Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34920000-2»

  • ID: UA-2026-09-02-012941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Урни з кришкою

    Ім'я:
    Віталій Гулейчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372553740 ЄДРПОУ:
    44327100
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:05

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:05 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    711 041,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-004422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Урни (зі встановленням)

    Ім'я:
    Світлана Губіч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978316507 ЄДРПОУ:
    42155106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 11:40

    Прийом пропозицій
    2 вер. 11:40 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    79 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-001644-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Декоративні опори освітлення (для благоустрою населених пунктів)

    Ім'я:
    Ірина Григорівна Незгода
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт:
    https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalne-pidpriemstvo-miska-infrastruktura-dniprovskoi-miskoi-radi
    ЄДРПОУ:
    39754779
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 10:35

    Прийом пропозицій
    1 вер. 10:35 – 17 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    9 274 200,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-012301-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1, у Голосіївському районі м. Києва»

    Ім'я:
    Андрій Баран
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
    21710384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 18:29

    Прийом пропозицій
    31 серп. 18:29 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 807 888,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-011927-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Урни для сміття та кадки вуличні для рослин (за кодом ДК 021:2015: 34920000-2 – Дорожнє обладнання) для благоустрою територій у рамках реалізації проєкту «Реконструкція частини елементів благоустрою «Зона громадського харчування» НК «Експоцентр України» по проспекту Академіка Глушкова, 1

    Ім'я:
    Андрій Баран
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
    21710384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 17:46

    Прийом пропозицій
    31 серп. 17:46 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 807 888,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    4 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-007843-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект світлових пішохідних стовпчиків для нерегульованих пішохідних переходів, код ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання (34928472-7 Стовпи-вказівники)

    Ім'я:
    Олександр Коприва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997539119 ЄДРПОУ:
    34850918
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:06

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:06 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    47 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005766-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спеціалізована комунальна техніка - причіпна підмітально-прибиральна машина BRODDSON SCANDIA (або еквівалент)

    Ім'я:
    Кітнік Олександр Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969718948 Факс:
    +380382641851
    Веб сайт:
    http://www.kpbred.com.ua
    ЄДРПОУ:
    03335445
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:52

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:52 – 8 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    6 213 044,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 21 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004223-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Дорожня та прибиральна техніка»:( Розкидач піску причіпний ДК 021:2015: 34920000-2, 2 - Машина для прибирання або аналог ДК 021:2015: 34130000-7, - Причіпна вакуумна підмітально-прибиральна машина ДК 021:2015: 34920000-2)

    Ім'я:
    Юлія Потильчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380685055228 ЄДРПОУ:
    30367834
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:22 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    4 602 013,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-002889-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Самохідна машина для нанесення дорожньої розмітки Profinstrument PRO-600HST (або еквівалент) ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Оксана Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967588268 Веб сайт:
    https://varashmtg.gov.ua/index.php/finansy/publichni-zakupivli?view=article&id=457:zakupivli-kp-blahoustrii&catid=149
    ЄДРПОУ:
    40800812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 11:22

    Прийом пропозицій
    31 серп. 11:22 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    454 415,83 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-29-000548-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Упор пластиковий противідкатний

    Ім'я:
    Олександр ГЛАДКИХ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380963987341 ЄДРПОУ:
    26646320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    29 серп. 16:12

    Прийом пропозицій
    3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    990,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008735-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Секції огорожі та супутні товари

    Ім'я:
    Мажара Алла Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380472333347 ЄДРПОУ:
    14321512
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:13

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:13 – 7 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    15 575,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 18 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008322-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплектувальні вироби для ремонту невиробничого обладнання: дорожні контролери

    Ім'я:
    Ірина Юрчишина
    E-mail: [email protected] Телефон: +380931126230 ЄДРПОУ:
    23357437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:58

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:58 – 5 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    1 895 833,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 10 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007594-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожня сіль із протизлежувальною домішкою (код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання)

    Ім'я:
    Сущенко Сергій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255096 ЄДРПОУ:
    03334894
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:52

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:52 – 5 вер. 14:38
    Очікувана вартість

    10 020 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-007030-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дорожнє обладнання в асортименті

    Ім'я:
    Бондар Ольга Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:13

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:13 – 11 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    259 958,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    7 дн. 18 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-005880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Сіль технічна

    Ім'я:
    Ткачук Мирослава Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363664873 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 13:16

    Прийом пропозицій
    28 серп. 13:16 – 7 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 21 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-004903-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання спеціалізованої техніки для комунальних підприємств: Самохідна машина для нанесення дорожньої розмітки Profinstrument PRO-600HST (або еквівалент) ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання

    Ім'я:
    Оксана Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967588268 Веб сайт:
    https://varashmtg.gov.ua/index.php/finansy/publichni-zakupivli?view=article&id=457:zakupivli-kp-blahoustrii&catid=149
    ЄДРПОУ:
    40800812
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 12:18

    Прийом пропозицій
    28 серп. 12:18 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    436 239,20 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    1 дн. 9 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-011195-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Світильники паркові з опорами

    Ім'я:
    Мельник Анатолій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:02

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:02 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    182 160,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    19 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-06-009782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Закупівля товару із монтажем/встановленням: Елементи благоустрою для комплексного благоустрою території навколо «Німецького озера» в м. Івано-Франківську, згідно ДК 021:2015 (CPV) : 34928400-2 Міські вуличні меблі у межах реалізації проєкту «UrbanLakes: Транскордонна синергія для збереження … блакитних екосистем» (U_Lakes), який впроваджується в рамках Програми Interreg NEXT Румунія-Україна 2021-2027

    Ім'я:
    Кіщук Макарій Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380342552111 ЄДРПОУ:
    04054346
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 16:11

    Прийом пропозицій
    6 серп. 16:11 – 9 вер. 17:00
    Очікувана вартість

    7 181 272,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 23 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002538-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Опора освітлення восьмигранна 9 м

    Ім'я:
    Роман Король
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980789568 ЄДРПОУ:
    44152369
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    59 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-011743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 34928480-6 Контейнери та урни для відходів і сміття. Смітники бетонні.

    Ім'я:
    Людмила Бахчиванжи
    E-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт:
    http://klevanska.gromada.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    04387094
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    21 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro