054-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Олива турбінна ТП-22 С марка 1

    Ім'я:
    Петроченкова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 838 440,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007458-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:05 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 005,27 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-000591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива турбінна для обладнання основного енергоблоків АЕС

    Ім'я:
    Орлянська Світлана Аркадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 09:08

    Прийом пропозицій
    19 серп. 09:08 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    2 095 819,97 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-13-007225-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Турбінні оливи

    Ім'я:
    Логвин Валентина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380617080730 Факс:
    +380617080735
    ЄДРПОУ:
    05499046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-008981-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Олеся Дудник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372547559 Веб сайт:
    https://vodokanal.cv.ua
    ЄДРПОУ:
    03361780
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:04

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:04 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    198 005,27 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-10-005300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи та мастила

    Ім'я:
    Ганевич Світлана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442385791 ЄДРПОУ:
    03328913
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 серп. 13:18

    Прийом пропозицій
    10 серп. 13:18 – 18 серп. 14:00
    Очікувана вартість

    12 006 769,70 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-010390-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Олива турбінна VipOil ТП-22с

    Ім'я:
    Лепак Тарас Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380324451274 Факс:
    +380324451274
    ЄДРПОУ:
    03348910
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 543,80 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-009096-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива турбінна для обладнання основного енергоблоків АЕС

    Ім'я:
    Апатьєв Олександр Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 15:46

    Прийом пропозицій
    22 лип. 15:46 – 30 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    2 095 819,97 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-24-013154-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Наталія Трофіменко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт:
    http://www.vodokanal.poltava.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 17:54

    Прийом пропозицій
    24 черв. 17:54 – 2 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    224 695,15 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-17-000141-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи турбінні: лот 1 - 09210000-4 Мастильні засоби (оливи турбінні), лот 2 - 09210000-4 Мастильні засоби (олива турбінна для обладнання основного енергоблоків АЕС)

    Ім'я:
    Орлянська Світлана Аркадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 08:22

    Прийом пропозицій
    17 черв. 08:22 – 25 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    4 357 943,24 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-12-010307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Оливи

    Ім'я:
    Приходько Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442076757 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 300 420,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-05-011604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ц_26Т-507_09210000-4 Мастильні засоби (Олива для турбокомпресорних агрегатів ТКА-Ц 6,3/0,49-5,5)

    Ім'я:
    Андрій Харитоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380532515747 Веб сайт:
    http://ugv.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019775
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 16:32

    Прийом пропозицій
    5 черв. 16:32 – 22 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    2 025 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-01-007151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи та мастила в асортименті

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 черв. 14:13

    Прийом пропозицій
    1 черв. 14:13 – 9 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 313 380,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-012597-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні засоби (Олива турбінна)

    Ім'я:
    Кірієнко Ростислав Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612391 Веб сайт:
    http://utg.ua/
    ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 трав. 18:35

    Прийом пропозицій
    28 трав. 18:35 – 9 черв. 14:00
    Очікувана вартість

    3 720 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-004889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    мастила, мастильні засоби (Код ДК 021:2015 09210000-4 - Мастильні засоби)

    Ім'я:
    Юлія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 трав. 11:55

    Прийом пропозицій
    28 трав. 11:55 – 10 черв. 23:59
    Очікувана вартість

    2 465 542,80 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-26-002576-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    09210000-4 - Мастильні засоби

    Ім'я:
    Валентина Проскуріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт:
    http://dtec.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 трав. 10:21

    Прийом пропозицій
    26 трав. 10:21 – 3 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    435 227,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-20-007274-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива турбінна ТП-22 С марка 1

    Ім'я:
    Петроченкова Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442776813 ЄДРПОУ:
    37739041
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 13:31

    Прийом пропозицій
    20 трав. 13:31 – 29 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 384 300,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-20-001460-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Олива ІГП-49

    Ім'я:
    Тендерний відділ ПрАТ Рівнеобленерго
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362694239 Веб сайт:
    https://www.roe.vsei.ua
    ЄДРПОУ:
    05424874
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-012983-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива турбінна

    Ім'я:
    Скубрій Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 трав. 16:56

    Прийом пропозицій
    18 трав. 16:56 – 26 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    3 029 920,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-15-008969-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи та мастила в асортименті

    Ім'я:
    Ольга Матвєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380675607996 ЄДРПОУ:
    03341316
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 трав. 14:25

    Прийом пропозицій
    15 трав. 14:25 – 27 трав. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    2 313 380,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro