Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34928200-0»
-
ID: UA-2026-08-28-008735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі та супутні товари
Оголошено28 серп. 15:13
Прийом пропозицій28 серп. 15:13 – 7 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013644-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипаркан секційний
Очікувана вартість42 204,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-000537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекційна огорожа 2,03*2,5 м чорна
Очікувана вартість4 725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтахети
Ім'я:Матіїшин-Галамай Мар'яна МиронівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380631998229 ЄДРПОУ:22388281Очікувана вартість22 897,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-004085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПаркан жалюзі RAL7024мат 2000x2500 мм
Оголошено24 серп. 12:03
Прийом пропозицій28 серп. 13:00 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість720 453,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-006495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгорожа металева кована секційна
Очікувана вартість99 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтахетнік корич. 8017 1,3
Ім'я:В'юн Лариса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680962992 Факс:+380680962992Веб сайт: ЄДРПОУ:04406785Очікувана вартість24 255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтахети 8017 МАТ
Очікувана вартість5 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 34928220-6 Частини огорожі. Плита для європаркану - 94 шт., стовпи на 2 плити - 51 шт.
Ім'я:Людмила БахчиванжиE-mail: [email protected] Телефон: +380664596456 Веб сайт: ЄДРПОУ:04387094Очікувана вартість62 042,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-006177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСекція огорожі 3D 1200*2500*20 Ф4.0 60*200 ОЦ ПП зелений
Очікувана вартість99 648,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСекції огорожі, стійки
Оголошено12 серп. 11:50
Прийом пропозицій12 серп. 11:50 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість671 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-000538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХвіртка Заграда СПОРТ 2*1
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість8 430,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-006436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОблаштування для доріг.
Ім'я:Ніна Юріївна МеліховаE-mail: [email protected] Телефон: +380671258808, +380671258808 ЄДРПОУ:03341641Оголошено4 серп. 13:37
Прийом пропозицій4 серп. 13:37 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість6 632 145,46 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-011178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи34928200-0 Огорожі
Ім'я:Дьяконова Олеся ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380459732800 ЄДРПОУ:26025227Очікувана вартість21 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-003360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгорожа для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Очікувана вартість3 535,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтакетник металічний
Очікувана вартість14 514,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисекція та стовп огорожі
Очікувана вартість9 720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-011891-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення огорожею (ДК021:2015:34928200-0 : Огородження) для реалізації заходу "Відзначення 25 річниці візиту до Львова Папи Римського Івана Павла ІІ" в рамках стрічки Календарного плану загальноміських централізованих заходів на 2026рік "Відзначення ювілеїв, визначних та пам`ятних
дат". Очікувана вартість90 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання огорожі на майданчик за адресою: вул. Травнева селище Горохівка, Миколаївського району, Миколаївської області, код ДК 021:2015 (CPV): 34920000-2 - Дорожнє обладнання
Оголошено30 черв. 15:31
Прийом пропозицій30 черв. 15:31 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість241 648,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-29-001648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОгорожі згідно коду ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнання
Очікувана вартість12 648,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro