Дорожнє обладнання
Оголошення про проведення спрощеної закупівлі
1.Найменування:Вишеньківська сільська рада Бориспільського району Київської області
1.1. Код за ЄДРПОУ:04363490
1.2. Місцезнаходження: 08341, Київська обл., Бориспільський район, село Вишеньки, вулиця
з 8 вер. 2020 19:10
до 14 вер. 2020 20:00
з 14 вер. 2020 20:00
до 17 вер. 2020 20:00
з 17 вер. 2020 20:03
до 23 вер. 2020 22:03
з 23 вер. 2020 22:03
до 1 жовт. 2020 16:48
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Секція балки СБ-1 (4мм) оцинк.
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 19 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Стояк дорожній СД-1 г шв.№12 (1,70) ДО оц
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 45 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
Консоль жорстка КЖ оцинк
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 45 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 4 |
Елемент кінцевий ЕК-1 (4мм) оцинк.
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 6 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 5 |
Елемент світлоповертальний ЕС
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 45 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 6 |
Болт М 16х45 оцинк.
Код ДК 021:2015:
34928220-6 Частини огорожі
|
Кількість: 250 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 7 |
Гайка М 16 оцинк
Код ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнання
|
Кількість: 250 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 8 |
Шайба 18 оцинк.
Код ДК 021:2015:
34928220-6 Частини огорожі
|
Кількість: 250 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 9 |
Болт М 10х35 оцинк
Код ДК 021:2015:
34928220-6 Частини огорожі
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 10 |
Гайка М 10 оцинк
Код ДК 021:2015:
34928220-6 Частини огорожі
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 11 |
Шайба 12 оцинк.
Код ДК 021:2015:
34928200-0 Огорожі
|
Кількість: 60 штуки |
Період доставки:
до 30 жовт. 2020
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 8 вер. 2020 19:10 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 19:10 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 19:10 | |
| Не вказано | 8 вер. 2020 19:10 | |
| Електронний підпис | 8 вер. 2020 19:16 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 17 вер. 2020 17:18 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Електронний підпис | 17 вер. 2020 17:18 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Цінова пропозиція | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Підтвердження відповідності | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Технічні специфікації | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Технічні специфікації | 17 вер. 2020 16:32 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 17 вер. 2020 16:32 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 23 вер. 2020 22:02 | |
| Електронний підпис | 23 вер. 2020 22:03 | |
| Протокол розгляду | 23 вер. 2020 22:02 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 1 жовт. 2020 16:48 | |
| Підписаний договір | 1 жовт. 2020 16:46 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВИШЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДАВас може зацікавити
79 666,67 грн без ПДВ
Дивитись259 958,00 грн без ПДВ
Дивитись