30237300-2 Комп’ютерне приладдя (навушники), 30237133-0 Адаптери та інтерфейси стандарту PCMCIA (Міжнародної асоціації комп’ютерних карт пам’яті) (адаптер), 30237240-3 Веб-камери (Веб-камера. Тип 1), 30237240-3 Веб-камери (Веб-камера. Тип 2), 30237280-5 Пристрої електроживлення (батарея), 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури (клавіатура)

Очікувана вартість

360 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 6 лист. 2020 16:43

до 23 лист. 2020 10:00

Аукціон

з 24 лист. 2020 14:58

Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
6 лист. 2020 16:43 – 23 лист. 2020 10:00
Початок аукціону:
24 лист. 2020 14:58
Період уточнень:
6 лист. 2020 16:43 – 13 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
23 лист. 2020 10:00
Оскарження умов тендера:
6 лист. 2020 16:43 – 19 лист. 2020 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
6 лист. 2020 16:41

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

під час оголошення процедури закупівлі № UA-2020-11-06-003417-b по предмету 30237300-2 Комп’ютерне приладдя (навушники), 30237133-0 Адаптери та інтерфейси стандарту PCMCIA (Міжнародної асоціації комп’ютерних карт пам’яті) (адаптер), 30237240-3 Веб-камери (Веб-камера. Тип 1), 30237240-3 Веб-камери (Веб-камера. Тип 2), 30237280-5 Пристрої електроживлення (батарея), 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури (клавіатура)- код національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” – ДК 021:2015 ДК 021:2015:30230000-0: Комп’ютерне обладнання стався збій в роботі майданчика і інформація згідно п.9 ч.2 ст.21 розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій після синхронізації з системою Проззоро не була відображена в оголошенні. Враховуючи , що оголошення про проведення відкритих торгів повинно містити цю інформацію, і вже неможливо змінити і доповнити відповідною інформацією про розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій оголошення ,тому це порушення неможливо усунути.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 9 лист. 2020 15:32
Електронний підпис 9 лист. 2020 15:40

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02071197
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки, 14
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тернопольський Григорій
Володіння мовою:
Телефон:
+380675703697
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

навушники

Код ДК 021:2015: 30237300-2 Комп’ютерне приладдя

Кількість:

110 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
2

адаптер

Код ДК 021:2015: 30237133-0 Адаптери та інтерфейси стандарту PCMCIA (Міжнародної асоціації комп’ютерних карт пам’яті)

Кількість:

110 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
3

веб-камера. тип 1

Код ДК 021:2015: 30237240-3 Веб-камери

Кількість:

100 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
4

веб-камера. тип 2

Код ДК 021:2015: 30237240-3 Веб-камери

Кількість:

2 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
5

батарея

Код ДК 021:2015: 30237280-5 Пристрої електроживлення

Кількість:

30 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14
6

Клавіатура

Код ДК 021:2015: 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури

Кількість:

12 шт.

Період доставки:

до 30 груд. 2020

Місце доставки:

Україна, 61166, Харківська область, Харків, пр-т Науки,14

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 6 лист. 2020 16:40
Електронний підпис 6 лист. 2020 16:41
Не вказано 6 лист. 2020 16:40

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
20 ( календарні )
Опис:
Оплата за поставлений Товар здійснюється шляхом безготівкового переказу коштів на поточний рахунок Постачальника, вказаний у Договорі, протягом 20 (двадцяти) календарних днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної Постачальника на Товар.Джерело фінансування - Державний бюджет України.Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська або російська, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) – засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
360 000,00 грн з ПДВ
Розмір мінімального кроку зниження ціни:
1 800,00 грн
Забезпечення тендерної пропозиції:
10 800,00 грн
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Харківський національний університет радіоелектроніки

Вас може зацікавити

Комплектуючі до комп’ютерів, маніпулятор «миша», клавіатура, комплекти клавіатура та маніпулятор "миша", килимок для миші, портативний фотопринтер, монітор, планшет, картриджі
Комплектуючі до комп’ютерів, маніпулятор «миша», клавіатура, комплекти клавіатура та маніпулятор "миша", килимок для миші, портативний фотопринтер, монітор, планшет, картриджі
Ім'я:
Єлизавета Панченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02071180
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

480 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000-0 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Комп’ютерне обладнання (оперативна пам'ять, блок живлення, маніпулятор «миша», клавіатура, кабель, подовжувач, usb-ethernet адаптер, конектор, usb-концентратор із картрідером, оптичний дисковод, док-станція sata, пристрій захоплення відеосигналу) (код 30230000...
Ім'я:
Іосіфова Вікторія Вікторівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443639676 ЄДРПОУ:
39751280

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

660 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Комплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Комплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Ім'я:
Віктор Шітив
E-mail: [email protected] Телефон: +672734537 Веб сайт: ЄДРПОУ:
00032106
50
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

220 250,00 грн без ПДВ

Дивитись