Оброблені фрукти та овочі
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі зазначена у додатку 1 документації оголошення про проведення спрощеної закупівлі. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої
з 15 січ. 2021 22:32
до 21 січ. 2021 00:00
з 21 січ. 2021 00:00
до 28 січ. 2021 00:00
з 28 січ. 2021 00:00
до 2 лют. 2021 18:09
з 2 лют. 2021 18:09
до 19 лют. 2021 10:16
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
огірки солені
Код ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочі
|
Кількість: 350 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 2 |
капуста квашена
Код ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочі
|
Кількість: 350 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 3 |
джеми в асортименті
Код ДК 021:2015:
15332290-3 Джеми
|
Кількість: 200 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 4 |
томатна паста
Код ДК 021:2015:
15331000-7 Оброблені овочі
|
Кількість: 300 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 5 |
горошок зелений
Код ДК 021:2015:
15331462-3 Консервований горох
|
Кількість: 250 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 6 |
сухофрукти
Код ДК 021:2015:
15332410-1 Сухофрукти
|
Кількість: 600 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
| 7 |
родзинки
Код ДК 021:2015:
15332419-4 Родзинки без кісточок
|
Кількість: 100 кг |
Період доставки:
до 31 груд. 2021
|
Місце доставки: Україна, 10025, Житомирська область, Житомир, вул. Вітрука, будинок 17 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 15 січ. 2021 22:33 | |
| Електронний підпис | 15 січ. 2021 22:37 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 24 січ. 2021 18:39 |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Електронний підпис | 24 січ. 2021 18:39 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 | |
| Не вказано | 24 січ. 2021 18:37 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 2 лют. 2021 17:32 | |
| Електронний підпис | 2 лют. 2021 18:09 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 19 лют. 2021 10:16 | |
| Не вказано | 19 лют. 2021 10:12 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Житомирський дошкільний навчальний заклад № 44Вас може зацікавити
101 450,00 грн без ПДВ
Дивитись135 000,00 грн з ПДВ
Дивитись