Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «09211820-5»

  • ID: UA-2026-08-31-003875-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива для буксира «СТАНІСЛАВ СТРЕБКО»

    Ім'я:
    Ямпольська Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    447 301,80 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 12 г. 8 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-005199-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастильні оливи та мастильні матеріали

    Ім'я:
    Кравець Мілана Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    659 053,06 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-009074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Олива та мастильні засоби для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Московська Катерина Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380668506413 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 16:21

    Прийом пропозицій
    30 лип. 16:21 – 7 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    416 605,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-27-010936-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні оливи та мастильні матеріали

    Ім'я:
    Кравець Мілана Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 лип. 17:30

    Прийом пропозицій
    27 лип. 17:30 – 4 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    549 211,78 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-21-003310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 745,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-001846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    «код ДК 021:2015 09210000-4 - Мастильні засоби (олива 2Т (відповідний код ДК 021:2015 - 09211100-2 - Моторні оливи); олива для ланцюга (відповідний код ДК 021:2015 - 09211820-5 - Мінеральні оливи))»

    Ім'я:
    Штограм Олена Олексіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:
    +380385990000
    ЄДРПОУ:
    02004522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 067,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-009469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Засіб для чищення зброї

    Ім'я:
    Віктор Станкевич
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442262399 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 16:21

    Прийом пропозицій
    24 лип. 00:00 – 29 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    599 875,20 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-005957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Мастило та олива до транспортних засобів в асортименті», код 09210000-4 за ДК 021:2015 «Мастильні засоби»

    Ім'я:
    Ксенія Козицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380612280930 ЄДРПОУ:
    22144952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лип. 13:54

    Прийом пропозицій
    16 лип. 13:54 – 1 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    700 075,58 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-011394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    масло червоне (ДК 021:2015: 09210000-4 — Мастильні засоби)

    Ім'я:
    Світлана Савчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662958696 ЄДРПОУ:
    42011926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    410,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-008445-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи мастильні

    Ім'я:
    Олександр Якименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432537398 ЄДРПОУ:
    03339012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лип. 15:01

    Прийом пропозицій
    10 лип. 15:01 – 31 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    995 315,44 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-09-000736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 код 09210000-4 Мастильні засоби (Мастило для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

    Ім'я:
    Гавриленкова Галина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
    20588716
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-011404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Олива моторна ZIC X5000 10w40 або еквівалент, Олива моторна ZIC X8000 10w40 або еквівалент, Олива моторна М10Г2К або еквівалент, Олива моторна OPET FULLPRO HT SYN LD 5W-30 або еквівалент, Олива гідравлічна TotalEnergies EQUIVIS ZS 46 або еквівалент, Олива трансмісійна ТАД-17і або еквівалент, Олива … індустріальна І-40А або еквівалент, Мастило ЛІТОЛ-24 або еквівалент, Олива трансмісійна ZIC ATF-3 або еквівалент, Олива гідротрансмісійна John Deere Hy-Gard або еквівалент, Змазка 4700 телескопа і стабілізаторів (тип WAXOIL) 500 мл 4004/0501 або еквівалент

    Ім'я:
    Юрій Стасенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380970880755 ЄДРПОУ:
    31269218
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 21:14

    Прийом пропозицій
    7 лип. 21:14 – 19 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    185 318,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-03-008927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастила та оливні вироби

    Ім'я:
    Поясник Олександр Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380951013346 Веб сайт:
    http://kvk.pl.ua/
    ЄДРПОУ:
    03361655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 лип. 15:42

    Прийом пропозицій
    3 лип. 15:42 – 13 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    178 367,05 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-010321-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мастильні оливи та мастильні матеріали

    Ім'я:
    Кравець Мілана Станіславівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 15:15

    Прийом пропозицій
    30 черв. 15:15 – 8 лип. 08:30
    Очікувана вартість

    2 752 338,36 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-009515-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Олива та мастило

    Ім'я:
    Крайник Ірина Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442075669 Веб сайт:
    https://tender.atc.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    20055078
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 001,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-003080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Змазка Силіконова ( 09210000-4 Мастильні засоби)

    Ім'я:
    КОВАЛЕНКО Михайло Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380674550458 ЄДРПОУ:
    05497146
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    279,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-000602-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    09210000-4 Мастильні засоби (Олива )

    Ім'я:
    Надія Осадча
    E-mail: [email protected] Телефон: +380457352381, +380677178514 ЄДРПОУ:
    03330815
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 630,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-000925-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Мастильні засоби

    Ім'я:
    Марія Карпова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668727737 ЄДРПОУ:
    30614029
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 140,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-012723-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Оливи технічні: лот 1 - 09210000-4 Мастильні засоби (олива компресорна), лот 2 - 09210000-4 Мастильні засоби (оливи індустріальні), лот 3 - 09210000-4 Мастильні засоби (оливи моторні)

    Ім'я:
    Орлянська Світлана Аркадіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 Веб сайт:
    http://www.energoatom.com.ua
    ЄДРПОУ:
    24584661
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 черв. 16:36

    Прийом пропозицій
    17 черв. 16:36 – 25 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    12 375 332,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-15-002818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Масло для двотактних двигунів

    Ім'я:
    Боцвін Василь
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679753454 ЄДРПОУ:
    22372541
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 750,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 22 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro