ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (медичні матеріали одноразового застосування)

Застосовані критерії оцінки: Єдиним критерієм оцінки згідно даної процедури відкритих торгів є ціна (питома вага критерію – 100%).

Очікувана вартість

2 796 616,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 29 бер. 2021 17:27

до 30 квіт. 2021 20:00

Аукціон

з 5 трав. 2021 13:04

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
29 бер. 2021 17:27 – 30 квіт. 2021 20:00
Початок аукціону:
5 трав. 2021 13:04
Період уточнень:
29 бер. 2021 17:27 – 20 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
30 квіт. 2021 20:00
Оскарження умов тендера:
29 бер. 2021 17:27 – 26 квіт. 2021 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 квіт. 2021 16:57

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

скорочення витрат на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг

Пояснення

У зв’язку з збільшенням витрат на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, виникла необхідність в перерозподілі коштів з процедури закупівлі ДК 021:2015: 33140000-3 - Медичні матеріали (медичні матеріали одноразового застосування), згідно оголошення про проведення відкритих торгів, опублікованого на веб-порталі уповноваженого органу ProZorro № UA-2021-03-29-006494-b

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 29 квіт. 2021 16:55
Не вказано 29 квіт. 2021 15:18

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02003563
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 61058, Харківська область, Харків, ПРОСПЕКТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 13
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Гриненко Наталія Георгіївна
Володіння мовою:
Телефон:
057-705-02-23
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Система без фталатів для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ДК 021:2015: 33141300-3; НК 024:2019 - 16649 Основний набір внутрішньовенного введення)

Код ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові

Кількість:

25 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
2

Система для переливання крові, кровозамінників та інфузійних розчинів (ДК 021:2015: 33141300-3; НК 024:2019 - 38569 Набір для переливания крові)

Код ДК 021:2015: 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові

Кількість:

1 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
3

Відріз марлевий медичний нестерильний 500смх90см, рулон, тип 17 (ДК 021:2015: 33141114-2; НК 024:2019 - 34655 Марля, неткана)

Код ДК 021:2015: 33141114-2 Медична марля

Кількість:

4 500 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
4

Відріз марлевий медичний нестерильний 1000смх90см, складка, тип 17 (ДК 021:2015: 33141114-2; НК 024:2019 - 34655 Марля, неткана)

Код ДК 021:2015: 33141114-2 Медична марля

Кількість:

2 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
5

Канюля інфузійна з портом для ін'єкцій і крильцями для фіксації 20G 1,1х32 мм одноразова (ДК 021:2015: 33141200-2; НК 024:2019 - 33172 Інфузійний катетер)

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

2 500 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
6

Канюля інфузійна з портом для ін'єкцій і крильцями для фіксації 22G 0,9х25 мм одноразова (ДК 021:2015: 33141200-2; НК 024:2019 - 33172 Інфузійний катетер)

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

1 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
7

Канюля інфузійна з портом для ін'єкцій і крильцями для фіксації 18G 1,3х32 мм одноразова (ДК 021:2015: 33141200-2; НК 024:2019 - 33172 Інфузійний катетер)

Код ДК 021:2015: 33141200-2 Катетери

Кількість:

6 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
8

Шприц 2 ml (мл) луєр двохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,6х32 mm (мм) (23Gх1 1/4) (ДК 021:2015: 33141310-6; НК 024:2019 - 47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

30 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
9

Шприц 5 ml (мл) луєр двохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,7х38 mm (мм) (22Gх1 1/2) (ДК 021:2015: 33141310-6; НК 024:2019 - 47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

92 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
10

Шприц 10 ml (мл) луєр двохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х38 mm (мм) (21Gх1 1/2) (ДК 021:2015: 33141310-6; НК 024:2019 - 47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

50 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
11

Шприц 20 ml (мл) луєр двохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з голкою 0,8х38 mm (мм) (21Gх1 1/2) (ДК 021:2015: 33141310-6; НК 024:2019 - 47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

92 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
12

Шприц 1 ml (мл) U-100 луєр трьохкомпонентний ін'єкційний одноразового застосування з двома голками (0,5х13 mm (мм) (25Gх1/2")/0,3х9 mm (мм) (30Gх3/8")) (ДК 021:2015: 33141310-6; НК 024:2019 - 47017 Шприц загального призначення, разового застосування)

Код ДК 021:2015: 33141310-6 Шприци

Кількість:

2 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
13

Бинт марлевий медичний стерильний 7м х 14см, тип 17 (ДК 021:2015: 33141113-4; НК 024:2019 - 48127 Бинт марлевий, стерильний)

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

9 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
14

Бинт марлевий медичний нестерильний 7м х 14см, тип 17 (ДК 021:2015: 33141113-4; НК 024:2019 - 48126 Рулон марлевий, нестерильний)

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

3 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
15

Бинт марлевий медичний стерильний 5м х 10см, тип 17 (ДК 021:2015: 33141113-4; НК 024:2019 - 48127 Бинт марлевий, стерильний)

Код ДК 021:2015: 33141113-4 Бинти

Кількість:

500 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
16

Вата медична гігроскопічна гігієнічна нестерильна, зигзагоподібна стрічка, 100 г (ДК 021:2015: 33141115-9; НК 024:2019 - 58234 Стрічка ватяна)

Код ДК 021:2015: 33141115-9 Медична вата

Кількість:

1 000 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
17

Матеріал перев'язувальний гемостатичний (ДК 021:2015: 33141000-0; НК 024:2019 - 34654 Хірургічна перев'язка)

Код ДК 021:2015: 33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосування

Кількість:

7 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
18

Рукавички оглядові латексні нестерильні припудрені, розмір M (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 47173 Припудрені, оглядові / процедурні рукавички з латексу гевеї, нестерильні)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

60 000 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
19

Рукавички оглядові нітрилові нестерильні неприпудрені, розмір M (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 56286 Рукавички оглядові / процедурні нітрилові, необпудровані, нестерильні)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

25 000 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
20

Рукавички хірургічні латексні стерильні неприпудрені, розмір 7 (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 40548 Хірургічна рукавичка, латексна)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

2 000 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
21

Рукавички хірургічні латексні стерильні неприпудрені, розмір 7,5 (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 40548 Хірургічна рукавичка, латексна)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

34 500 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
22

Рукавички хірургічні латексні стерильні неприпудрені, розмір 8 (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 40548 Хірургічна рукавичка, латексна)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

8 000 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
23

Рукавички хірургічні латексні стерильні неприпудрені, розмір 8,5 (ДК 021:2015: 33141420-0; НК 024:2019 - 40548 Хірургічна рукавичка, латексна)

Код ДК 021:2015: 33141420-0 Хірургічні рукавички

Кількість:

1 000 пар.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
24

Пластир медичний, на нетканій основі 2.5см х 500см (ДК 021:2015: 33141112-8; НК 024:2019 - 58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний)

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

200 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
25

Пластир медичний, на тканинній основі 2.5см х 500см (ДК 021:2015: 33141112-8; НК 024:2019 - 58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний)

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

300 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13
26

Пластир медичний, на нетканій основі 5см х 1000см (ДК 021:2015: 33141112-8; НК 024:2019 - 58986 Лейкопластир хірургічний універсальний, нестерильний)

Код ДК 021:2015: 33141112-8 Пластирі

Кількість:

200 шт.

Період доставки:

до 31 груд. 2021

Місце доставки:

Україна, 61058, Харківська область, Харків, проспект Незалежності, будинок 13

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Технічні специфікації 29 бер. 2021 17:24
Технічні специфікації 29 бер. 2021 17:24
Технічні специфікації 29 бер. 2021 17:24
Технічні специфікації 29 бер. 2021 17:24
Документи закупівлі 29 бер. 2021 17:24
29 бер. 2021 17:24
29 бер. 2021 17:24
29 бер. 2021 17:24
Проєкт договору 29 бер. 2021 17:24
Проєкт договору 29 бер. 2021 17:24
Проєкт договору 29 бер. 2021 17:24
Проєкт договору 29 бер. 2021 17:24
Не вказано 22 квіт. 2021 16:55
Не вказано 14 квіт. 2021 14:29
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:25
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:25
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:25
Електронний підпис 29 бер. 2021 17:25
Документи закупівлі 29 бер. 2021 17:24
Документи закупівлі 29 бер. 2021 17:24
Документи закупівлі 29 бер. 2021 17:24
Документи закупівлі 29 бер. 2021 17:24
Не вказано 29 бер. 2021 18:08
Вимоги до учасника закупівлі
10 вимог
Заборгованість зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не має заборгованості зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів)

Хто підтверджує

учасник

Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі) або фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
14 ( банківські )
Опис:
Розрахунки за наданий товар здійснюється на підставі видаткової накладної протягом 14 банківських днів з дня поставки товару. У разі затримки грошових коштів з джерела фінансування закупівлі, розрахунок за надані товари здійснюється протягом 14 банківських днів з дати отримання Замовником таких коштів на свій реєстраційний рахунок. Оплата за товар здійснюється Замовником в залежності від реального фінансування видатків.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 796 616,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
13 983,08 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"

Вас може зацікавити

Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Шприці ін’єкційні (код ДК 021:2015 – 33141300-3 Приладдя для венепункції та забору крові)
Ім'я:
Ковтун Богдан
E-mail: [email protected] Телефон: 380631116472 ЄДРПОУ:
01994089
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 420 841,12 грн без ПДВ

Дивитись
Ім'я:
Людмила Федорович
E-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 ЄДРПОУ:
44496574
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 938 501,88 грн без ПДВ

Дивитись
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покриття, колір : Жовтий, у відрізках; Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 1(5,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 0(3,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,45м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 17мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 1(4,0), 1,5м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 48мм, Колюча, Одно-голкова, з петлею, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 2/0(3,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 30мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 3/0(2,0), 0,7м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Гліколат (90%)/L-лактат (10%), Плетена, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,7, м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 1(4,0), 1,2 м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 65 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен і поліетилен монофіламентна, 0(3,5), 1 м,не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 40.0 мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліамід 6/66, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки, 19, мм, Зворотньо-ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, USP(EP):3/0(2,0), 0,9м, не розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен, Монофіламентна,USP(EP):3/0(2,0), нитка:0,9 м, не розсмоктується, без покриття, голка 1/2 кола, 31.0 мм, голка:Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки:Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки :17 мм,Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 4/0(1,5),довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 20мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 5/0(1,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола,довжина голки : 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 9.3 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 11 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 6/0(0,7), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 13 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки,Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна,7/0(0,5), довжина: 0.6 мм, нерозсмоктується, без покриття, 3/8 кола, довжина голки : 8 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліпропілен, Монофіламентна, Товщина нитки USP(EP): 7/0(0,5), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 9.3 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитки хірургічні стерильні з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP): 8/0(0,4), Довжина нитки: 0.6 м, не розсмоктується, без покриття, 3/8 кола, Довжина голки: 6.5 Міліметр, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Колір нитки: Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 17 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 2/0, довжина нитки 0,75 м, нерозсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліестер, Плетена, 5(7,0), довжина нитки, 0,75, м, не розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 60, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Зелений; Нитка хірургічна стерильна з голкою:Поліпропілен,Монофіламентна, 3/0(2,0), довжина: 0.9 мм, нерозсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки : 26 мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі,без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 4/0(1,5), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Двох-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліпропілен, Монофіламентна, 2/0(3,0), довжина нитки, 0,75, м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, довжина голки, 26, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Синій; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):3/0(2,0), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, Довжина голки: 26мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглекапрон 25, Монофіламентна, USP(EP):4/0(1,5), 0,7м, розсмоктується, без покриття, 1/2 кола, Довжина голки: 22мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою, Поліглактін 910, Плетена, 1(4,0), довжина нитки, 0,9, м, розсмоктується, з покриттям, 1/2 кола, довжина голки, 40, мм, Колюча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий; Нитка хірургічна стерильна з голкою: Поліглактін 910, Плетена, USP(EP):4/0(1,5), 0,75м, розсмоктується, з покриттям, 3/8 кола, Довжина голки: 19мм, Ріжуча, Одно-голкова, без петлі, без насічки, Фіолетовий
Нитка хірургічна стерильна без голки, Кетгут, Полірована, 3/0(3,0), довжина нитки 1,5 м, розсмоктується, без покриття, колір Жовтий; Нитки хірургічні стерильні без голки : Кетгут, Полірований; Товщина нитки USP(EP) 0(4,0), довжина: 1,5;розсмоктується, без покр...
Ім'я:
Анастасія Пустовойт
E-mail: [email protected] Телефон: +380462660499 ЄДРПОУ:
14233274
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 962 616,82 грн без ПДВ

Дивитись