Код ДК 021:2015: 32320000-2 – «Телевізійне й аудіовізуальне обладнання» (інтерактивний комплекс)
Додаткова інформація надана в Оголошенні про проведення відкритих торгів
з 6 серп. 2020 14:38
до 23 серп. 2020 14:43
з 25 серп. 2020 14:07
до 25 серп. 2020 14:28
з 25 серп. 2020 14:28
до 31 серп. 2020 14:34
з 31 серп. 2020 14:34
до 15 вер. 2020 18:21
Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення
Показати всі важливі дати
Приховати дати
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Код ДК 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна дошка)
Код ДК 021:2015:
32321200-1 Аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 5 шт |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81555, Львівська область, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74 |
| 2 |
Код ДК 32321000-9 Телепроекційне обладнання (Мультимедійний проектор та кріплення)
Код ДК 021:2015:
32321000-9 Телепроекційне обладнання
|
Кількість: 6 шт |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81555, Львівська область, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74 |
| 3 |
Код ДК 32323400-7 - Відеовідтворювальне обладнання (Ноутбук)
Код ДК 021:2015:
32323400-7 Відеовідтворювальне обладнання
|
Кількість: 8 шт |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81555, Львівська область, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74 |
| 4 |
Код ДК 32321000-9 Телепроекційне обладнання (Проекційний екран моторизований)
Код ДК 021:2015:
32321000-9 Телепроекційне обладнання
|
Кількість: 1 шт |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81555, Львівська область, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74 |
| 5 |
Код ДК 32320000-2 – Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Багатофункціональний пристрій з комплектом чорнил)
Код ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
|
Кількість: 3 шт |
Період доставки:
до 30 вер. 2020
|
Місце доставки: Україна, 81555, Львівська область, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Не вказано | 6 серп. 2020 14:39 | |
| Не вказано | 6 серп. 2020 14:39 | |
|
|
||
| Не вказано | 25 серп. 2020 14:28 | |
| Не вказано | 25 серп. 2020 14:28 | |
|
|
||
| Технічні специфікації | 6 серп. 2020 14:39 | |
| Технічні специфікації | 6 серп. 2020 14:39 | |
|
|
||
| Проєкт договору | 6 серп. 2020 14:39 | |
| Документи закупівлі | 6 серп. 2020 14:39 | |
| Не вказано | 13 серп. 2020 17:31 | |
| Електронний підпис | 6 серп. 2020 15:49 | |
| Електронний підпис | 6 серп. 2020 15:49 | |
|
|
||
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Історія аукціону
Переглянути
Учасники аукціону
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 22 серп. 2020 22:14 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Цінова пропозиція | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Підтвердження відповідності | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Електронний підпис | 22 серп. 2020 22:14 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 22 серп. 2020 22:13 |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Витяг з реєстру | 25 серп. 2020 14:28 | |
| Ліцензія | 27 серп. 2020 11:14 | |
| Електронний підпис | 27 серп. 2020 11:21 |
Пропозиція
Статус
дискваліфіковано
Документи, що подані з пропозицією
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
|
Електронна пропозиція
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Сформовано автоматично | 19 серп. 2020 16:56 |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 23:08 | |
| Електронний підпис | 19 серп. 2020 16:56 | |
| Електронний підпис | 19 серп. 2020 16:56 | |
|
|
||
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 23:08 | |
| Цінова пропозиція | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Підтвердження відповідності | 31 серп. 2020 23:08 | |
| Технічні специфікації | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Кошторис | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Документи, що підтверджують кваліфікацію | 19 серп. 2020 16:54 | |
| Технічні специфікації | 19 серп. 2020 16:54 | |
Рішення відповідальної особи
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Ліцензія | 31 серп. 2020 12:09 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №1)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 31 серп. 2020 14:34 |
| Електронний підпис | 31 серп. 2020 14:33 | |
|
Інформація щодо заборгованості (квитанція №2)
PDF версія доступна в
кабінеті
|
Довідка | 1 вер. 2020 15:06 |
| Витяг з реєстру | 27 серп. 2020 11:27 |
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 15 вер. 2020 18:20 | |
| Не вказано | 15 вер. 2020 18:16 |
Пропозиція
Статус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Великолюбінська селищна рада Городоцького району Львівської областіВас може зацікавити
192 615,15 грн без ПДВ
Дивитись168 932,40 грн без ПДВ
Дивитись407 100,00 грн з ПДВ
Дивитись