Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332290-3»
-
ID: UA-2026-08-20-009211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовидло, фрукти консервовані, джем, овочі консервовані, ікра кабачкова, горошок, салат овочевий, сухофрукти, капуста шинкована ( код за ЄЗС ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти та овочі)
Оголошено20 серп. 15:01
Прийом пропозицій20 серп. 15:01 – 28 серп. 07:00Очікувана вартість497 675,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-23-006381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, джем, родзинки,чорнослив згідно коду ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість14 288,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-001841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжем в асортименті (ДК 021:2015 - 15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі, 15332290-3 — Джеми, мармелади, желе)
Очікувана вартість3 828,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Іллєнко Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456151458 Факс:+380456151458ЄДРПОУ:39557619Очікувана вартість17 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-009289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовидло,томатна паста
Очікувана вартість3 875,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-010497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (повидло, родзинки, томатна паста 0,460 г, горох, сухофрукти)
Очікувана вартість6 889,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-007531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-013383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі: Томатна паста за кодом 15331427-6, Огірок солоний за кодом 15331480-5, Капуста квашена за кодом 15331461-6, Сухофрукти (суміш) за кодом 15332410-1, Повидло фруктове, стерилізоване за кодом 15332290-3, Ядра волоських горіхів за кодом 15332300-7
Очікувана вартість2 494,90 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-003757-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипасти концентровані для випічки в асортименті, наповнювач для випічки в асортименті
Ім'я:Воробець Наталія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322342691 Факс:+380322342691Веб сайт: ЄДРПОУ:20835913Очікувана вартість20 728,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-005999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти, овочі та горіхи
Ім'я:Проць Мар′яна ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071010Оголошено12 трав. 12:06
Прийом пропозицій12 трав. 12:06 – 20 трав. 13:00Очікувана вартість115 020,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-005302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДжем полуничний,сливовий
Оголошено8 трав. 11:53
Прийом пропозицій8 трав. 11:53 – 17 трав. 08:00Очікувана вартість24 022,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-06-008564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжеми (повидло)
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-01-007834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиповидло 500г
Очікувана вартість146,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-008150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, повидло
Очікувана вартість6 330,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-26-000051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовидло
Ім'я:Станіславчук Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:25316265Очікувана вартість85,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-25-000736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПовидло
Ім'я:Станіславчук Андрій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380680312214 ЄДРПОУ:25316265Очікувана вартість255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-010928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжем в асортименті (ДК 021:2015 - 15330000-0 — Оброблені фрукти та овочі, 15332290-3 — Джеми, мармелади, желе)
Очікувана вартість3 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-008392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (повидло)
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-007091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість193,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-005030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Давиденко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380968104969 ЄДРПОУ:33360575Очікувана вартість67,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro