Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928220-6»
-
ID: UA-2026-08-28-008735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі та супутні товари
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаркан секційний
Очікувана вартість42 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34928220-6 Частини огорожі. Плита для європаркану - 94 шт., стовпи на 2 плити - 51 шт.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість62 042,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі, стійки
Оголошено12 серп. 11:50
Прийом пропозицій12 серп. 11:50 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХвіртка Заграда СПОРТ 2*1
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість8 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання огорожі на майданчик за адресою: вул. Травнева селище Горохівка, Миколаївського району, Миколаївської області, код ДК 021:2015 (CPV): 34920000-2 - Дорожнє обладнання
Оголошено30 черв. 15:31
Прийом пропозицій30 черв. 15:31 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 648,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-010941-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДорожні бар'єрні огорожі односторонні (відбійники), код за ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожне обладнання
Оголошено10 черв. 15:41
Прийом пропозицій10 черв. 15:41 – 18 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість829 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-012866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтипаркувальні стаціонарні стовпчики з нержавіючої сталі, направляюче пішохідне огородження, демпферна система (ДК 021-2015 Код 34920000-2 «Дорожнє обладнання»)
Оголошено2 черв. 17:03
Прийом пропозицій2 черв. 17:03 – 10 черв. 17:01Очікувана вартість5 320 802,40 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-012221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАнтипаркувальні стаціонарні стовпчики з нержавіючої сталі, направляюче пішохідне огородження (ДК 021-2015 Код 34920000-2 «Дорожнє обладнання»)
Оголошено1 черв. 17:52
Прийом пропозицій1 черв. 17:52 – 9 черв. 17:54Очікувана вартість4 825 642,40 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-22-011040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання огорожі на майданчик за адресою: вул. Травнева селище Горохівка, Миколаївського району, Миколаївської області, код ДК 021:2015 (CPV): 34920000-2 - Дорожнє обладнання
Оголошено22 трав. 15:53
Прийом пропозицій22 трав. 15:53 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 648,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-08-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгорожа металева (для благоустрою населених пунктів)
Ім'я:Ірина Григорівна НезгодаE-mail: [email protected] Телефон: +380984278986 Веб сайт: ЄДРПОУ:39754779Очікувана вартість88 841,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-000282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОгородження дорожнє, код ДК 021:2015 - 34920000-2-Дорожнє обладнання
Ім'я:Муха Валентина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380362636975 Факс:+380362635165ЄДРПОУ:13974620Оголошено5 трав. 08:44
Прийом пропозицій5 трав. 08:44 – 14 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість599 914,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-04-23-009708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекції огорожі та комплектуючі до них
Очікувана вартість72 133,07 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-004731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (металеві секції СТАНДАРТ КОЛОР)
Очікувана вартість7 450,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-003002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекція паркана металева (вензель) 1300х2000мм
Очікувана вартість9 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-007904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини бар’єрів та огорожі
Оголошено10 бер. 13:38
Прийом пропозицій10 бер. 13:38 – 18 бер. 16:00Очікувана вартість354 451,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-03-007290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини огорожі
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість87 650,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-27-008961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлита декоративна євроогорожа
Очікувана вартість98 940,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-006460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі (d прута-6/5/6 мм, h-2000 мм, ширина 2500 мм, колір зелений) для спортивного майданчика
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Оголошено21 лист. 2025 11:55
Прийом пропозицій21 лист. 2025 11:55 – 29 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість129 595,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-07-012436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини огорожі
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Оголошено7 лист. 2025 15:40
Прийом пропозицій7 лист. 2025 15:40 – 15 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість88 219,10 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась