Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30237300-2»

  • ID: UA-2026-08-27-011347-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Комп’ютерне обладнання» (ДК 021:2015:30230000-0 Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Сергій Іванов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664590187 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:32 – 4 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    402 684,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 46 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-14-009131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 357,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-003673-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання різне, відповідний код ДК 021-2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Дригуля Ольга Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380335254331 Факс:
    +380335254331
    Веб сайт:
    http://www.kpl.volyn.ua
    ЄДРПОУ:
    02540060
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 644,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-005442-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Картриджі до принтерів та багатофункціональних пристроїв

    Ім'я:
    Олена Бончук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380522320811 Веб сайт:
    http://kr.consumer.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40342220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 13:57

    Прийом пропозицій
    31 лип. 13:57 – 10 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    37 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-007170-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання, код ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Ольга Лесюн
    E-mail: [email protected] Телефон: +380679696070 ЄДРПОУ:
    38902896
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    73 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-009800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Материнські плати, модулі пам'яті, карти пам’яті, накопичувачі SSD, фільтри мережеві, блоки живлення, кабель мультимедійний, кабелі, оптичні диски, електронні ключі

    Ім'я:
    Кучма Дар'я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677603975 ЄДРПОУ:
    05408289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 лип. 16:34

    Прийом пропозицій
    29 лип. 16:34 – 6 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    485 590,50 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-28-001362-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Часовських Андрій
    E-mail: [email protected] Телефон: 0443631785 Веб сайт:
    https://hcac.court.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 09:54

    Прийом пропозицій
    28 лип. 09:54 – 5 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    49 491,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-08-004638-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30230000-0 Комп’ютерне обладнання (мишка комп`ютерна, клавіатура, VGA, кабель до принтера)

    Ім'я:
    Андрій Дороднов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт:
    https://berezhanymrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04058491
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 653,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-30-013286-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Картриджі, фотокондуктори, інші змінні частини та приладдя до пристроїв друку: картриджі - 30237310-5, фотокондуктори - 30237000-9, інші змінні частини та приладдя до пристроїв друку - 30237000-9

    Ім'я:
    Віктор Шітив
    E-mail: [email protected] Телефон: +672734537 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:43

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:43 – 13 лип. 11:00
    Очікувана вартість

    999 400,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-012617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Грищенко В.А.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443631785 Веб сайт:
    https://hcac.court.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:23

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:23 – 9 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    59 390,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-006726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональний пристрій (БФП) з додатковим картриджем

    Ім'я:
    Остащенко Руслана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 черв. 14:19

    Прийом пропозицій
    29 черв. 14:19 – 7 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    340 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-26-006693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 237,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-19-010374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Багатофункціональний пристрій (БФП) з додатковим картриджем

    Ім'я:
    Остащенко Руслана Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380486879204 Веб сайт:
    https://seaport.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01125672
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 15:15

    Прийом пропозицій
    19 черв. 15:15 – 27 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    340 000,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-18-008174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп’ютерне обладнання (Комп'ютерне обладнання різне, відповідний код ДК 021-2015-30230000-0 - Комп’ютерне обладнання)

    Ім'я:
    Дригуля Ольга Євгеніївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380335254331 Факс:
    +380335254331
    Веб сайт:
    http://www.kpl.volyn.ua
    ЄДРПОУ:
    02540060
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 684,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-18-004714-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мережеві та витратні матеріали

    Ім'я:
    Боровик Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664404 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 черв. 11:43

    Прийом пропозицій
    18 черв. 11:43 – 26 черв. 13:00
    Очікувана вартість

    145 960,64 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-006984-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комп'ютерне обладнання

    Ім'я:
    Гінкельман Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:
    40972700
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 664,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-007285-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини для ремонту ПК

    Ім'я:
    Нестерова Аліна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0445234014 ЄДРПОУ:
    26200529
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    12 черв. 13:38

    Прийом пропозицій
    12 черв. 13:38 – 22 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 201 998,75 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-004505-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комп’ютерні комплектуючі та периферійні пристрої для потреб Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Грищенко В.А.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443631785 Веб сайт:
    https://hcac.court.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 черв. 11:31

    Прийом пропозицій
    5 черв. 11:31 – 14 черв. 10:00
    Очікувана вартість

    59 390,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-14-013263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Картриджі даних - 30237350-7

    Ім'я:
    Віктор Шітив
    E-mail: [email protected] Телефон: +672734537 Веб сайт:
    http://bank.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    00032106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 16:48

    Прийом пропозицій
    14 трав. 16:48 – 25 трав. 11:00
    Очікувана вартість

    325 750,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-14-012679-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Запасні частини до комп’ютерної техніки

    Ім'я:
    Боровик Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664404 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 трав. 16:18

    Прийом пропозицій
    14 трав. 16:18 – 25 трав. 13:00
    Очікувана вартість

    478 344,78 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 76 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro