Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237280-5»
-
ID: UA-2026-08-31-007363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлеш накопичувач, комплект клавіатура та маніпулятор по типу миша, блок живлення для ноутбука, зарядний пристрій, концентратор розгалужувач USB-хаб
Оголошено31 серп. 14:55
Прийом пропозицій31 серп. 14:55 – 8 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-28-010007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-007829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення (Харківський ОВСЗ)
Очікувана вартість573,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-011367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення 12 V, 16,6А, 200W
Очікувана вартість3 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення для ПК Vinga 400W ОЕМ
Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій безперебійного живлення Ргоіодіх 600 360УУ (PLP600VA2LED)
Очікувана вартість11 394,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерні комплектуючі (відеокарта, процесори, модулі пам’яті, материнські плати, SSD-накопичувачі, корпус для персонального комп’ютера, кулер для процесора, блок живлення, зарядна станція, монітор)
Оголошено19 серп. 16:22
Прийом пропозицій19 серп. 16:22 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість509 817,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп'ютерне обладнання
Оголошено19 серп. 13:05
Прийом пропозицій19 серп. 13:05 – 28 серп. 10:00Очікувана вартість1 297 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-012140-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30230000-0 – Комп’ютерне обладнання (Блок живлення – 30237280-5, материнська плата – 30237100-0, кулер до процесора – 30237000-9, модуль пам’яті – 30236110-6, накопичувач SSD – 30233132-5, пристрій безперебійного живлення – 30230000-0)
Оголошено18 серп. 16:49
Прийом пропозицій18 серп. 16:49 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість56 200,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-004580-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Блок живлення)
Ім'я:Сорокун Оксана ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:+380412430810Веб сайт: ЄДРПОУ:01991406Оголошено14 серп. 11:55
Прийом пропозицій14 серп. 11:55 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість15 320,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-14-001294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-001595-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання та аксесуари
Оголошено13 серп. 09:57
Прийом пропозицій13 серп. 09:57 – 24 серп. 09:00Очікувана вартість254 802,50 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання
Оголошено12 серп. 16:18
Прийом пропозицій12 серп. 16:18 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість124 248,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-10-009709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30230000-0 Комп’ютерне обладнання Матеріали та приладдя для ІТ
Оголошено10 серп. 16:10
Прийом пропозицій10 серп. 16:10 – 18 серп. 20:00Очікувана вартість1 031 596,15 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-005221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок живлення 12PVGJ6h5
Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-002451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання різне
Очікувана вартість75 138,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro