Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15331000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 вер. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові в асортименті (тара-скляна банка 3 л), огірки консервовані (тара-скляна банка 3 л), кабачки консервовані (тара-скляна банка 3 л), томати консервовані (тара-скляна банка 3 л), щавель консервований (тара-скляна банка 980г), томатна паста 25% (тара-скляна
банка 0,5 л) кукурудза консервована (ж/б 425г), квасоля натуральна (тара-скляна банка 530г), квасоля в томатному соусі (тара-скляна банка 530г), горошок консервований (тара-скляна банка 0,5л), кабачкова ікра (тара-скляна банка 0,5л), баклажанова ікра (тара-скляна банка 0,5л), перець солодкий маринований (тара-скляна банка 1 л) Оголошено31 серп. 16:09
Прийом пропозицій31 серп. 16:09 – 8 вер. 15:56 -
ID: UA-2026-08-31-007683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі (компоти фруктові асорті (тара-скляна банка 3л), морква консервована (тара-скляна банка 3л), буряк консервований (тара-скляна банка 3л), щавель консервований (тара-скляна банка 1л)
Оголошено31 серп. 15:01
Прийом пропозицій31 серп. 15:01 – 8 вер. 14:53 -
ID: UA-2026-08-28-002312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 – 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томати консервовані з зеленню, першого ґатунку)
Оголошено28 серп. 10:37
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-006087-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонсервовані овочі
Оголошено27 серп. 13:19
Прийом пропозицій27 серп. 13:19 – 4 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-03-014943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКолотий горох
Очікувана вартість10 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Томатна паста (15331425-2)
Очікувана вартість2 860,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Власова Катерина АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380955301027 ЄДРПОУ:24892121Очікувана вартість143 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигорошок зелений консервований 460г, кукурудза цукрова ніжна 340г
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість1 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість324,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорошок консервований, сухофрукти
Ім'я:Вальчиковська Лілія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380672513099 ЄДРПОУ:04591630Очікувана вартість3 114,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008041-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (Огірки солені; Капуста шинкована квашена ;Горошок зелений заморожений; Кукурудза заморожена; Суміш фруктово-ягідна, заморожена)
Очікувана вартість30 438,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість33 775,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсервований горошок.Вихідний реквізит до вистави "Емігранти"
Очікувана вартість58,10 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-007547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматний соус
Очікувана вартість8 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-006750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГорох колотий жовтий
Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонсервована квасоля
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:15331462-3 Консервований горох
Очікувана вартість175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВишня без кісточки заморожена, Слива половинки заморожена, Паста томатна 25%, сорт вищий, Cуміш сухофруктів, ДСТУ 8494, Родзинки сушені світло-коричневого кольору, сорт вищий, розмір середній, Чорнослив сушений, без кісточки, сорт перший, розмір середній, Огірки солені, сорт перший, Капуста
шинкована квашена, сорт перший, Горошок зелений заморожений, Шипшина сушена, Ядра волоських горіхів, четвертинки, вищого сорту, Квасоля стручкова заморожена різана Очікувана вартість29 034,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro