Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237460-1»
-
ID: UA-2026-08-28-010007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерна техніка
Оголошено28 серп. 16:04
Прийом пропозицій28 серп. 16:04 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-011347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено27 серп. 16:32
Прийом пропозицій27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-007245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплектуючі матеріали до комп'ютерної техніки: накопичувачі - 30233132-5; комп'ютерні миші - 30237410-6; комп’ютерні клавіатури - 30237460-1; блоки живлення - 30237000-9; патч-корди - 30237000-9; елементи живлення - 30237000-9
Оголошено27 серп. 14:12
Прийом пропозицій27 серп. 14:12 – 10 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-08-27-006134-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30230000-0 Комп'ютерне обладнання (Принтер та інше)
Оголошено27 серп. 13:21
Прийом пропозицій27 серп. 13:21 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-001713-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітори, клавіатури, маніпулятори «миша»
Оголошено27 серп. 10:11
Прийом пропозицій27 серп. 10:11 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-012911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини, аксесуари та приладдя до комп'ютерів
Оголошено26 серп. 17:26
Прийом пропозицій26 серп. 17:26 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-001400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіатура.
Очікувана вартість433,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіатура Logitech К120 Ukr (920-002643) (ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання, деталізований код 30237460-1 Комп’ютерні клавіатури)
Очікувана вартість3 493,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-012115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комплектуючі до комп’ютерної техніки)
Очікувана вартість420 624,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп’ютерне обладнання
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 808,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-000284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерне обладнання та приладдя
Очікувана вартість10 030,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-000279-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМонітор L24і-4А, комплект бездротовий ((Код ДК 021:2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання),( 30231310-3 - Плоскопанельні дисплеї), (30237460-1 - Комп’ютерні клавіатури))
Очікувана вартість5 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-005254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавиатура дротова Logitech K120 Black USB
Очікувана вартість1 894,54 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиклавіатура
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМонітор, частини, аксесуари та приладдя до комп’ютерів
Оголошено21 серп. 15:38
Прийом пропозицій21 серп. 15:38 – 29 серп. 09:00Очікувана вартість1 069 955,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-008105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання за кодом ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання; Клавіатура комп’ютерна, мишка комп’ютерна (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено21 серп. 14:13
Прийом пропозицій21 серп. 14:13 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість42 243,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-003724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональний пристрій, клавіатура, накопичувач SSD (код за ДК 021:2015 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)
Оголошено21 серп. 11:12
Прийом пропозицій21 серп. 11:12 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість61 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлавіатура, фільтр-подовжувач
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-009942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп"ютерне обладнання
Ім'я:Федорченко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473634139 Факс:+380473631269ЄДРПОУ:02318433Очікувана вартість5 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005584-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМишка Maxxter Mc-3B01, USB, чорна, Клавіатура Gembird KB-U-103-UA USB Black? блок живлення для системного блока 400W 12mm (Код ДК 021:2015 - 30230000-0 - Комп’ютерне обладнання )
Ім'я:Григоренко Олена СтаніславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382656446 ЄДРПОУ:40887956Очікувана вартість3 570,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro