Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «15332419-4»
-
ID: UA-2026-09-02-005043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі код за ДК 021:2015: 15330000-0 (оброблені фрукти та овочі)
Оголошено2 вер. 12:10
Прийом пропозицій2 вер. 12:10 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001529-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено27 серп. 09:57
Прийом пропозицій27 серп. 09:57 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013313-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОвочі фрукти код ДК 021:2015:15330000-0 Оброблені фрукти і овочі
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Валентина Лук'яноваE-mail: [email protected] Телефон: +380665203219 Веб сайт: ЄДРПОУ:33993329Очікувана вартість38 315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі (фрукти морожені (суміш), томатна паста, чорнослив, курага, родзинки, огірки солоні, маринована капуста)
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукти харчування (Оброблені фрукти та овочі)
Очікувана вартість2 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість1 490,55 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012768-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість17 355,04 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-671_15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Оброблені фрукти та овочі в асортименті)
Оголошено17 серп. 10:56
Прийом пропозицій17 серп. 10:56 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість140 087,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-006976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі
Оголошено12 серп. 14:15
Прийом пропозицій12 серп. 14:15 – 21 серп. 10:00Очікувана вартість525 557,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-008968-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРодзинки
Ім'я:Александровська Альона ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380679651128 ЄДРПОУ:01994126Очікувана вартість222,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТоматна паста с/б 1,1 кг, родзинки вагові, суміш сухофруктів, полуниця заморожена, суміш "Компотна"
Очікувана вартість17 685,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002611-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Очікувана вартість2 488,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-006311-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти та овочі в асортименті
Оголошено31 лип. 14:39
Прийом пропозицій31 лип. 14:39 – 10 серп. 08:00Очікувана вартість555 050,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-002827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (15332419-4 Родзинки без кісточок, 15331428-3 Соус томатний)
Оголошено30 лип. 11:12
Прийом пропозицій30 лип. 11:12 – 16 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-006381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитоматна паста, джем, родзинки,чорнослив згідно коду ДК 021:2015: 15330000-0 - Оброблені фрукти та овочі
Ім'я:Здорова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380535556173 Факс:+380535555394Веб сайт: ЄДРПОУ:24392482Очікувана вартість14 288,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-004000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОброблені фрукти
Оголошено17 лип. 11:44
Прийом пропозицій17 лип. 11:44 – 27 лип. 12:00Очікувана вартість627 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011686-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРодзинки
Очікувана вартість133,68 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОброблені фрукти та овочі
Ім'я:Городниченко Ірина МихайліівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484337603 ЄДРПОУ:35555434Очікувана вартість10 943,27 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-008704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРодзинки вагові
Очікувана вартість604,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro