Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «32321200-1»

  • ID: UA-2026-08-26-011932-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування та протоколювання судових засідань, у тому числі в режимі відеоконференції для потреб Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Корнієнко Алла Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442057017 ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 16:26

    Прийом пропозицій
    26 серп. 16:26 – 7 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    512 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 5 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-012008-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для забезпечення аудіо-, відеофіксування і протоколювання судових засідань та проведення судових засідань в режимі відеоконференції для потреб Вищого антикорупційного суду

    Ім'я:
    Грищенко В.А.
    E-mail: [email protected] Телефон: 380443631785 ЄДРПОУ:
    42836259
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:31

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:31 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    3 137 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 7 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-21-010961-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Повноколірний світлодіодний екран

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 15:46

    Прийом пропозицій
    21 серп. 15:46 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    1 758 108,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 6 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-07-24-005264-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Система відеоконференцзв’язку

    Ім'я:
    Андрій Константінов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380503671552 Веб сайт:
    https://ecu.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    32984271
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 12:46

    Прийом пропозицій
    24 лип. 12:46 – 3 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    141 212,83 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-17-007171-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Інтерактивна панель

    Ім'я:
    Олена Кононенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542782529 ЄДРПОУ:
    38602403
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 14:25

    Прийом пропозицій
    17 лип. 14:25 – 25 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    118 316,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-29-006240-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    НУШ Комплект мультимедійного обладнання.

    Ім'я:
    Покаместова Ганна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380663923078 ЄДРПОУ:
    21129117
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    99 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-24-005610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    інтерактивні монітори, системи відеоконференцій, портативні камери, окуляри додаткової реальності, акустичні системи

    Ім'я:
    Федосова Альона
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950360135 ЄДРПОУ:
    02071205
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 черв. 12:34

    Прийом пропозицій
    24 черв. 12:34 – 6 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 196 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-24-005463-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

    Ім'я:
    Черненко Наталія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444250466 ЄДРПОУ:
    13699036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    28 200,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-23-014412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Окуляри/шолом віртуальної реальності, телевізори. ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (ДК 021:2015: 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання, ДК 021:2015: 32324100-1 Кольорові телевізори)

    Ім'я:
    Олександр Гордієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт:
    http://www.ukma.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    16459396
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 22:31

    Прийом пропозицій
    23 черв. 22:31 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    196 788,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-19-005346-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Смарт-окуляри

    Ім'я:
    Балицька Яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0665994349 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 11:53

    Прийом пропозицій
    19 черв. 11:53 – 27 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    69 999,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-19-000382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Номенклатура 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання) Аудіо пристрій Audio Unit R&S

    Ім'я:
    012 Відділ закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт:
    http://charz.com.ua
    ЄДРПОУ:
    08305644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 черв. 08:42

    Прийом пропозицій
    25 черв. 12:00 – 30 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    299 787,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-013800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    телевізійне й аудіовізуальне обладнання

    ЄДРПОУ:
    26643634
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 996,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-001278-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Окуляри віртуальної реальності

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 09:45

    Прийом пропозицій
    9 черв. 09:45 – 17 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-08-008363-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аудіовізуальне обладнання та матеріали для облаштування медіа-центру

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт:
    https://kpi.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 черв. 14:45

    Прийом пропозицій
    8 черв. 14:45 – 16 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    114 500,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-012303-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мобільний аудіовізуальний комплекс

    Ім'я:
    Христина Фідик
    E-mail: [email protected] Телефон: +380981112828 Веб сайт:
    http://santruskavec.com.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    20000060
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 16:23

    Прийом пропозицій
    3 черв. 16:23 – 12 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    179 584,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-03-001273-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Найменування 32321200-1 Аудіовізуальне обладнання) Аудіо пристрій Audio Unit R&S

    Ім'я:
    012 Відділ закупівель
    E-mail: [email protected] Телефон: 380996887398 Веб сайт:
    http://charz.com.ua
    ЄДРПОУ:
    08305644
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 09:42

    Прийом пропозицій
    9 черв. 15:00 – 12 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    288 278,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-02-003034-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Окуляри віртуальної реальності

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 черв. 10:51

    Прийом пропозицій
    2 черв. 10:51 – 10 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    62 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-29-001613-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Аудіовізуальне обладнання

    ЄДРПОУ:
    26629221
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-012930-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Окуляри/шолом віртуальної реальності для навчального кабінету географії та STEM-лабораторії, за ЄЗС ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

    Ім'я:
    Гриценко Катерина Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637316530 ЄДРПОУ:
    41777072
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 квіт. 16:54

    Прийом пропозицій
    16 квіт. 16:54 – 24 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-06-004060-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Система відеоконференц-зв’язку згідно ДК 021:2015:32320000-2 - Телевізійне й аудіовізуальне обладнання

    Ім'я:
    Мельник Альона Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462619232 Факс:
    +380462619062
    ЄДРПОУ:
    40108651
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    86 775,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 12 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro