Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32323400-7»
-
ID: UA-2026-08-21-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Обладнання для організації відеоконференцзв’язку для апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено21 серп. 17:00
Прийом пропозицій21 серп. 17:00 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-012195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри віртуальної реальності
Оголошено20 серп. 16:37
Прийом пропозицій20 серп. 16:37 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість77 266,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-005648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри віртуальної реальності
Оголошено31 лип. 14:08
Прийом пропозицій31 лип. 14:08 – 8 серп. 10:00Очікувана вартість77 450,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-15-001697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТелевізійне й аудіовізуальне обладнання
Ім'я:Наталія ТрофіменкоE-mail: [email protected] Телефон: +380989799312 Веб сайт: ЄДРПОУ:03361661Очікувана вартість76 896,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-011048-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри віртуальної реальності
Ім'я:Щирба Христина ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено8 лип. 17:20
Прийом пропозицій8 лип. 17:20 – 16 лип. 10:00Очікувана вартість61 673,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-004689-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМультимедвйне обладнання
Очікувана вартість5 517,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-006860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Обладнання для організації відеоконференцзв’язку для апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго»)
Оголошено1 лип. 15:16
Прийом пропозицій1 лип. 15:16 – 17 лип. 09:00Очікувана вартість26 168 829,97 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-006188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри віртуальної реальності
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено12 черв. 12:41
Прийом пропозицій12 черв. 12:41 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість79 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-18-008666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (проектор)
Очікувана вартість45 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-29-011830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПанель відображення інформації в комплекті з кріпленням та HDMI кабелем
Оголошено29 квіт. 17:05
Прийом пропозицій29 квіт. 17:05 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість70 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-011111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивна панель діагоналлю 75 дюймів (в комплекті з мобільним стендом та модулем OPS PC INTBOARD) (32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання , код за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено18 бер. 15:13
Прийом пропозицій18 бер. 15:13 – 26 бер. 16:00Очікувана вартість444 080,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-13-005019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнтерактивна панель Intboard GT К65 АБО ЕКВІВАВАЛЕНТ з модулем OPS PC INTBOARD i5-13450HX/DDR4 32Gb/SSD 512Gb/Intel UHD Graphics АБО ЕКВІВАВАЛЕНТ та мобільним стендом Intboard 65"-86" black АБО ЕКВІВАВАЛЕНТ.
Оголошено13 лют. 11:24
Прийом пропозицій13 лют. 11:24 – 21 лют. 12:00Очікувана вартість139 785,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-04-014054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиС_26Т- 275_32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Відеостіна 2х2)
Оголошено4 лют. 16:29
Прийом пропозицій4 лют. 16:29 – 16 лют. 15:00Очікувана вартість268 411,87 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-31-000505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект обладнання для встановлення системи відеонагляду в рамках кап.ремонту трамвайних вагонів "TRAM 2000M".
Очікувана вартість52 068,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-22-018667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3D Окуляри
Ім'я:Дідух Володимир МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380343121803 Факс:+380343121991Веб сайт: ЄДРПОУ:20552227Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-13-000267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій для відтворення зображення з камер відеоспостереження
Очікувана вартість21 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-020431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (медіаплеер Н96 МАХ W2 (W2 4GB/32GB)
Очікувана вартість3 984,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-016524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСвітлодіодний LED екран
Оголошено26 лист. 2025 16:29
Прийом пропозицій26 лист. 2025 16:29 – 4 груд. 2025 01:00Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-19-013912-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри віртуальної реальності
Ім'я:Рожанська Олеся ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0322556300 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571340Оголошено19 лист. 2025 15:47
Прийом пропозицій19 лист. 2025 15:47 – 27 лист. 2025 08:00Очікувана вартість61 390,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-18-012276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для системи відеоспостереження, в рамках заходів з забезпечення громадського порядку та безпеки Золочівської громади (Код за ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання)
Оголошено18 лист. 2025 15:32
Прийом пропозицій18 лист. 2025 15:32 – 26 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість412 141,60 грн
з ПДВЗавершена